fukara7 tarafından yazılan gönderiler

şuan savunma olarakda denedim atak olarak da denedim hiç bir faydası yok bu efsunun girip kontrol edebilirsiniz

bunun normalde %10 savunma siliyor olması gerekmiyormu benim bildiğim öyle bunlar işe yaramiyorsa ep markette efsunu niye satılıyor. ayrıca hançer yaziyor taktığım zmaan ok kırılması ekliyor ok ilede damage denedim yine bi değişen bişey yok yani pasif bir efsun .

güncellemeden sonra hiç bir gelişme olmadı aynı duruyor .
    -boya görevinden gelen %15 canavarlara karsı güç
    özüt görevinden gelen %15 saldırı bonus ve %10 yari insanlara direnç eklenmemiş görünüyor.

2 gün oldu hala bir gelişme yok oyuna bile girmiyorum hevesim kaçtı bu olaydan sonra . boya görevinden gelen +15 canavarlara karşı güç bonusuda kayboldu hesabım yeni açilmiş gibi oldu resmen . ne zaman düzelecek bu görevler bir tarih bir gün verin ona göre bekleyim .

bu kadar emek verip emeğin karşılığını bu şekilde almak tamamen fiyasko hem boya görevinden gelen yaratıklara karsı %15 güç kayboldu hemde özüt görevinden hiç bir ekstra özelik gelmedi yazıktır günahtır ben bu görev için 2 3 ay boyunca her gün düzenli oyuna giriş yapıyorum tek bitirip bir şeyler elde edebilmek için ama aldığım sonuca bakın.verdiğim emeğin karşılığı bu olmamalıydı

hayir özelikle ss bi,le aladım arada hiç bir fark olusmadı metin üzerinde damage denemesi bile yaptım görevi vermeden önce hiç bir hasar artısı olmadı .resimide atayım gordugunuz gibi %15 saldırı bonusu 1k hp 10 yari insan dırenci veriyor . hatta suan sunuda fark ettım 15 canavarlara karsı gucde vermiyor boya görevi karaterimin incelenmesını istiyorum emek verip yapıyoruz pasif özelikerlden yararlanamıyoruz. etkisiz recetelerden sonra boya görevinden gelen 15 canavarda kayboldu

rohan2 1. sunucuda ork labirenti aktif değil düzeltebilirseniz iyi olur 3 4 gün öbnce açtım konuyu düzeldi denildi ama bir daha açmak zorunda kalıyorum

Oyunun ilk başlangıç zamanlarında mutlu saatler uygulaması yapılıyordu %50 ep bonus kampanyası tekrar uygulanması gerektiğini düşünüyorum oyuncuları ep çekmeye teşvik etmiş olursunuz hem siz kazanır hem oyuncular bu konuyla ciddi anlamda ilgilenin basit bir cevapla geçiştirmeyin.