metegunes07 tarafından yazılan gönderiler

Öncelikle selamlar,
    Biz Rohan2 Isengard oynayan 6 arkadaş olarak oyundan acayip bir şekilde sıkılmış bulunmaktayız.
    Nedeni ise oyunun P2W durumu yada metin rate'leri diyebiliriz.Biz farm yapamıyoruz arkadaşlar öğrenciyiz anca gündüz girebiliyoruz. Biz beta haritalarında 250 k atamıyoruz 30-40 k atıyoruz.Biz dakikada 15 metin kesemiyoruz 1 tane kesebiliyoruz. Ve haritaya gittiğimizde gördüğümüz şey P2W oyuncuların ordan oraya koşuşturduğu. Haritada metin bulunamadı ne demek ? Üstelik 'FARM' taglı bir server'da. Youtube'a bakıyorum adam 3 saatte 800 sandık biriktirmiş. Bu bizim açımızdan mümkün değil. Çünkü sabahlayamıyoruz üniversitemiz var. Hadi farm yapmaya gittik diyelim P2W oyuncular zaten full itemlere ulaşmış direk serbest alıp kesiyorlar. Ve yine farm yapamıyoruz. Facebook yorumlarında gördük ki metin oranlarını arttırırsak piyasa çöker demişsiniz. Piyasadan şuan haberiniz vardır galiba. Alt üst olmuş durumda. 7 won değerindeki razador sandıkları 2.5 won, 3.5m'lik Cor'lar 2m oldu daha nicesi.Ne yalan söyleyeyim ben bu konuyu yazmadan önce oyundan quit attık. Çünkü sıkıldık artık farm yapamıyoruz boş boş dolanıyoruz haritada. 10 dakikada 5 defa buff almaktan bıktık sürekli serbest alıp kesiyorlar.Tek ümidim belki bu dediklerim biraz düzelir de normal oyuncular da rahatlar.Biz takipteyiz düzelmesini bekliyoruz. İyi oyunlar. :!: