EMEKTAR tarafından yazılan gönderiler

Kardeş dikkat ettimde bu oyunda bir oyuncuyu banlatmak için elinden geleni yapıyorsun. adamın nickinde bi ahlaksızlık yok görende real hayatında seni elit hergün takım elbiseyle şirketine giden dil ve anlatımı orta okulda 100 olan ahlaklı biri sanıcak. ya bırakın bu ayakları senin postlarının hepsini okuyorum adam sana manyak dese bile bunu ss alıp foruma atıyosun. Sen YÖNETİM EKİBİNİN DEGERLİ VAKTİNİ NASIL ÇALARSIN HADSİZZZZ.

O zaman sana boş bir server açalım tek başına takıl orda hiç oyncuda yok nasıl olsa. Böyle ufak sebeblerden dolayı oyuncuları banlatıyosun ve oyuncular bu durumdan rahatsız olup serverı bırakıyorlar itemciden oyunsonu çekiyorlar. bunların sebebi ise sen ve senin gibi yaşı küçük arkadaşlardır unutma bunu. Bazen @yumiye hak veriyorum adam oyundakı senin gibi çocukların ve yaşı kucuk yeni yetmelerin davranışlarından bıktıgı için bıraktı.

Açtıgın postlara denk geldigim zaman bakıyorum ve ceza verdirmek oyuncuların %99 u sana zararı dokunmayan insanlar. sen sadece böyle insanlara ceza verdırterek Yönetim Ekibinin gözünde bir yere gelmeye çalışıyosun ve ilgi ve prim kasıyorsun. Çok gereksiz konular açıyorsun oyunda o kadar '' BACIAVLAYAN-SEXMAKINESI-BACIKALDIRAN-BACIDOGRAYAN'' Gibi nickler mevcut bu oyuncuların levelleri düşük diye bi ceza verdirtmek istemiyosun ama senden yüksek bi level gördügün zaman kuduruyorsun yapma bunu. attıgın postların çogunlugu benim zoruma gidiyo biliyomusun? çünkü karşındaki insanı herzaman kıskanıyosun ve kıskanmaktanda usanmıyosun artık biraz büyü olgunlaş kendine gel!

!Bu zamana kadar hiçbir konu altında agzımı bozmadım ve bu tarz laflar etmedim ama artık bir yere kadar boş boş post atıyorsun ve bunun sonunda o oyuncular ceza alıyor bu benim çok zoruma gidiyor bilader kendimi tutamıyorum. Belki bu cevab'ımdan sonra forumdan süresiz olarak uzaklaştırılabilirim ama bunları yazmak zorundaydım. bu zamana kadar kimse seni bu konuda uyarmadı, bu şeref bana ait olsun istedim ve bu uyarımı yaptım. Bu yorumu neden attın o oyuncudan sanane diyecek olursanda şu cevabı vereyim şimdiden ben hatası olmayan bir oyuncunun hakkında bir işlem yapılmasına gıcık kaparım ve bu işlemi yaptıran kişiyi öz düşmanım olarak kabul ederim bunu bil.

Esas konuya gelecek olursak bahsi geçen fotograftakı oyuncunun sana hiçbir zararı dokunmadı oyuncu ıle bir sohbet geçmişin bile yok ama sen napıyosun bagırmaktan ticaret yapan bir oyuncuyu cezalandırmayı hedefliyosun, acaba şu oyuncuyu nasıl düşürebilirimde önüne geçebilirim gibisinden.!

Umarım konuya müdahale edicek Takım Üyesi'nin diyecegi söz şu olur. ''-Bahsi geçen fotografta hiçbir argo kelimeye rastlanmamıştır ve cezai işlem uygulanmıcaktır. İyi oyunlar'' Gerdek kelimesi ne zamandan beri argo bir kelimeye giriyor ? Hesabımı uzaklaştırmadan önce Bir takım üyesi ile bu konu hakkında konuşmak isterim eger mümkünse tabiki.

Deve koyabilirler mesela npc'lere. Herkes birer tane deve çeker Yonahın ordan bi toplanırız mısıra dogru yola çıkarız allah izin verirse 4-5 ay'a mısırdayız.

Allaha emanet kardeşim, bende bırakmayı düşündüm isengard serverindeki itemlerimi gondor ile takas yaptım hiç degilse gondorda kafam rahat, kesilince anaya bacıya söven elemanlar yok allaha şükür. @Shade'ninde dedigi gibi rohan2 nin kapıları her zaman sana açık bunu unutma seviliyosun. Hayatında başarılar dilerim <3

!play Hızlı ve Öfkeli See-You Again.

Bakım hakkında belirli bir süre verilmedi arkadaşlar.

Bakım Duyurusu!01:45'te bakım başlayacaktır, bakımın uzun süreceğini bilmenizi isteriz! Tahmini bir süre vermeyeceğiz, fakat Facebook sayfamızdan ve Forum adresimizden bilgi edinebilirsiniz.Bu güncelleme tüm bölümler için geçerlidir, S1 Rohan, S2 Gondor ve S3 Isengard bölümlerinin tamamın girişleri kapalı olacaktır.

@Thunder

@Batwo

Discordda muhabbet dönmüyor bende bir degişiklik yapayıım dedim eger Rohan2 Üst Yönetim üyelerininde izni olursa bu post altında ufak bi sohbet etmek istiyorum.

Beyler dikkat ettimde oyunda bir kişi Sohbet(Fısıldama)Bölümünden bize sövdügü zaman biz o küfürü çok kibar ve elit bir şekilde cevap veriyoruz :D bazen düşünüyorum acaba real hayattada böylemiyiz hepimiz :) Mesela örnek vericek olursak bir oyuncu benim aileme ve şahsi degerlerime küfür etti ben buna istifimi bozmadan gayet elit bir şekilde haddini bil, terbiyesizlik yapma gibi cümlelerle cevap veriyorum. Ama içimde ne olup ne bitiyor kimse bunun farkında degil :D Bi ara doyumpaper adlı mapta farm yapıyordum bi eleman farm hesabı ile geldi ve bana şekil koydu ve ben bunun altında kalmayarak oyuncuyu kestim bekle 2 dakika abilerimi çagırıp gelicem misali ana hesabını getirdi ve bana farm yaptırmadı yerden kaldırmadı sinirden masamda duran kahve bardagını duvara fırlatmıştım kendimi kaybettim :D ve sonuç bu https://i.hizliresim.com/ADa1LX.jpg daha sonra bide imzamı attım kahve lekesinin altına :) Sizlerinde oyun oynarken böyle şeyler başınıza geldiyse sakıncası yoksa paylaşabilirsiniz :thumbup:

-İYİ FORUMLAR :thumbup:

ne sıkcam canımı ya yüzsüzlük diz boyu yaşam basıyosun diyor basıyorum diyor ama sen basıyosn dedgım zaman ben basmıyorum dıyor sonra yaşam bebesi diyor yan car acıp sovuyolar karaktersiz dedgim zaman hakaret dıyolar banlatmaya calısıyor chat engelı yıyorum nıe selam almıyosn dıyolar yaw 1-1 dıyorum yemıyor ne deyım sımdı

Kardeşim benim şunu unutma ki bu oyunda en iyiyi asla sevmezler, en iyiye düşman olurlar ve çekemezler ellerinden geleni yapar seni düşürmeye çalışırlar. Sen onların seviyesine inerek kendini düşürme boşver canını yerim <3