Burjuva tarafından yazılan gönderiler

KONSTANTIN adlı şahıs yanımda bir süre metin kestikten sonra çevresinde başka biri olunca yerdekilerini toplamadıgını gördüm bir süre sonrada bugda kalıp metin'nin etrafında koştuğunu görünce bot olduğunu anladım.
    umarım ip ban atarak oyunu ticaret için kullanan insanların önüne geçersiniz.

Belgeler;

Dinsel hakaret, Irkçı ve Saldırgan davranan bu arkadaş daha önce buff verdikten sonra para vermeyip kaçtığı için tekrar buff vermedim ve bufflamadığım için küfür etmeye başladı.
    Kendisi server'ın kalitesini bozup ve oyuncuların sinirleri ile oynayan bir insan(!)dır.
    Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Belgeler;

Merhabalar

Oyundaki ismim Burjuva

Küçük ejderha pet'imi nakliye kutusuna koymuştum. tekrar çıkardığım zaman çağırdığım da gelip gidiyor ve özellikleri yazmıyor.

Pet Adı: Melsa
    Pet Cinsi: Küçük Ejderha
    Pet Tipi: Prizmatik
    Pet Özellikleri: 19.8 STR 15.7HP 13.4SAVUNMA
    Pet Leveli: 104
    Hiçbir kitap okunmamıştır.
    600 ep'lik efsunlama sonunda gelen prizmatik pettir baya masraf harcadığım için düzeltilmesi benim için çok önemlidir.

Teşekkürler.

(daha önce teknik sorunlar bölümün de yazmıştım. onaylanıp not edildiği ve güncellemeden sonra geleceği söylenmişti admin poet tarafından.. bilginize )

Merhabalar

Oyundaki ismim Burjuva

Küçük ejderha pet'imi nakliye kutusuna koymuştum. tekrar çıkardığım zaman çağırdığım da gelip gidiyor ve özellikleri yazmıyor.

Pet Adı: Melsa
    Pet Cinsi: Küçük Ejderha
    Pet Tipi: Prizmatik
    Pet Özellikleri: 19.8 STR 15.7HP 13.4SAVUNMA
    Pet Leveli: 104
    Hiçbir kitap okunmamıştır.
    600 ep'lik efsunlama sonunda gelen prizmatik pettir :) baya masraf harcadığım için düzeltilmesi benim için çok önemlidir.

Teşekkürler.