Feitan tarafından yazılan gönderiler

Merhaba, video tarafımca izlenmiş olup, içerisindeki uygunsuz sesten dolayı silinmiştir. Tahmin edersiniz ki insanlar hoparlörlerle de video izliyor, bana gelen şikayet bu yönde olduğu için videoyu silme kararı aldım. Şu an için sadece uyarıyorum. Bu davranışların devam etmesi durumunda gerekli cezai işlem uygulanacaktır.

Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Bayram diliyoruz. Büyüklerimizin ellerinden, küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz. Tüm oyuncularımıza iyi oyunlar dileriz.

Merhaba, birleşmeden sonra server güncelleme ile desteklenecek, bunun yanı sıra şu an reklamlarımız aktif ve devam ediyor. Bununla da yetinmeyip ek çalışmalarımız olacaktır. İlginiz için teşekkür ederiz.

İyi forumlar.

Merhaba, geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Önerileriniz dikkate alınacaktır, hepsi olmasa da bazı şeyler yapılabilir. Bossların çoğunda oyun atması gibi bir durumda gerekli npc'ye giderek kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz. Örnek: Razadör, nemere vb.

İyi forumlar.

KARAKTER DEĞİŞTİRME NESNESİ EKLEYEBİLİRSİNİZ SATICIYA BU DA ÖNEMLİ BİR KONU !

LONCALAR İÇİN YENİ ÖZELLİKLER GETİREBİLİRSİNİZ BİRİNCİ OLARAK BU ÖZELLİK OLABİLİR ÇOĞU SUNUCUDA VAR LONCALARIN SAVAŞMASI İÇİN BİR BOSS EKLİYORLAR SADECE LONCALARIN KATILACAĞI BİR ARENA VE ORAYA BİR BOSS KOYUYORLAR ORADA BOSS A EN ÇOK DAMAGE ATAN LONCAYA BOSS DAN HEDİYELER DÜŞÜYOR BU SÜREÇTE LONCALAR HEM SAVAŞIYOR HEM DE GELİŞİYOR VE OYUNDAN ZEVK ALIYORLAR BÖYLE BİR YENİLİK EKLEYEBİLİRSİNİZ ! BUNUN TAM OLARAK İSMİ RONARK SAVAŞ BÖLGESİ BU VİDEODA AYRINTILI OLARAK GÖREBİLİRSİNİZ

(Kule - Catacomp - Razador - Nemere vb.) GİBİ BOSSLARDAN DÜŞÜYORUZ BAZEN ONUN İÇİN BU SİSTEMİ GETİRMENİZ OYUNCULAR İÇİN ÇOK ÖNEMLİ !

Tüm öneriler tek başlık altında toplanmıştır, tek tek incelenecektir. Toplu bir öneri yapacağınız zaman lütfen tek bir konu altında yazın.

Merhaba, geri bildiriminiz için teşekkürler. Öneriniz dikkate alınacaktır. Konu düzenlenmiştir.

İyi forumlar.

Güvenli bilgisayar, Gondor ve Isengard sunucuları için kullanılabilir durumda. Rohan için konuşacak olursak birleştirmeden sonra kullanılabilir olacaktır.

İyi forumlar.

Merhaba, hidra önünde veya başka bir yerde bineğinizi istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz, herhangi bir kuralı ihlal etmemektedir. Sadece oyunun ve oyuncuların huzuru için bineğinizin, NPC'nin üzerine gelmemesine dikkat ederseniz seviniriz.

Aynı mesajı 1.5 ay önce banada atmıştınız sizin bu yakın zaman dediğiniz süre zarfını çok merak ettim ya 1 sene falan mı ???

İstem dışı gelişen bir takım sorunlar olabiliyor, oyun hakkında sorduğunuz ve cevap alamadığınız herhangi bir sorunuz oldu mu? Wiki olmasa da sizler için buradayız, oyun hakkında hangi sorunuz yanıtsız kaldı?

Merhaba, bildiğiniz üzere pazartesi günü ilk iki sunucumuzun birleşmesi yapılacak. Birleşmeden sonra ise güncelleme verilecek. Bunların da yanında son zamanlarda sunucu reklamlarımızın arttığını görebilirsiniz. Bu gecikmelerin telafisi yapılacak, bundan şüpheniz olmasın. İlginiz için teşekkürler.

İyi forumlar.

Merhaba, wiki sayfamız yakın zaman içerisinde aktif olacaktır. Bu süre zarfında takıldığınız noktalarda yardım etmek için burada olacağız. İlginiz için teşekkürler.

İyi forumlar.