lovegame37 tarafından yazılan gönderiler

HOCAM SORUNUMDA BU ZATEN DAMAGESİ DÜŞÜK 5K AT SKİLİ ATIYORUM BÖYLE BİR DAMAGE İMKANSIZ SİMYALI SERVER OYNUYORUZ VSLİK SERVER DEGİL Kİ BURASI BÖYLE BİR DÜŞÜK DAMAGE VURAYIM LÜTFEN İLGİLENİR MİSİNİZ PET VS. İLE İLGİSİ YOK

Merhabalar,

Öncelikle sorunumu dile getireyim sonrasına siz karar verin
    Oyunda ortalama 3 4 tane okçu ninja anca vardır. Simyalı bir serverda zaten okçu damageleri neredeyse diplerde üstüne üstün birde ekstra damage düşürmesi yapılmış okçu ninjalar için vs atarken yerden kalkamıyor ekstra zorlukları olan bir okçu hesap kullanmak gerçekten kolay degil kendi skillerindeki damage düşüklügü yetmiyormuş gibi tek avantajlı yönü olan at skili özelligi yok edilmiş derecede düşük damagelere sahip full kyanit setim var ama vurdugum en yüksek damage 30 level çara bile 30kyı geçmiyor birde simyalarımda kusursuz yakut 5-5 ve kusursuz elmas 5-5 var yani imkansız denecek kadar düşürülmüş okçudan başka karakter oynayamıyrum ve o kadar item yapmışım hesaba silesim geliyor gerçekten lütfen konuyla ilgilenir misiniz gerçekten moralim bozuluyor... :?: :(

iyi günler diliyorum.. <X

İLETİŞİM: [email protected]
    NİCK: "3G"