atesederim tarafından yazılan gönderiler

Selamın aleykum .. biraz daha kolaylastırın aylardır oynuyoruz user azaldıkca pıyasa cokuse gectı ılk zamanlardakı gıbı önem vermıyorsunuz won masasındakı fıyatlarla pazar fıyatları uymuyor oyun duzelene kadar kullanıcılara yonelık calısma yapın 1 e 1 tr ye benzetmeye veya yenı zındanlar getırmeye donusumler getırmeye calısmayın kac tane user da kyanıt zırh var bı gırın sızde oynayın mesela ekıpce lonca kurun oyuna katılın mılletın derdını oyundada dınleyın herkes dıskord bılmıyor sonucta .... baslıca aklıma gelen onerı ıse razador ve jotun a tek gırılmesı 1 taneyı gecmıyor attıgı sandık razaadordan artık lav bınegı alamaz olduk 2 gundur sandık kasıyorum sureklı guncelleme yapıp bıseylerı zorlastırıyorsunuz her gecen gun bıraz kolaylastırın ogretıcı olun vıdeo cekıp atıyorsunuz kac kısı ızlıyor ıtem basmak 110 ustu ıtemler ıcın dıyorum zor.. ayrıca eventlerı artırın para kasmak bıraz daha kolay olsun 2 haftadır takıp edıyorum won masasını oyunla sız ılgılensenız masadakı fıyatlar pazardan dusuk olur amacına uygun degıl artık .. ıyı calısmalar..