Atasever tarafından yazılan gönderiler

Merhabalar. Benim arkadaşım oyun içi Bağırma da Oyun sonu yapıyorum diyip itemini satmaya çalışıyordu. Oyun kurallarında oyun sonu yapacağını yazmak ban sebebi diye bir kural varmış. Fakat oyuna kayıt olurken 'Oyun kurallarını okudum ve kabul ediyorum' gibi sözleşme beyanı bulunmamaktadır. Oyuna kayıt olan çoğu insan oyun kurallarından habersiz oyuna başlıyor Normalde oyun kuralları Forum da değil , ayrı bir sayfada olması gerekiyor. Ve kayıt olurken bu kuralları oyuncunun karşısına çıkartmalısınız.

Ayrıca oyun kurallarını incelediğimde bu konu ile alakalı bir kural yazmadığını fark ettim. 'Oyun sonu amaçlı kurulan pazarlar' ve 'Oyun sonu pazar kurmak' maddeleri mevcut fakat bu arkadaşımın ban yeme sebebi olamaz. Çünkü arkadaşım oyun içi bağırmadan itemini (29 wona +9 zehir) kolay satmak amaçlı bir yazı yazmıştı. 1 Yanga pazar kurmadı veya itemini oyun sonu yapıyorum diyip başkasına vermedi. Oyunu bırakma gibi bir niyeti de kesinlikle yoktu. Bu sebeple cezasının kaldırılmasını talep ediyorum.

Discord destek bölümünden Yetkili olan kişilere de aynı şekilde sorunumu belirtmeye çalıştım, 1 saat beklememe rağmen kimseden herhangi bir cevap alamadım. Daha sonra ise discorddan hiç anlamam ama sanırım sebepsiz yere uzaklaştırıldım. Rohan2 anasayfasından discorda tıkladığımda davet geçersiz gibi bir yazıyla karşılaştım. Discord sunucusuna giriş yapamıyorum.

Sizlerden isteğim lütfen bu mesajımı yetkili birisine ulaştırın .Eğer forumda oyun yetkilisi varsa sorunumla alakalı tatmin edici bir cevap almam gerekiyor. Teşekkürler.