davuk tarafından yazılan gönderiler

Pazar kurup çıktım ve aradan 10 dakika geçmeden hesabım oyun dışı ticaretten ban yedi isim " pazarccccccc " bu çarın kendi main hesabımdan başka hiçbir çarla ticareti bulunmamaktadır loglardan bakabilirsiniz yapmadığım bir şey için banlamışsınız kontrol ederseniz sevinirim. Zero tarafından banlanmış gözüküyor.

Bazı bosslarda bazı itemlerin sabitlenmesi gerek örneğin katakomb yeni başlayan ve orta seviyedeki oyuncular için büyük öneme sahip 3 wona kafa alıp katakomb yapmak şu an için risk veya 1 wona kuleye çıkıp kafayı alıp katakomb yapmak ki bu düşük oyuncuların kafalarındaki " abi nasıl para kasarım " sorusunu cevaplamış olur. Razadör sandığının 3 turda bir %100 2 sandık atması lazım 10 turdur tek sandık atıyor hiç tatmin edici değil. sandık içerikleri kesinlikle değişmelidir kostüm çeşitliliği arttırılmaldıır binek çeşitliliği arttırılmalıdır altın okeyden çıkan bineklerin satışı aktif edilmelidir canavarı düşük binek ve kostümler yeni başlayan düşük level oyuncular için bir çıkış kapısı olacak şu an yapılan hiçbir boss hiçbir oyuncuyu ileri taşımıyor çünkü hiçbir sandık ileriye taşıyacak şekilde drop atmıyor 100 levele ninja kasıp 100 levele şaman kasıp nemereye girip çakır kuşu aslan kılıcı almak havalı çelik yay almak aşırı iğrenç ve itici(kyanit basma itemleri aldığım oluyor illa ki.) beta maplerden ilgisizlik akıyor bildiğin şu an haritada metin taşı dedektörü 35 tane metin gösteriyorsa sadece 5 tanesi kesilebilir konumda dağa taşa metin atıyor bunu oyuncular çoğu kez bildirdi beta maplerin hiçbir vasfı yok bosslardan başka bossları da zaten 1 kanal da kesebiliyoruz bomboş mapler o mapler düzeltilip daha kullanılabilir hale gelebilir ZODYAK TAPINAĞI BÜTÜN OYUNCULARIN ALLAHIM NOLUR ŞU NİŞANLAR 5M 10M DÜŞSE DE GECE GÜNDÜZ YAPSAK dedikleri bir zindandır serverda şu an nişan bozdurulup alınan sandıklardan 1 kişi bile açmadı bunu görüp zaten sizin el atmanız lazımdı. Metin konusunda metin sayıları ve spawn süreleri azaltılıp düşük level metinlerin sandıklarından çıkan cor oranı arttırılıp düşük level, yeni başlayan oyuncuların daha hızlı gelişip oyuna daha hızlı tutunmaları sağlanabilir event takvimi daha güzel eventlerle düzenlenebilir binek etkinliğinin, pet etkinliğinin çöp olduğunu hepimiz biliyoruz bunların yerine daha etkili eventler getirilebilir 23 nisanda sevgi etkinliği olmuştu ve şans eseri razadörden jeton düşürdm ama ne olduğunu bilmiyorum discorda baktım sadece etkinlik tarihleri verilmiş ve bazı oyuncularda buket çiçek demeti vs. vardı discorda daha da fazla özen göstermelisiniz aklıma geldikçe yazdım yanlış bir şey dediysek affola sevgiler demiyorum çünkü 2 3 günür itemlerim kayboluyo bir açıklama biz çözüm getirmiyosunuz sevgimi yitirdiniz ama SAYGILAR..

Buff veren şamanların arasındaki rekabetten ötürü güvenli alanın dışına çıktığımız zamanlar oluyor çoğu zaman güvenli alan içerisindeyiz ama yanımızdaki buffçu kardeşlerimiz bilerek belki bilmeyerek nasıl olursa olsun birazcık ilerliyorlar biz de ilerliyoruz bu ve bu arkadaş gibi çoğu insan sevmediği buffcuları veya gıcıklığına durduk yere gelip buff hesaplarını kesiyor kendi buff aldığı şamanlarla aynı hizada olmamıza rağmen onlara dokunmayıp gelip gidip bizi kesiyor yani bu sadece bize yapılan bir durum.Videoda JOH'tan bahsediyorum.
    youtu.be/_pGu_a4Osk4

Oyuncularında şikayetini ettiği akşam vakitlerinde 5 kişiye 0.5 metnin düştüğü 95-ten120ye kastığımız büyülü ormanda metin keserek exp kastığımız için damage +150k üstü olduğu zaman slotları da öldürmediğin için slotlardan da exp kazanamıyorsun damageyi +50k 70k arasına sabitlediğimiz zaman slotlardan da exp alabiliyoruz hepsinden olmasa da çoğundan alıyoruz ama oraya o metinlerin drobu için metin kesmeye gelen arkadaşlarımız +100 200k üstü damageyle metinleri çok seri temizleyebiliyor biz 2 metin keserken o 9 10 metni kesmiş oluyor benim önerim ya büyülü orman metinlerinin item drobunun kapatılıp spawn sürelerinin çok kısa tutulması ağaç yaratığı metinlerinin olduğu gibi kalıp spawn sürelerinin yarı yarıya düşürülmesi veya ayrı exp kasmak için map ayarlayıp o mapi tamamen item drobu olmayan exp metinleriyle doldurmanız teşekkürler.

üstüme metin atın. :thumbup: