r2maru tarafından yazılan gönderiler

kardeş yanlıs anlamada okadar bekletmeyi bunu ıcınmı yaptınız guncellemeden sonra ıtem aratınca mesela Ruh kristali aratcam diyelim Ruh Krista yazınca cıkması lazımken cıkmıyor anca Ruh yazınca butun itemler cıkıyor 2. kelimeyi algılamıyor mavi çelik ararken mavi yazıyorum butun mavıyle alakalı seyler cıkıyor

sonuna kadar haklısın kardeş sahsen be oyuna baslarken para yatırdım cektım kostumu yaptım farmımı ee sonrası benım kostum setım neredeyse 350 400 ep tutuyor ee ben haftada 300 400 ep nasıl kasıcam razodor yapıcam ben her saat 1 sandık degerı 3w zor satılcak aynen haftada 100 sandık kassak anca cıkartcaz parayı oda satılırsa merak etme burada sana laf atan adamlar kızılda metne 6.5k vuran adamlar metın2de tri üstünü görmemış insanlar o yuzden su perisiyle gezen insanlar onları dınleme bende valla efsun botu yuzunden cıkış attım oyundan guncelleme gelene kadar gırmıyorm

planımız var ama uygulamak ıcın emın degılız dıyorsunuz uygularsaınız pıyasa duzelır uygulamazsan pıyasa biter ya en basit örnegı verım sıze allah için gmlerden bırısı hesap açsın para kasmayı denesın anlar derdımı oyuna para veren adam metne 100k atarken kendısı 3 4 k arası vurucak hdai ben oyun başı paramı kastım 1 aylık kostum parasını cıakrttım won ile benlık hiç sorun yok ben başka insanlar için diyorsun user kaybeder benım 1 aylık kostumum cebde çar 1 ay yatsa bile param var herşeyim var başka insanlar için yazıyorum her ne kadar rakibim olsada user nıye kaybedelim

bilmıyorum yetkililer farkındamı ama piyasa bitiyor kardeşim oyun bası 10w eden sandıklar 3w gitmıyor pazarda bugunyenı baslıyan oyuncu nasıl kazancak parasını büyülü ormanda metın krıyıyon en degerlı ıtem buyulu metal oda 65m e kadar düştü Piyasa çok kotu her hafta duzenlı kostumlere para yatırmak zorudnayız boss kes dıyorsunuzda nemere kesmek ıcın 100 er lvl nınja ve shamna kolay kasılmıyor

MERHABALAR OYUNDAKI EN BUYUK SORUNLARDAN BIRISI EFSUN SANDIKLARI AÇARKEN KASIP DONMASI VE EFSUN ATARKEN SEKMESI BUNUN ıcın yenı efsun botu getırdınız ama guncelleme ne zaman gelcek efsunlarımız tamamen bıtıncemı