SiuShin tarafından yazılan gönderiler

Herkese iyi Oyunlar

En-tai Hükümdarı görevini bitirdim fakat görevi Orman kaşifine Teslim edemiyorum imleç yanıp sönüyor üstüne tıklayamıyorum sorun ne olabilir acaba ?

Yeni güncelleme duyurusunu okuyordum dikkatimi
    çekti.

- Pazar kurarken meydana gelen ufak bir hata giderildi.
    İananın bana Traji Komik birşey bu

Daha Öncede Bu Konuyu dile getirmiştim Çar nerdeyse seviye 100'e yaklaştı ve ben item satamıyorum ki pazarda geliştimeye devam edeyim bu seviyeye gelmiş çarla hala kızıl ormanda kasılıyorum günlerdir exp alamıyorum itemlerim elimde kalıyor ve çar için item satın alamıyorum birşeyler almam için birşeyleri satmam gerekiyor ben ve benim gibi insanlar vardır diye düşünüyorum daha pazar kuramadım bu gidişle oyunu bırakmak zorunda kalacağım düzeltin artık şu pazar kuramama sorununu ne kendi imparatorluğumda nede başka yerlerde pazar kuramıyorum sürekli dolu uyarısı veriyor dolu olmadığı zamanlarda bilmem kaç m var kuramazzssın diyor boşaltıyorum hep aynı sorunlar madem sıkıntıları var severi hazır hale getirdiğinizde açsaydınız sıkıldım ben bu çözümsüzlükten artık umarım ilgilenirsiniz en yakın zamanda böylece bende 20 çar açıp itemlerimi oradan oraya atmak zorunda kalmam herkese hayırlı geceler

Merhabalar, İsengard serverinde oynuyorum açıldı açılalı pazar kuramıyorum sürekli 1. kanal dolu oluyor başka bayraklarda açmayı deniyorum gene dolu mesajı alıyorum devamlı karakter açıp item aktarmak zorunda kalıyorum itemlerimi satamadan elimde kalıyor 2.köy başka alternatif pazar kurma yöntemi uygulanamlı oyuncular 5-6 çarla pazar kurup sürekli pazarları aktif oluyor biz daha yer bulamadık bu konunun çözülmesi gerekir