Mert Gns tarafından yazılan gönderiler

Atma Sorunlarından 1 taneside İçeriye Ör. 2-3 Grup Aynı Anda Giriyorsa Dümene İlk Tıklayan Grup Hidrayı Kesme Hakkına Sahip Olur. Gruplar Birbirine Görünmez Yalnız Bilginiz Olsun.

İyi Forumlar.

Söylemiş Olduğunuz İşlemleri Dikkate Alarak Yeniden Denedim Denemelerim Sonucunda Yine Aynı Şekilde Bir Sayfa İle Karşı Karşıyayım.

https://hizliresim.com/qAkV53

Görevim Dolayısıyla Uzun Süredir Hesabıma Giriş Yapmamıştım Hesabımı En Son Bıraktığımda Rohan Ve Gondor Birleşme Aşamasındaydı 3. Server Birleşiminden Ancak Yakın Bir Tarihte Bilgim Oldu :) Eğer Yapılacak Herhangi Bir İşlem Yoksa Sizler Tarafından Nasip Kısmet Diyebiliriz İlgi Ve Alakalı Olduğunuz İçin Tatminkar Cevabınızdan Ötürü.

Teşekkürler - @Archi

Rohan Ve Gondor Birleşiminde Aktif Olarak Kullandığım Hesabımın İd Bilgisini Unuttum Yeniden istemek İçin E Postama Bağlantıyı Gönderdim Ama Açılan Sekmede Bu Alana Erişiminiz Yoktur Demekte Ne Yapabilirim.

Yapmış Olduğunuz Güncellemeler Sonucunda Sunucularınıza Giriş Yaparken Sorunlar Yaşamaya Başladık. İnternet'ten Kaynaklı Olduğunu Düşünerek Modemi Resteledim Fişini Çekip Taktım Bilgisayarı 1 Kaç Defa Yeniden Başlattım,Ama Sonuç Yine Aynı Sunucuya Bağlanırken Hata 8 Defa Bunu Gördükten Sonra 9. Denememden İtibaren Giriş Yapabildim Ancak. Sunucularınızı Yeniden Bakıma Alıp Gerekli Güncellemeleri Yeniden Gözden Geçirmenizi Rica Ediyorum. Sürekli Olarak Aynı Hatayı Görmek Gerçekten Can Sıkıcı Bir Durum Olmaya Başladı Bu Sorun Sadece Benim Sorunum Değil Bütün Oyuncular Aynı Dertten Müzdaripmiş Gibi Duruyorlar. Oyun İçin Sohbet'te Sürekli Olarak Aynı Sorun Konuşuluyor Bir Şekilde Sunucularınızı Eski Durumuna Getirmenizi Rica Ediyorum. Güncellemelerinizi Test Ederken Büyük Sorunları Görerek Düzeltiyor Olabilirsiniz Ama Küçük Sorunları Pek Denetlemiyorsunuz Galiba Bu Sorunlar Çığ Gibi Büyümekte Ve Bir Çok Oyuncuyu Oyundan Soğutmakta Bende Bu Oyunculardan Birisiyim Bu Tarz Durumlar Devam Ederse Oyunu Oynama Zevki Kalmayacak. 3-4 Ay Kadardır Sizin Serverinizde Oyun Oynuyorum Günde En Fazla 2 3 Saat Kadar Oyuna Giriş Yapabiliyorum Ve Bu Tarz Durumların Olması Çok Can Sıkıcı Olmaya Başladı Amacım Sizleri Eleştirmek Veya İşinize Karışmak Değil Ama Serverin Eski Günlerine Geri Dönmesini İstiyorum.

İyi Forumlar.

Peki Sayın Geliştirici Bu Adamlar Bunu Yapıyor Diye Bizlerin Suçu Ne Bizim İşimiz Daha Zor Oluyor Bunun Yüzünden Bir Tarafı Hallederken Diğer Tarafı Mağdur Ediyorsunuz. Konuyu Ele Alırken Tek Taraflı Ele Almamanızı Rica Ediyorum 2 Tarafıda Mağdur Etmeyecek Bir Orta Yol Bulabilirseniz Daha Hoş Olacaktır.

İyi Forumlar ;

İyi Görevler.

Gelecek Güncelleme İle Belirtmiş Olduğunuz Rüya Ruhunun Patronlar Üzerindeki Etkisizliği Kötü Oldu Metin Taşları Bir Şekilde Kırılabiliyor. Ama Patronlar Basit Bir Şekilde Öldürülemiyor Ve Tek Atabiliyorlar. Rüya Ruhu Sayesinde Patronları Zorluk Çekmeden Tılsımsız Yili Vadisi,Hidra,Agile,Mavi Ejderha,Razadör,Nemere Gibi Patron Bossları Zorluk Çekmeden Kesebilirken Şuan Aynı Şeyleri Yapamıyoruz +200 +150 Tılsımsız Hidra,Agile Ve Yili Vadisini Geçemiyoruz. Tılsımları Yükseltmek Basit Olmuş Olsa En Azından Yapabiliriz. Gelen Güncellemeden Sonra Gondor'da Tılsım + Basmaları Hatrı Sayılır Bi Yükselişe Geçti. Ruhları Eski Durumuna Getirirseniz Güzel Olacak Metin Taşlarına Yüksek Damageler Atmak Pek Tatmin Eden Bir Durum Değil Ama Tılsım olmadan Bossları Kesebilmek Güzel Bir Durum Haline Getiriyor. Bu Sayede Oyunda +200 Tılsımı Olmayan Arkadaşlarda Rüya Ruhunu Son Seviyeye Getirip Rahatça Bir Rekabete Dahil Olabiliyorlar. Düzeltme Şansınız Var İse Yeniden Eski Durumuna Gelmesini Rica Ederim.

İyi Forumlar.

Yapmış Olduğunuz Yeni Harita Gerçekten Güzel Görseller Barındırıyor Ama Gondor'daki Oyuncu Sayısı Az Olduğu İçin Pek Bi İlgi Gördü Diyemem Yine Mavi Bayrak Bütün Oyunculara Ev Sahipliği Yapmakta Ve Boz Diyara Bakıldığında Pek Bir İlgi Odağı Olmamakta İlerleyen Günlerde Neler Olur Bilmem Ama Gerçekten Elinize Emeğinize Sağlık Rohan Ekibi Olarak Yapılmamışları Yapmanız Güzel Bir Duygu Yaşatırken Yeni Açılan İsengard Serveri Olmamış Olsa İlgi Ve Talep Büyük Olurdu :)

Tekrardan Emeğinize Sağlık.

İyi Forumlar.

Güncelleme Öncesine Kadar Bosslar'da Herhangi Bir Sorun Yaşamazken Yapmış Olduğunuz Güncelleme'de Bosslar Damage Attığında Tabiri Caiz ise Başka Bir Boyuta Gidiyoruz Geri Geliyoruz Her Nedense Bu Olayın Ardından Boss Tek Atmış Oluyor İlgilenir Ve Düzeltirseniz Sevinirim.

Gondorda Böyle Bir Problem Var.

İyi Forumlar.

Rohan'dan Gondora Geleceğiniz İçin Bir Çok Oyuncu Rekabete Dahil Olmak İçin Wslik İtemlerini Satıp Farm İçin İtem Diziyorlar Bende Gondor Oyuncusuyum Ama Saçma Buldum Arkadasın Davranış Uslup Ve Hitap Şeklini Anlayamadığım Şey Farklı Bir Server İle Birleşme Söz Konusu Değil Nedir Bu Kin Nefret Herşeyi Anlarımda Bu Tarz Konuşma Saçmalık Kaile Bile Almaman Gereken Basit Karaktere Sahip Bir İnsan Kendini Bu Tarz İnsanların Seviyesine İndirme :)

Oyunda Başarılar Geleceğiniz İçin Mutlu Oldum :)

İyi Forumlar.

Hızlı Kanal Değişimindeki Süre Bence Gereksiz Bir Durum Kanal Değiştir Seçimi Yapıldıktan Sonra 10 Veya 3 Sn Beklemeden Değişim Olursa Güzel Olur Mapta Veya Herhangi Bir Kasılma Farm Haritasında Slotlar Tarafından Ufak Bir Damage Atıldığında Bir Savaşa Girdiniz Yazısını Göremekten Sıkılmaya Başladım.

İyi Forumlar.

Efsun Botunu Kullanırken 0.1 ve 0.2 De Efsun Atmayıp Onlara Yakın Olan 0.3 Efsun Hız Ayarını Seçerseniz Bu Tarz Sorunlar Yaşamazsınız Bende Aynı Durumla Karşılaşıyordum 0.3 Hızda Sekme Veya Kayma Gibi Sorunlar Yaşamazsınız.

İyi Forumlar.

@EMEKTAR Güzel Kardeşim Büyülü Orman Ve Diğer Maplar Kişiye Özel Maplar Değil Bütün Oyuncuların Girişlerine Açık Bir Yer Olmakla Birlikte Sadece İçeride 20 Kişi Olsa Veya 60 Kişi Olsa Fark Eden Bir Durum Yok Benim Genel Olarak Oyun Sürem Günde 2 Saat 1 Saatini Muhafızı Arayarak Geçirmek Benim İçin Zaman Kaybı Senin Oyun Süren Benimkinden Daha Fazla Olabilir Sadece Kendini Düşünmek Bencilliktir.
    Dışında Farm Gücün Yüksekse Büyülü Ormanı Bırakıp Daha Fazla Eşya Elde Edebileceğin Jotun,Razadör,Nemere,Hidra,Agile Vs Vs Bosslarda Oyun İçerisinde Bulunmakta Günde 2 Saat Oyun Süresi Olan Bir Kişi Bu Bossları Seri Olarak Dönemez Ama Senin Vaktin Varsa Bossları Seri Şekilde Dönerek Daha Fazla Yang Won Elde Edebilirsin Vakti Kısıtlı Olan Kişiler İçin 1 Saatin Çok Fazla Önemi Vardır.

İyi Forumlar.

En Tai Mufazı Sürelerini 60 Dakika'dan 5-10-15 Dakikalara İndirme Şansınız Varmı 6 Ch'deki En-Tai Muhafızı Kesildikten Sonra 5 Dakika İçinde Yeniden Kayboluyor Portal Bu Yüzden Yetişemediğimiz Taktirde En Az 1 Saat Büyülü Ormana Girmek İçin Bekliyoruz.

İyi Forumlar.

Yeni Gelecek Güncelleme İle Birlikte Sandık Dropları Eski Durumuna Dönecekmi Ve Eğitim Sandığı Gibi Saçma Bir Drop Kalkacakmı Zen Fasulyesi Bulamaz Olduk Serverde Lütfen İlgilenin.

Gondor Sunucusu İçin Sorum.

İyi Forumlar.