Stax tarafından yazılan gönderiler

Merhabalar öncelikle bu sorun ne kadar büyük bir sorun yada kim böyle birşeye kalkışır bilmiyorum ancak rastladığım hataları elimden gelciğince bilrmeye çalışıyorum kahramanlık madalyonu bekçiler tılsımı gibi (o bölgeye takılan itemler) giyiliyken yere sat deyince satılabiliyor.

Videosunu çektim damage gozukuyor itemlerde çarda damage baya düşük ayni itemler takili b.suralar la test ettim hepsi benden yüksek vuruyor oyun açıldığından beridir oyundayim 3 gunde 90 yaptim damage sorunu yüzünden ne kasabildim nede farm yapabildim kac gunum bosa gitti hevesim kalmadi yemin ediyorum herkesden geri kaldim

Buff al üstümdeki kostümü nerden bulduysan derhal silip azrail kostümü ve başlığı al top eventini kaçırma muhakkak bir madalyonun olsun elindekinin evrimini yüksletmeye çalış ortalama 50 - 55 ort getir ruh içleri bile yok herşeyi geçtim cennet küpeyle farm yapmak nedir :D abanoz tak bari

Merhaba, Nemere'de bir hata olduğu için bir süreliğine bakıma alındı. Bakım tamamlanıp sorun kalmayınca aktif olacaktır.

İyi forumlar.

Önümüzdeki bakımda açılacak mı peki?

merhabalar nessie yi pm den yansıtırken sonundaki "sie" den dolayı küfür olarak algılıyor sizden ricam ya sie yi küfür olarak görmeyin yada nessie nin adını değiştin.

Merhabalar lycanla yerden vurunca oyundan atıyor bunun en büyük örneği "SPACE" ye basılı tutunca değilde "SPACE" & "SPACE" & "SPACE" & "SPACE" yani spaceye tek tek basınca atıyor özellikle ara sıra basılı tutarkende atıyor oyundan bunu loncayada sordum herkeste var boss keserken felan yerden vurunca oluyor sadece.

Merhaba ben J3EST oyun un amacı genel olarak savaş ve rekabet olduğu için bunları yapıyorum tabii ki oyun yönetiminden aksi bir uyarı gelmediği sürece bu arada bana "ŞEREFSİZ" diye hitap etmişsin yetkililerden ricam gereği yapılsın lütfen.

Oyun içerisinde bir kaç oyuncu bana büyülü ormanda adam kestiği için kışkırtmadan ban yediğini iddia etti hadi bunu bir kenarıya koyalım daha 1 hafta önceye kadar smg'ler hidra önünde vurmak yasak v.b şeyler söylüyorlardı bugün ise vurmak serbest diyorlar bu tutumu değiştiren şey ne oldu? yani farm yapan oyuncular için söylüyorum servere yeni başlayan çok kişi var ben 1 aydır oynuyorum oyunu yeni sayılırım wslik dizen arkadaşlar 5 aydır oynuyorlar ben hem ws hem farm dizememki.

Merhabalar oyunda azalan oyuncu sayısının getirdiği ws atacak adam bulamama durmunu gayet iyi anlıyorum lakin büyülü ormanda farm yapan birini kesmek yasakken hidra önünde bekleyen birini kesmek niye yasak değil buna anlam veremiyorum. Sizden ricam hidra önünün tekrar korumalı alana döndürülmesidir.