fatih4224 tarafından yazılan gönderiler

Gecen gün başıma gelen hesap şifresinin değişmesi olayı bugün de başıma geldi fakat bu hesabı sadece bu server a özel id ile acmistim oyunu oynarken oyundan attı ve oyuna giriş yapamadım hesap zaten bağlı yazısı sürekli çıktı durdu yaklaşık 1 saat karakter ekranını bile açamadım sonrasında sayfadan şifre felan değiştirdim yine hesap zaten bağlı diyordu ve giriş yapamadım bugtan kurtar diyip bir saat bekledikten sonra hesabım kurtuldu fakat asıl mesele benim geçen günlerde kaybettigim hesabımda gmlerle konuştum hiçbir destek vermediler aynı olay tekrar başıma gelmişti e mailini unuttuğum için hesabın şifresi sistem tarafından değiştirildi bug burda !! Şuan hesabıma erişemiyorum hesabimin emailini öğrenebilirmiyim sadece bu bilgiyi istiyorum sizden herhangi şifre vs talebim olmiyacak sistemsel bir bug var çünkü sistem şifreyi kendi değiştiriyor

Benim herhangi bir sorunum çözülmedi GM lerle discordan konuştuğumda yapabilecekleri hicbirsey olmadıklarını söylediler sisteminizde öyle bir açık varki bir insan şifreyi tahmin edip girse bile hesabı direk kendi e mail i üzerine alabiliyor emeklerim boşa gitti ilk başlarda heves ederek girmiştim ama bundan sonra tavsiyem oynamayin emeginizi koruyan bir sistem bile yok sonradan güvenli PC yap telefon yap diyorsunuz da iş işten geçince madem kayıtta zorunlu tutun .

Dün akşam saatlerinde girmiş olduğum hesabıma bugün sabah giremiyorum hesap ismi ve ya şifre yanlış diyor ayrıca yan karakterim e de aynı hatayı alıyorum hiçbir şifre vs. Degistirmedigim halde e mail imi de kabul etmiyor sistem karakter isimleri FYTH ve NNTCC