Mert Gns tarafından yazılan gönderiler

Satılan İtemleri Ben Yazayım Sabah Erken Uyanmam Gerekiyor Kontrol Edebilirsiniz.

- Kesim Örneği = 7 Adet 195 Won

- Kırmızı Ejderha Çeligi = 30 Adet 30 Won

- Kahramanlık Madalyonu = 50 Won

-Altın İplık 17 Adet = 17 Won

Hatırladıklarım Sadece Bu Kadar Yapılacak Herhangi Birşey Yoksa Önemli Değil.

Yönetimin Suçu Yoktur Tamamen Benim Hatam Yüzünden Olduğunu Kabul Ediyorum .

İyi Geceler.

İyi Forumlar.

Pazarım Bugda Kalmıstı Yardımcı Olan Geliştiriciniz Hesabıma Giriş Yaparak Sorunu Halletti Pazarım Başarılı Bir Şekilde Kapatıldı Ama Pazardan Satılan İtemlerin Ücreti Hesabıma Aktarılmamış Problem Bu Yeni Fark Ettim Dc Sunucunuza Giderek Olayı Anlattım Sonrasında Bana Buraya Gelip Konu Açıp Etiketlememi İstedi Bu Şekilde İletişime Geçebilirmişim Sadece .

Forumdaki Yardımcı Olan Arkadasınız Konuyu Acıp Etiketlememi İstedi Bende Öyle Yaptım

Oyuna Başladığım Zamandan Bu Zamana Kadar 3-4 Ay Kadar Bir Vakit Geçti. Daha Önce Bu Kadar Uzun Soluklu Bir Server'de Bulunmamıştım. Bonus Gamer'in YouTube'de Bir Videosu İle Başladığım Bu Server'de Hem Ekip Olarak Hemde Oyuncu Kadrosu Olarak Güzel İnsanlar Gördüm Ekibe Ayrıca Teşekkür Ediyorum Ki Gece Gündüz Demeden Ellerinden Geldiğince Yardımcı Oluyorlar Verilen Hizmetten Memnun Kalmayan Kişiler Olabilir. Ama Unutmamalıyız Ki Hiç Kimse Hiç Kimseyi Memnun Etmek Zorunda Değildir. Benim Herhangi Bir Şikayetim Ve Sorunum Yok Kimseyle.
    Bu Güne Kadarki Görmüş Olduğum Ekipler Arasında Gerçekten İşlerini Titizlikle Yapan İşine Önem Veren Güzel Bir Kadro Server Açık Olduğu Sürece Burada Kalmaya Devam Edeceğim. Uzun Yıllarda Kapanacakmış Gibi Görünmediği İçin Oyun Yönetim Kadrosunu Tebrik Ederim Şimdiye Kadarki En Uzun Süreli Açık Kalma Rekoruna Doğru Gidiyorlar Benzerlerinden Daha Güzel Ve Daha Anlamlı İşler Başarıyorlar. Oyuncuyu Dinleyip Oyuncuların Fikirlerine Saygı Gösterip Oyuna Yön Veren Bir Server Daha Önce Görmemiştim İlgili Ve Bilgili Kadroya Gönülden Başarı Ve Kolaylıklar Dilerim.

İyi Forumlar.

iyi Görevler.

-Bildiğiniz Üzere Bir Çok Eşyayı Won Olarak Pazarlarımızda Satışa Sunuyoruz Bazı Eşyalar'ın Ederi İse 999 Won'dan Daha Fazla Olabiliyor Bu Yüzden Envanterdeki Won Sınırını 10 K Won olarak Depolayabilirsek Daha Güzel İşler Olabilir Ve Bu Sayede Pazar Sayısı Düşer İnsanlar Gönlünce Rahat Pazarlar Kurabilir Kısacası Pazar Sorunuda Bu Sayede Ortadan Kalkar.

-Hızlı Enerji Parçası Üretme Npc'niz Güzel Olmuş Birde Buna Ek Olarak Hızlı Enerji Kristali Üretme Eklenirse Süper Olur Dakikalarca Tıklamaktan Sıkılıyoruz Bazen.

-Depocuda Won Bozdurma İşlemlerini Hızlandırmak Adına Tr Tipi Bir Yöntem Eklenilebilir Bozdurmak İstediğimiz Won Miktarını Yazarak Daha Hızlı İşlem Yapabiliriz Buda Zamandan Büyük Tasarruf Söz Konusu Olur.

Bunlar Sadece Benim Düşüncelerim Her Ne Karar Verirseniz Verin Saygım Sonsuzdur.

İyi Forumlar.

İyi Çalışmalar Dilerim.

Sizin Gibi Bir Ekibe Can Kurban Çok Teşekkür Ederim Bu Argo Cümleleri Bana Kullanmadı Ama Gördüğümde Şaşkınlık Geçirdim Herkesin Anne Ve Babası Ailesi Var Bu Şekilde Argo Cümleler Basit Şeyler Değil Hemde Ard Arda Defalarca Kez Edildiginde Küfürden Hakaretten Çok Başka Boyutlara Taşıyor Olayı Ağzı Bozuk İnsanlar Gördüm Ama Böylesine Küfür Eden Bir İnsana İlk Kez Rast Geldim Oyun Hayatımda İlgi Ve Alakanızdan Ötürü Çok Minnettarım ..

Haklısın Güzel Kardesim Diyecek Bi Sözüm Yok Günün 12 Saati Farm Yapiyorum Bende Genel Olarak Emeksizce Yapılan İtemi Kullanmak Bana Göre Değil Bişeylere Emek Vererek Yapmanın Zevki Ayrı .