agunamatata tarafından yazılan gönderiler

Ticket attım lakin yardım edilmedi, kanıt gerekiyormuş. Ben oyundaki her anımı videoyamı alayım? siz her hangi bir oyun oynarken her anınızı kayıt altınamı alıyorsunuz sanki? gene sizin hatanızın ceremesini biz çekiyoruz. Zaten bende oyunu siz hata yapın bende ceremesini çekeyim diye oynuyorum başka bir maksadım yok. Şaka gibi her seferinde olan bize oluyor siz gene konuyu kilitleyip sorunlardan uzaklaşıyorsunuz.

Arkadaş siz sürekli bakım bahanesiyle yaptığımız farmların içine etmeyi bırakacakmısınız? Biz sürekli böyle itemmi kaybedecez, ne bir açıklama ne bir bildirim hiç bir şey olmaksızın kafanızca iş yapıyor ve bunun ceremesini her seferinde oyuncular çekiyor. Bir gün Petlerimiz gider bir yaptığımız farmlar gider bir gün satın aldığımız itemler gider ama karşılamaya gelince hiç oralı dahi değilsiniz. Petler bozulduğundada oyun içinden duyuru yapıp tüm bozulan petleri iade etseydiniz ya. Ama yok sadece foruma girenlere ve sadece o gün yada o hafta geri isteyenlerinki iade ediliyor, neden? Çünkü işinize böyle geliyor.

Karakter İsmi : GeeeeeGeeeee
    Pet İsmi : Melkor
    Pet Cinsi :Meley'in bebeği (mitsi)
    Pet Leveli : 104
    Pet HP :15.2
    Pet Savunma :9.9
    Pet Atak :18.1