Olgun41 tarafından yazılan gönderiler

benim azımsanmayacak sayıda ettiğim küfürlerin videolarını rica ediyorum bi paylaşın birde o videoda bana edilen küfürleride beraber okuyalım rica ediyorum. ben agileden düştüğümde bile özelden video kabul etmiyorsunuz youtubeden istiyorsunuz aynı videoları youtubeden yayınlatın eğer ben durduk yere birine sövüyorsamda çarımı temelli kapatın.

Merhaba,
    Rheme isimli çarım oyundan geçici süreli uzaklaştırılmıştır. 3 yıldır oynadığım sunucuda daha chat banı bile yemedim hangi sebeble chat banı bile atmadan ban yediğimi merak ediyorum subject loncası ana avrat ailevi değerlere sayısız kez küfrettiği halde chat bandan öteye bir ceza almıyorda ben kimsenin ailevi değerlerine sövmediğim halde oyundan uzaklaştırıldım? sayısız kez chat banı yiyen insanların hesabı kapatılmıyorda benim çarım nasıl kapatılabiliyor yada bu insanlara sağlanan insiyatif bizlere neden sağlanmıyor? rohanda oynadığım sürece kimsenin ailesine yönelik bir hakarette bile bulunmadım ban yememe sebeb olan ss leri de forumda göremedim biz en ufak şikayette bulunsak videoları youtubeye eklettirip istiyorsunuz ikili davranıyorsunuz Atillayada direkt olarak mesajla ileteceğim bu durumu GMlerin arkadaşlarına hiç bişi olmuyor adamlar anamıza avradımıza ceddimize sövüyor 1 2 3 4 5 sefer de değil huy edinerek sövüyorlar ban korkuları olmadan ki banda yemiyorlar zaten şimdi bana ait ssleride youtubeye yüklettirip burdan paylaşırmısınız birde geçmişte hiç ban yemediğim için çarımıda açın size zahmet!

Karakter ısmı Rheme
    Pet İsmi:Hatırlamıyorum
    Pet Cıns:Küçük Azrail
    Pet Leveli:115
    Pet Tipi:Prizmatik
    Pet Atak:21.1
    Pet Hp:16.8
    Pet Savunma:12.3
    Pet Kitapları:HATIRLAMIYORUM

Karakter ısmı Rheme
    Pet İsmi:Hatırlamıyorum
    Pet Cıns:Küçük Ejderha
    Pet Leveli:157
    Pet Tipi:Prizmatik
    Pet Atak:28.2
    Pet Hp:22.9
    Pet Savunma:16.6
    Pet Kitapları:20 Lycan 20 Ninja 20 sura dayanıklılık

Merhaba erebor serverindeki won fazlalığı için öneride bulunacağım sabit bir npc olsa 5 ep 999w olarak bu npcde satılsa ben eminim 1 haftada sw den yüklü won çıkışı olacaktır Server eski piyasasına kavuşacaktır bu arada birçok gm ve avcı olmasına rağmen maplar bot dolu buda oyunda won artışına sebep oluyor bunlarında önüne geçilmeli son olarak Server de gerçekten farm yapamıyoruz yili agile zç naga giriş yapamıyoruz bilet dropları çok ölü bunlarada el atmanız gerekecek.

kardeşim oyun bilgin eksikse gel oyunu öğreteyim ben tüm çarlarım açık vaziyette 10 çar 12 çar zodyak çıkıyorum hiçbir sorunda yaşamıyorum
    12 çarın 12 sinede tılsım mitsi simya dizecek halim yok madem haksız kazanç olduğunu düşünüyorsun 40 dk da çıktığım zodyağı yapmayı sende dene
    defalarda 6. kattan 12. kattan 24. kattan 28. kattan aşağı düştüm gmlerle konuşup kaydını alabilirsin tekrar söylüyorum bunu defalarca oyun bilgisi olmayan insanlara anlatmaktan sıkıldım 12 çar zodyak çıkıyorum tüm çarlar açık vaziyette buyur gel seni de çıkarayım ikna olmazsan gm ile gel hep beraber çıkalım insanları hemen karalamaya çalışmayın.

İyi Oyunlar..

• Kullanıcı adı: redarmor
    • Karakter adı: Rheme
    • Kaybolan eşya veya eşyalar: Mitsi Kusursuz Elmas (Beceri hasarı - Beceri Hasarına Savunma - Büyülü saldırı)
    • Mitsi Kusursuz Oniks (Blok - Delici - Kritik)
    • Mitsi Kusursuz Grena (4 efsun efsunlarını hatırlamıyorum)
    • Mitsi Kusursuz Safir (Savaçılara güçlü - savaşçılara karşı savunma 5. efsunu hatırlamıyorum)
    • Mitsi Kusursuz Yeşim ( Max. Hp % - Max Hp + - Hp Absorbe)
    • simyalarım takılıydı 27.12.2019 da oyuna sabah girdiğimde sorun yoktu ama öğleden sonra saat 14 gibi tekrar oyuna girdiğimde sadece yakut duruyordu.
    • simyalarım takılı ve aktifti 2. panelde takılıydı sağlam ip düşürmek için guatama da farm yaptım ve biraz metin kestim
    • tılsımlarımda ve petlerimde ve won çeklerimde sorun yok ancak sürekli al sat yaptığım için envanterimde kayıp item veya sandık varsa eksikliğini hatırlamıyorum bunun kontrolünü yapmak sizin insiyatifinizde
    • Not: sadece takılı olan ve aktif çalışan simyalarım kayboldu envanterdeki diğer kusursuz safirim yerinde duruyor panelde çalışanlardan sadece yakutum yerinde duruyor.

ilave olarak eğer oyun yöneticiler ip kontrolü yapabiliyorlarsa aynı ip den aynı bilgisayardan aynı anda oyuna giriş yapan diğer çarlarında tespit edilebileceğini belirtmek istiyorum. çünkü genelde asıl çarlar ceza almasın diye hemen bir yan çar açılıp küfür edilmeye başlanıyor.

eklediğim resimde roninfarm isimli çarın ettiği hakaretler mevcuttur oyunda gördüğüm tüm hakaretve hileleri tarafıma olmasa dahi bu bölümde paylaşıp ceza almasını sağlayacağım kimsenin hakaret etmeye hakkı yoktur. Gereğinin yapılmasını rica ederim.

Resimde İsmi Geçen Çarın Oyuncusu Tarafıma Küfür Etmiştir Gereğinin Yapılmasını Rica Ederim. Şunu belirtmek isterimki son zamanlarda oyuncular birbirine ağzına geleni söylüyor bu konuda ciddi bir suistimal söz konusu lütfen bunun önüne geçmek için ağır cezalar verilsin. Kimse kimsenin ailesine küfür etme hakkına sahip değildir.