Mert Gns tarafından yazılan gönderiler

Yeni Gelecek Olan Güncelleme Tarihi Belirlendimi Yoksa Hala Test Aşamasındamı Konu İle Alaklı Bİlgi Verebilirmisiniz ?

2 Karaktersiz Boss Kesimi Yapamıyorsunuz. Ör. Razadöre Girdiğinizde 2 Aktif Karakter Olması Gerekiyor Aksi Taktirde Görevler Devam Etmiyor. Oyundan Attığında İçerideki Karakter Bir Başka Kişiye Aitse Ve İçerideyse 5 Dakika İçerisinde Geri Dönüp Girebiirsiniz. Haricinde İçerideki 2 Kişiyi Birden Dışarı Atarsa Giriş Mümkün Olmuyor.

Anlatmaya Çalıştığım Şey Size Özel Değil Benimde Başıma Geliyor Bu Olay Yani Veya Diğer Arkadaşlara Benim Size Söyleyebileceğim Şeyler Bu Kadarla Sınırlıdır Yetkli Görevli Bir Kişi Gelir Konuyu Okur Değerlendirip Gerekli Cevabı Verir Bende Sizler Gibi Normal Bir Kullanıcıyım Başıma Geldiği İçin Paylaşmak İstedim .

Bu Sadece Sizin Başınıza Gelen Bir Olay Değil Çogu Zaman Benimde Başıma Gelmekte Aynı Durum Bazen 10 Defa Attığı Bile Olmakta Oyuncu Yoğunlu Sebebiyle Atıyor Olabilir Veya İnternet Bağlantısı Bir Süreliğine Yavaşlıyor Olabilir Siz Ve 2 Arkadas Dısında Aynı Şeyleri Yazan Yoksa Server Veya Sunucudan Kaynaklı Olarak Bi Problem Yoktur Bahsetmiş Olduğum Şeylerden Kaynaklanabilir Aynı Şeyler Benimde Başıma Sık Sık Gelmekte.

İyi Oyunlar.

İyi Forumlar.

Daha Önce Açmış Olduğum Bir Konuda Metin Taşı Sandığı(115) Ve B.O Sandıkları Hakkında Eksik Droplanız Söz Konusu ;

Yineleyerek Yazıyorum. Daha Öncede Konu İle Alakalı Forumda Konuşmuştuk.

Eksik Droplar.

-Zen Fasulyesi

-Kitap Sandığı Güçlendirme

-Kitap Sandığı Misilleme

-Ruh Taşı+

Zen Fasulyesine Cevap Olarak Eğitim Sandığının Eklendiğini Söylediniz Bahsi Geçen Sandığın Drobunda ;

-Zen Fasulyesi Her Açımda Çıkmıyor.

-Münzevi Tavsiyesi Ve Kötü Ruh Kovma. Bunlar Aktif Olarak Market (Satıcı)'da Zaten Bulunmakta.

-Ruh Taşı 45 Seviye Metin Taşı Sandıgı Olmak Üzere Zaten Droplarında Var. Ek Olarak Eğitim Sandığında'da Bulunmakta.

Benim Sizlerden Ricam Sandık Droplarının Eski Haline Getirilmesi Ve Suanki Sandık Droplarının Geliştirilmesi Cor,İnce Kumaş Vb Dropların Güncelleme Öncesine Oranla Sayı Olarak Düşürüldüğünü Gördüm Bunu Fark Eden Tek Kişi Ben Değilim Sadece Uğraşmak İstemedikleri İçin Bunu Gelip Forumda Konu Olarak Açan Kimse Yok Yönetimi Veya Geliştiriciyi Eleştirmiyorum Sadece Gördüğüm Olayları Sizlerle Paylaşmak İstiyorum Gondor Serverinde Bu Güncelleme Sonrasında Cor İnce Kumaş Zen Fasulyesi'nin Az Olması Nedeniyle Fiyatlarını 3 Katına Kadar Çıkardılar Konuyla Alakalı Yapabileceğiniz Tek Şet Benim Kendi Görüşüm Dropların Eski Hale Getirilmesi Ve Eğitim Sandığının Kaldırılmasıdır.

İyi Geceler.

İyi Forumlar Dilerim.

Güzel Kardeşim Forumdaki Görevli Arkadaşların Sana Yardımcı Olabilmeleri İçin Gerekli Olan Bir Kaç Husus Var.

-1 Mail Onayı.

-2 Telefon Onayı.

-3 Güvenli PC.

Bunları Kullanmıyorsan Hesabındaki Değerli İtemler Çalınmıştır. Aynı Olay Benim Başımada Geldi Hesabım Komple Boşaltılmıştı Güvenli Pc Aktif Olmadığı İçin İslem Yapılmadı Bilgin Olsun.

İyi Forumlar.

Her Karakter İçin Ayrı Ayrı Kemerler Var Benim Önerim.

- Farmlık Hesapları İçin Zümrüt Kemer Ve Orman Taç Kemer Birleşimi Gibi Bir Kemer Hem Str Ortalama Ve Canavar Barındınrabilir.

- Toplu Savaşlar İçinse 5 Karaktere Karşı Savunma Sağlayan 1 Kemer Olursa Toplu Savaşlarda Sıkıntı Yaşamayız Sürekli Olarak Kemer Değiştirmek Zorunda Kalabiliyoruz Her Karaktere Karşı Savunma Olan 1 Kemer Oyuna Dahil Edilirse Mükemmel Olur Ve Savaşlarda Sürekli Olarak Kemer Değişimi Yapmak Gibi Bir Sorun Kalmaz.

İyi Forumlar.

Merhabalar Ctrl Mouse Sol Tıkla 50 Li Açımlar Güzel Ama Efsun Açarken Bu Şekilde 3 veya 4 Kez Açınca Oyundan Atma Gibi Bİr Problem Yaşanmakta Ve Daha Önce 50 Den Düşük Olsa Bile Sandık Olsun Vs Şeyler Olsun Açılıyordu Şimdi İse 49 Sandık Dahi Olsa Ctrl Sol Tık İle Açım Yapılmıyor.

İyi Akşamlar.

İyi Forumlar.

Arkadaşın Sorunu İngilizce Cevirilerin Tam Olmayışı Ve Dc Desteğe Gittiğinde Rumen Bir Takım Üyenizin Olmayışından Bahsediyor Işınlanma Yüzügü Ve Beceri Kitaplarının Cevirisi Tamemen Yapılmadığından Şikayetçi Sunucuyu Sevdiğinden Bahsediyor 2 Kişiyle Konuşmuş Destekte Ama Gerekli Yardımları Alamamış Bu Yüzden Dolayı Takımınıza Rumen Bir Kişinin Katılmasını İstiyor En Azından Benim Anlayabildiğim Bu Kadar.

İyi Günler İyi Forumlar .