amcahane tarafından yazılan gönderiler

Atilla beycim şu büyülü ormandaki metin sayısını arttırman için ne yapmamız lazım istersen ağaç metinlerini kaldır metin sayısını 2 katına çıkart slot hasarıda 2 kat olsun zorlaştır zorlaştırabildiğin kadar ama boş boş oturmayalım artık ben bu gün 1 k 2 k metin kırdım diyebileyim istersen dropları düşür metinleri arttır salak salak beklemek istemiyorum hemşerim anla derdimizi artık yeter yaw

Kardeşim isterseniz ban atın isterseniz silin direk çarımı yeter artık oyuna para yatırıyoruz verdiğimiz paranın hizmetini alamıyoruz dc gelip tatava yapıyorsunuz şu 4 won şu 2 won piyasasını düşürmüşsünüz benim suçum değil diye en değerli parayı tutan kahpeler yüzünden böyle kimsede para yok onlarda harcamıyor piyasada para bırakmayıp pahallıya itemciden satacaklar bizim kastığımız paralar birbirimize emekçilere gidiyor mesela 30 lvl farm yapan adam silah fişi +lı arıyor ben yılan kuyruğu +lı 10 tane yılan kuyuru 33 m silah fişi+lı 33 m resmen parasız oynuyoruz geriye kalan parada simya açmak için ve kuleye çıkmak için gidiyor fakirlikten bulmaca kutularını cüzdanımmış gibi kullanıyorum piyasada herrrrşey çok ucuz herşeyden en az 200 300 sayfa var piyasa tabi düşecek hadı 200 300 kişi düşürmesin piyasayı 30 kişi düşürsün ondan sonra 200 300 kişi düşük piyasayı piyasa sanacak sonra düşürenler bida düşürecek parası olanın parası dahada değerleniyor piyasadan para silmemelisiniz sileceksenizde piyasaya para sürün oyunu bırakmayı düşünüyorum piyasa düzelene kadar en azından o kadar çok istiyordum ki sizin yeni sunucu açmanızı o kadar seviyordum ki ama bakıyorum bu kadar fazla user boyunuzu aşıyor yada önem vermiyorsunuz atma problemini hala tam olarak düzeltemediniz bi catadan adam akıllı item atıyordu tutunduğumuz tek yer orasıydı dropları düşürülmüş ama bu kesinlikle mantıklıbi hamle 1 hafta daha böyle kalsa düşen bütün droplar 1 won olcaktı full item olmadan razo kesilmiyor ticaretle para yapsam desem ticarette neyin ne kadar olduğu belli değil zamanımıharcayım 300 sayfadan en ucuzunu bulmaya çalışıyorum zamanımı çalıyorsunuz çoğu kişi bunu yapmıyor pazarlarımız direk kayboluyor diceksin aşşada fiyat yazıp bul öyle oluncada toplu koyup ucuza satanları kaybediyoruz acilen bu işe el atmak zorundasınız userlar salaksa sizin dahada zeki olmanız lazım bize suç atarak elinize hiçbirşey geçmeyecek çünkü siz para kazanıyorsunuz bu sizin işiniz yediğiniz kabı pisletmeyin bir hafta içinde bu durumlar çözülmesse bizi kaybedersiniz. siz kimsiniz ki diceksiniz ilk razo yapan ilk 120 olan ilk ejder yapan ilk cata çıkan loncayız ilklerin loncasıyız biz sizden daha iyisini hak ettiğimizi düşünüyoruz en iyisi biziz dediğinizi kanıtlarsınız. nemere için ninja şaman 100 lvl istiyorsunuz ama bu imkansız savaşçıyla büyülü ormanda 90 k hasarla 4 tane metin kırıyorum her 10 15 dakikada ninja şaman vursun 40 50 k kaç tane kırarak 100 lvl olcam 2 tanemi her 10 15 dakikada 2 tane koymuşsunuz 1 chye 30 tane metin 9 chden 270 tane metin yapsın bi bakın 95 lvl üstü kaç kişi var en az 10 k vardır 10k kişiye 270 tane metin hastamısınız kardeşim siz düzelitin şunu en azından kendi geçit biletimizi kendi metalimizi düşürelim boşver piyasayı kendimiz kendimize yine yeteriz biçare durmayız.her 30 saniyedede düşürseniz yetmiyecek bu serverin onlinesi az değil anlayın şunu artık kimse gelişemiyor diye serverın piyasası yok rahat farm alanları rahat para kasılcak yerler yapmanız lazım ch çoğaltılmalı hala oyun atıyor eski rohan 2 de çöp atsam pazara 1 saat içinde satılırdı şimdi elit itemler atıyorum gitmiyor ekmek su gibi gidecek itemler atıyorum gitmiyor cor atıyorum o7 8 won olması gereken coru atıyorum 5 wondan yine gitmiyor ilk svde catadaki slotlardan deli gibi para atardı 2 hesapla saatte 20 30 won nakit para kasılırdı diğer serverda tahminimce sandıkları siz alıyorsunuz beta dönüşümleri ne kadar azalırsa o kadar serverin süresi uzar diye sürekli biyerlerden para giriyordu servera 28 wona 200 lü cor sattığımı bilirim serverin ilk günü 14 wondan satılıyordu onuda hatırlıyorum biz seviyoruz serveri ama siz önemsemiyorsunuz bilen birilerini getirin gerikirse hemşerim rohanın piyasada en sağlam server diyip öve öve bitiremiyordum ama bitmiş içinizdeki herşey