emretrk tarafından yazılan gönderiler

çözüm önerilerim bossları herkes yapsın zaten adam nie yapmasın boşa mı oynuyor herkesın oyun oynama vaktı azdır hidrayı onceden 2 tane +50 +75 tılsım civari kesıyorduk simdi +200 2 tane lazım bunu zaten bi tane +200 tılsım yapmak 3k won nemere razadör catacomp sandıgı resmen rezalet çöp bir kişi drobunu beğeniyor mu içinden gerekli bir item yok hidra serwarda en efsane bosslardan biri kesen adam 10 kısı xxx serwarları bıle hıdrayı kolay yapmış oyuncu sıkılmasın die ama siz hıdrayı dusurmemekte ısrarcısınız suan hıdra bıle para etmıyor adamlar 16 wona kurmuş cunku alacak adam yok ıcınden cıkan tılsım gıtmıyor suan piyasa bosslarda bile deil içinden cıkan esyalar bile kımseye yaramıyacak emınım bossların canını hala diyorum gondordaki seviyeye çekin serwar ramazanda hareketlenmezse baska hıc bır zaman hareketlenmez lütfen bu dedıklerımı artık cozume kavusturun razadör sandıgının para etmesı ıcın lav ticareti kapanmalı nemere sandıgının para etmesı ıcın ıcıne drop eklenmelı hidra yapmak içinde canini eski haline çekin artik

hocam 3 serwarındada oynadım emin ol yönetimi benden iyi tanıyan yoktur 1 2k olmaması sebebi ne hep zorlaştırmaları razadöre 2 kısı gırmesı hıdranın zorlaşması bu bossları yapıyorsak rahatca para kazanmamız lazım ama gel gör razadör sandıgı 2 w nemere 3 ben bunları yaparak boyle para kasacaksam oynamaya lüzüm yok tryle kıyaslamama sebebim tr tipi olması rohan ve gondor geride kaldı 1 2 avcı alınır onlar bakar ama isengard yeni bütün odakları orda olmalı yoksa 4. serwar yolda demekde olur planlar her zaman olur hayata geçmesi zaman aldıgı ıcın ve kımsenın de buna tahamulu yok yonetım nesne market itemı getırcek dıe adam 1 ay beklemez bunu anlamıyorsunuz

sence suan piyasa var mi ? tecrübe edindiğinizi düşünüyorsunuz ama nesne markette olan hiç bir item nerdeyse serwarda yok ve bunları tecrübe edinmiyorsunuz bosslara gelince ben pvp oynuyorsam veya baskası tr tipi zorlugunda olan bossu kesmeye çalıscagıma metin2 tr oynarım sizin 30 kısılık yonetımınız 25 30 klık oyununcunun dusencısıne bedel değildir sizin sadece beğendigim tek ve tek en iyi huyunuz discordda hemen bir çözüm yaratmanız ve artık oda kalmadı gibi discordda 2saat beklıyoruz açık olundugu halde çekılmyıor ramazan geldi ve millet hala rohanda yok cunku zor bi serwara başlıcak deıller attıgım link oylesıne alttan cektıgım bır fotoğraf bunlar gibi günde en az 50 100 kısı var ve bunlarda bırakıyor dediğim gibi bi an önce gondordaki hidra gücüne çekılmezse serwarda kimseyi bulamıcaksınız bir insan farm konusunda sadece razadör nemere olmamalı 2 zindan yüzü görmemli ve siz bunu bize sağlayamıyorsunuz oyunda en cok damage arttıran nesne marketlerı nıe oyunda yok ? hep sizmi kazanacaksınız parası olan çeker olmayan oyundan yapar ama sizde o da yok dediğim gibi bi an önce gondor seviyesine çekılmezse bosslar yeni serwar adı düşünmeye başlarsınız(bu benim görüşlerim forumdan engellemek banlamak yerine konuya cevap verin iyi günler)

SAYIN YÖNETİM BU OYUN TR ZORLUGUNDA OLMASI DEMEK YONETIMIN EN BÜYÜK HATASIDIR EĞER Bİ OYUNCU ZOR SERWAR OYNICAK OLSA TR OYNAR BİZ OYUNCULAR ZATEN EP ÇEKIYRUZ TAM Bİ EPLİ OLMAK İÇİN 170 200TL ARASI PARA ATIYORUZ 15 GÜNDE BİR AMA YİNEDE O HİDRA YİLİ VADİSİ GİBİ BOSSLARI KESEMIYORUZ BİZ AFEDERSİNİZ AMA SALAKMIYIZDA BU SERWARA DEVAM EDELIM HER HAFTA PARA YATIRDIGIMZI HALDE YA Bİ SALİN SU BOSSLARI CANINI 5 KAT FAZLA YAPTINIZ DA NEOLDU KIMSE ZEVK ALMIYOR HERŞEYİ GONDORDAKİ GÜCE CEKIN HERKES RAHAT OYNASI SERWARA EP GİRSİN OYUNCU GİRSİN BUGUN SABAH ALTTAN FLOOD GEÇEN Bİ KONUSMA https://hizliresim.com/oXbYn9 YA BU ADAM SERWARDA DURMAZ CUNKU BU ZEVK İŞİ OLAN OYUNU SİZ BİZE IZDIRAP ÇEKTIRIYORSUNUZ LÜTFEN HİDRA 3M CANA DÜŞSÜN VE DİGER BOSSLARDA ESKİ ZORLUGUNA İNSİN VE HAPPY HOUR TARZI ŞEYLER GELSİN

DEMİNKİ YÜKLEDİĞĞİM VİDEO YARIDA KESİLMİŞ GERÇEĞİ BUDUR

AVCI ANTHEA EĞER 2 TARAFTAN BİRİ HIRSIZLIK YAPARSA MAC BAN YER DEMİŞTİ

ARKADAŞ 25 WON İÇİN BU KADAR DÜŞTÜ BU ERGENİN MAC BAN YENMESİ VE PARAMIN İADE EDİLMESİNİ İSTİYORUM

ZİNDAN İSMİ: NEMERE--RAZADÖR--CATACOMP--
    SANDIK İSMİ--NEMER SANDIGI--RAZADÖR SANDIĞI--CATACOMP AZRAİL SANDIĞI

ÖNERİ--SERWARDA EP PİYASASİ UCTU BU SANDIKLARDAN ÇIKAN YENİ BİR PARÇA EKLENEREK BELİRLİ MİKTARDA NESNE MARKET KOSTUMLERI ELDE EDILMELI NEMERE SANDIGI 3WONDAN GİTMEZKEN BILETLERI 1W TUTUYOR 4 SAATTE BİR YAPIYORUZ RAZADÖR RAZADÖR SANDIĞINA GEREKIRSE 3 GÜNLÜK MADALYA 1 GÜNLÜK BEKÇİLER 1GÜNLÜK GRİ KURT KOSTUMU GİBİ EŞYALARIN KOYULMASI LAZIM LAV KERTENKELERİN TİCARETİ KAPANMALI VE SANDIGIN PİYASASİNİ ARTTİRMANIZ LAZIM KATAKOMP SANDGINADA GECERLİ BUNLAR EĞER BU DEDIKLERIM OLURSA SERWAR DA PARA AKIŞI CANLANIR NEMERE RAZADÖR GİBİ BOSLARA %5 İHTİMAL DOĞRULTUSUNDA 5 EP YADA 10 EP KUPONU KONMALI VE BOSSLAR BİRAZ ZORLAŞTIRMALI BU SAYEDE HERKES NEMERE RAZADÖR BOSSLARIRNDAN DAHA COK ZEVK ALIR

LÜTFEN BOSSLARA ETKISINI DEVAM ETTİRİN CUNKÜ EPSİZ OYUN OYNAYANLAR RAZADÖR NEMERE GİBİ BOSSLARI BUNLAR SAYESİNDE RAHATCA KESIYOR YOKSA DAHA COK ZORLAŞACAK