FedereR tarafından yazılan gönderiler

Kaç kişisiniz bilmiyorum ama nasreddin hocanın sevdiğim bir sözü var parayı veren düdüğü çalar hayat felsefemdir :)

Hahaahahhahaha kaç kişisiniz derken kardeşim :D oyuna para yatırmayan herkesin ortak görüşüdür bunlar :D parayı veren düdüğü tabiki çalsın ona asla lafım yok ama parayı vermeyen de düdüğü bi süre sonra çalabilsin, gecesini gündüzüne katıp deli gibi oynayarak değil de zevkle düzenli şekilde oynayarak da yapılabilsin bazı şeyler.

Evet tam bir p2w yimdir :) hayatta kalmak için öldürmek bu oyunun amacıdır zaten çekimşesiz heryerde metin olan rekabetsiz bir ortamda oyun oynamak bence kimse için zevkli olmayacaktır.

Kardeşim p2w terimini bilmiyorsun sanırım ''pay to win'' yani kazanmak için öde, adam diyor ki oyuna para yatırıp çarını fulleyen kişiler gelip beni kesiyor biz para yatırmayan oyuncular ne yapacağız bu adamlara karşı, metin de bulamıyoruz gelişemiyoruz farmlayamıyoruz diyor. Oyunun rekabetsiz bir ortamda değil, adil şekilde rekabetin döndüğü bir ortamda gelişmesini istiyorum diyor , anlatabildik mi p2w karşıtları olarak ?