karakaya42 tarafından yazılan gönderiler

Bu Wiki Sayfasını Ne zaman faaliyete geçireceksiniz bekliyoruz hala oyun kaç yıllık ama hala bilmediğimiz bir çok şey var bir an önce yapılmasını bekliyoruz artık

İnsanların odasına çökmeye çalışma sende ne biçim bir insansın sen ya kulede herkes rahatsız senden sende milleti teşvik edip edip ss alıyosun terbiyesizlik yapma

Merhaba, pet özelliklerini "bu adresteki konu" altına cevap olarak atmanız gerekmektedir. Daha önce de konunuza aynı cevabı vermiştim. Konu açmak yerine verilen adresteki konuya pet özelliklerinizi cevap olarak atınız.

Güzel insan cevaplayacağımda konuuyu kilitliyorsun ben nasıl yazayım altına konuyu kilitleyince altına yorum yazamıyorumm. Al aşağıya attım pet özelliklerini

Küçük Örümcek
    Seviye : 40
    HP : 3.8
    Savunma : 2.9
    Atak : 6.2

Bu sorunu forumda gezerken herkesin yaşadığını gördüm bugün itibariyle bende aynı sorun ile karşı karşıyayım ya bu sorunu düzeltin yada petimi geri verin bu hep böylemi olcak ya nakliye kutusuna koymayalımmı hiç petimizi..?

BENİM PETİM NOLACAK PEKİ KONUYU KAPATIYORSUN İYİ HOŞTA ÇÖZÜMÜ BULMADAN KONU KAPANDIĞI NERDE GÖRÜLMÜŞTÜR FORUMDA ???

Bu sorunu forumda gezerken herkesin yaşadığını gördüm bugün itibariyle bende aynı sorun ile karşı karşıyayım ya bu sorunu düzeltin yada petimi geri verin bu hep böylemi olcak ya nakliye kutusuna koymayalımmı hiç petimizi..?

Saygıdeğer yönetim öncelikle kolay gelsin diyorum biliyorum bu işleri bir anda yapmak basit değil vakit ve zaman istiyor ama Wiki sayfasını ne zaman hazırlayıp sunacaksınız bize oyunda yabancı kaldığımız bilmediğimiz çok yerler var hem yeni gelen arkadaşlar için çok iyi olur hemde bilmediğimiz yerler itemler vs. için wiki sayfasını oluştursanız çok güzel olur