SuperMarket tarafından yazılan gönderiler

Aleyna ismiyle oyunu oynayan 55 level şaman hesap ticaret camı olan birisinin ona yardımcı olmasını istiyordu bende arkadaşlarımdan duyduğum kadarıyla dolandırıcı olduğunu bildiğim için yardımcı olmaya gittim . Ticareti şu şekilde gerçekleştirdik ben 100 cor verdim 3 won aldım ve bu 3 wonla ona safir simya çekerek geri simyaları verirken corlarımı geri aldım . Ticaret detaylarından hepsini kontrol edebilirsiniz . Ardından arkadaş simyaları denemeye başladı ve benim de yanında olmamı istedi sonradan videoda da göreceğiniz üzere simyaları yandı :) Kendisinin kız olduğunu ve bu yüzden insanların ona para verdiğini ve kendisinin farm yapmadığını pm den bahsetti bunları da videoda göreceksiniz . Sonra durduk yere hırsızsın sen dolandırdın beni gibi söylemlerle küfürlere başladı özgüvenli bir biçimde kendisinin ban yemeyeceğini elimden geleni ardıma koymamam gerektiğini belirtti . Burada bahsettiğim her şey videoda göreceksiniz bazı yerleri hızlı geçtiğim ve üzerinde montaj yapmaya vaktim olmadığı için hızı düşürerek izleyebilirsiniz. Gereğinin yapılmasını arz ederim kolay gelsin iyi forumlar :)