eren0401 tarafından yazılan gönderiler

selamünaleyküm bir gm ile görüşmek istiyorum bant olayında bir yanlışlık oldugunu düşünüyorum saat kaçda kimle nasıl bir alışveriş yapmışım hepsinin izahı bende arkadaşlar kendi hesaplarımla alış veriş yaptım oyun içinde ticaretle dışardan bir şey almadım bir gm ile nasıl görüşürüm maduriyetimi anlatayım eger hak vermezseniz haklısınız derim ama bir yanlışlık oldugunu düşünüyorum ben

bantlana hesablarımın kullanıcı adları galyam1232:100 lwl büyülü silah şura-54 lwl büyülü silah şura-80 lwl bedensel şavaşçı __galyam12321:90 lwl kutsamacı şaman-55 lwl iyileştirici şaman__galyam12322:75 lwl bedensel şavaşçı bu 3 hesabımda engellenmiş arkadaşlar bu 3 hesapda bana ait tir ve bu hesaplar arası para item ve won alışverişi yapıyorum ben itemçi degilim lütfen yardım edin

galyam1232 büyülü silah sura band sebebi olaral itemçi diye yazıyor itemci ne demek bandlanma sebebimi gerektirecek bir olay varsa soyleyin cevap vereyim arkadaşlar ben itemci degilim sadece kendime ayit 90 lwl şaman kutsamacı ve 75 lwl bedensel savaşçı dan item ve para won aktarımı yaparım onlarda bana ait saten

selamün aleyküm arkadaşlar yardım lütfen dün gece gereksiz yere baht yemişim düzeltilmesini istiyorum ben itemçi degilim emektarım her itemimi oynayarak yaptım yardım lütfen