Feitan tarafından yazılan gönderiler

Merhaba, herhangi bir şekilde sunucu açma planımız yoktur. Demirciye hızlı arındırma gibi bir sistem mantıklı olabilir. Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Öneriniz dikkate alınacaktır.

İyi forumlar.

Merhaba, hiç kimseyi haksız bir sebep yüzünden forumdan banlamayız. Bir eleştiri varsa özellikle cevap veririz. Fakat eleştirinin usulleri vardır, adabı vardır, üslup denen bir şey vardır. Sunucumuzda yardım kesinlikle yoktur. Ekran görüntüsündeki eşya(Hortlak Dişi Kılıcı), efsun tablosunun kayması sonucu oluşan hatalı bir eşyadır. Daha önce de Isengard sunucusunda başımıza gelmiştir ve maksimum 6 saat içerisinde müdahale edilip hatalı eşyalar silinmiştir. Yani tamamen teknik bir hatadır ve böyle bir şey olması durumunda maksimum 6 saat içerisinde gerekli müdahaleyi yapmaktayız. AstekMT2 filesi bizden satın almıştır. AstekMT2 ile alakamız yoktur. Bu nedenden dolayı marka tescil hakkımızı kullanarak bizden izin alınmadan bir SMS atılmıştır. Konu hakkında yasal süreç başlatılmıştır. Biz yönetim ekibi olarak konuşmayı biliyoruz bu konu hakkında endişeniz olmasın. Sizin bu yazınız eleştiri bile değil, üslup yok, adap yok. Fakat ben gerekli cevapları verdiğimi düşünüyorum, yönetimi aşağılayıp, "gm yardımı" diyerek yönetimi zan altında bıraktığınız için ve daha önce diğer forum kullanıcılarına karşı sergilediğiniz tutum yüzünden sizi forumdan kalıcı olarak uzaklaştırıyorum.

Rica ederim, daha fazla sorunuz olursa sormaktan çekinmeyin. Elimizden geldiğince oyuncularımıza yardımcı olmaya çalışıyoruz.

İyi forumlar.

Oyun zaten full olarak indiği için direkt boş bir klasör içerisine kurulum yapmanız gerekmektedir. Başka bir metin2 dosyası ile birleştirmeyiniz.

O kadar fazla oyun atması bizden kaynaklı olamaz. Fakat belki bir bug mevcuttur, bu yüzden video atmanız çözüm üretebilmemiz için bir yol olabilir.

Merhaba, Razadör'de herhangi bir sorun görülmemekte. Bir bug vb. bir şey iddia ediyorsanız video atmanız daha yararlı olacaktır. Ayrıca oyundan attığı vakit 5 dakika içerisinde gerekli NPC'ye giderek kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Merhaba, sorularınızı madde madde cevaplayacağım.

1- İki petin olayı şöyle; birinci pet oyundaki yumurtalardan çıkan petler. Razadör peti, nemere peti, yavru azrail vs. bunların süresi bitince otomatik olarak uzar. Yani herhangi bir şekilde süresi bitmez. İkinci pet ise oyun içindeki mühürlerdir; porki mührü, nogaj mührü, donni mührü vs.

2- Bu soru hakkında oyun içi tecrübelerini paylaşabilecek oyuncular cevaplayabilir. Bana kalırsa iki yolu da deneyip sonucu görmelisiniz, hepsi birer tecrübe.

3- Tekrar tecrübeli oyunculara da danışılabilir bir soru. Yine bana kalırsa karakterinizi adım adım güçlendirdikten sonra aşama aşama farm bölgelerine çıkabilirsiniz.

4- Oyunda iki tür kuşak vardır. Bazı kuşaklar maksimum 25% emişe ulaşmaktadır. Bazıları ise 30% emişe ulaşabiliyor. Yüzdesi ne kadar fazla olursa emdirdiğiniz eşyadan gelen özellikler o kadar iyi olacaktır. Kuşak %15'te iken eşya emdirdiğinizi varsayarsak bu kuşak maksimum yüzdeye ulaştığında, maksimum yüzde kadar efsun verecektir. Yani eşya emdirmek için maksimum yüzdeye ulaşmasını beklemek zorunda değilsiniz. Kuşakları boss sandıklarından veya ince kumaş kullanarak elde edebilirsiniz. Kombinasyon seçeneği ile de yüzdesini yükseltebilirsiniz. %1 kuşak sadece %1 kuşak ile kombinasyonu yapılabilir. %5 ile %5, %10 ile %10, şeklinde kombinasyon yapılır. %10'u geçen "kişiye özel kuşaklar" yüzdesi fark etmeksizin kombinasyon yapılabilir. Kombinasyon işleminde alt slota koyulan kuşak kaybolur. Emdireceğiniz eşya ise tamamen oyun içi stratejinize kalmıştır.

Merhaba, sorundan haberdarız güncellemede gerekli düzeltme yapılacak fakat şu an o şekilde dönüştürebiliyorsunuz sıkıntısız bir şekilde.

Merhaba, oto av kullanılırken bot kontrol sisteminin devre dışı bırakılması durumunda, istemsiz bir şekilde diğer kötü yazılımların önünü açabiliriz. Öneriniz dikkate alınıp gerekli çalışmalar yapılacaktır. Uygun görüldüğü takdirde gerekli iyileştirme uygulanacaktır. Geri bildiriminiz için teşekkürler.

İyi forumlar.

Merhaba, habersiz hiçbir işlem gerçekleştirmemekteyiz. DGN taraflı anlık kopmalar olabiliyor. Eğer herhangi bir kaybınız var ise gerekli bilgileri tarafımıza iletmeniz durumunda incelemeler yapılıp geri dönüş sağlanacaktır.

İyi forumlar.