karakaya42 tarafından yazılan gönderiler

Evreyi zaten belirtiyoruz :) Yapım aşamasın da henüz hala.

İşte bu evre belirtmek değil ki :) evre belirtmekten kastım işte %75 i bitti gibi mesela hep ucu bucağı açık cevaplar veriyosunuz :)

Sayın yetkililer ''V1CONDA'' isimli karakter ban mı yedi acaba ban yediyse nedeni nedir öğrenebilirmiyim acaba uzaktan bir arkadaşımın hesabıda öğrenmek istedim..

1.Si senin hala iq'n veya beynin anlamadın 75 lvl olmasının muabbetini bunu oyun bilginin olmamasına bağlıyorum çünkü yüksek farm yapabilcek bi adam olmadığın belli sen 19lvl farmcısısın. Ve 2. olarakta bu konu forumda zaten fazlasıyla tartışılıyor burda çok bilmişlik yapmaya çalışıp 1-2 kişi için oyunu değiştiricekler komikleşme demesiyle olmuyor önce git forumu incele sonra buraya gel öyle ağla.

Dostum önce sakin ol beni tanımadan yargı yapamazsın ben senin ulaşamadığın yerlerde farm yapıyorum bir ara özele gelde sana bir kaç foto atıyım veya oyuna gel sana biraz farm yaptığım yerin sandıklarından vereyim olur mu.. Bide bu konu çok saçma bence şimdi şöyle düşün +75 veya üstü hesabın var hesabın çalınıyor ve adam karakterini silip gidiyor böyle bir şeyi engellemek için yapıyorlar olabilir mi bunu hiç böyle düşündün mü acaba sen gerçi doğru bunu düşünecek kapasite olsa laf dalaşına girmezsin..

Çünkü üst tarafı okumuyorsun yüksek seviye farm yapıyoruz zaten anti exp felan yapsak bile en az 75e char kasmamız gerekiyor... Önce konuyu anla sonra ona göre yorum yap.

yüksek seviye farmdan kastın ne kardeşim senin ormansa +65 zaten orman amacın ne bu konuyu neden uzattın bu kadar anlamadım adamlar kural koymuş 1 kişi yüzünden onu değiştircekler komikleşme ya

Bende isengard sunucusunda oynuyorum fakat dediğiniz gibi bir atma problemi yoktur. Kule yapacağınızda görev yöneticisinden bakın en çok ram kullanan programları kapatıp öyle deneyin. Siz bazı programları kapattık sanıyorsunuz ama kapanmıyor görev yöneticisinden kontrolünü sağlayıp birde öyle kule yapmayı deneyin..

EEE o zaman güvenli oluyor ise +75 lavel karakter silmeyi oyuna getirin ne sürekli yeni id şifre açtırıyorsunuz ??????

sende neden yeni hesap açma zorunluluğu hissediyorsun kardeşim tecrübe kısıtlama denen bir şey vavr aynı seviyede kalmak istiyorsan amma uzattın yaa 75 lvl e kasma sende çarlarını madem sileceksin

Kesin yapılacak dersek ve bir aksilik çıkarsa biz de yapamamış olursak, o zaman ismimiz ister istemez kötü görünmüş olacaktır. Bu neden ile kesinleşmemiş ve hala yapım aşamasın da olan bir konsept için kesin konuşmamız doğru olmaz.

Haklısınız onada eyw o zaman hangi evrede olduğunuzu açık bir şekilde söyleyin ki çıkış tarihini biz tahmin edelim bari yakın bir zaman da veya yakında kelimelerini kullanmanızı istemiyoruz hangi evrede olduğunun açıklamasını yapın bize

İstem dışı gelişen bir takım sorunlar olabiliyor, oyun hakkında sorduğunuz ve cevap alamadığınız herhangi bir sorunuz oldu mu? Wiki olmasa da sizler için buradayız, oyun hakkında hangi sorunuz yanıtsız kaldı?

O konuda eyw. hiç bir sorumuz yanıtsız kalmıyor fakat aldığımız cevapların hep ucu açık oluyor net bir cevap alamıyoruz ve bundan yakınıyoruz biz çok açıklayıcı cevaplar vermiyorsunuz detay vermiyorsunuz umarım sizde bizim sitemimizi anlıyorsunuzdur..

Aynı mesajı 1.5 ay önce banada atmıştınız sizin bu yakın zaman dediğiniz süre zarfını çok merak ettim ya 1 sene falan mı ???

Çözüme kavuşmayan bir konu kilitlenemez. Kilitlenir ise zaten ben uyarıp tekrar konuyu açıyorum. DGN taraflı hat kesimlerin de bizlerin de haberi olmuyor ki, DGN firmasının da haberi olmaz. Habersiz olan bir hat kesintisin de bizler de herhangi bir iade yapamayız doğal olarak.

Adam hak mağduru oyundan kaynaklı bi kesinti veya DGN diyorsunuz sonuç olarak burada oyuncu hatası yok ve bide diyorsunuz ki iade sağlayamayız nasıl yani ya adamlar aylarca bir item yapmak için uğraşacak kesinti gelecek itemini alacak bi empati kurun derim iade sağlamam ne demek ya bu hata siz veya DGN tarafındansa mağdur olan kişinin sorununu çözüp iadesini yapacaksınız kardeşim..