Seyiton tarafından yazılan gönderiler

bu tür dönüşümlerdeki mantık olarak böyle olur dediğiniz şey: " oyunda düzeltilemeyen yerleri, etrafını dolaşarak bulunan çözümlerden ibaret... önce efsun at sonra dönüştür vsvs.
    ben kyanit kılıç yapıpta efsun atabilirim tabi ki ne demek?!? kavansitten sonra bile değiştirebilmem gerekir.
    tecrübesi olan oyuncuların bunu bilmesi; bnm gibi yeni başlayan oyuncuları dışlayan bir tavır ve asla doğru değil. böyle bir mantığı kabul etmemek ve tecrübelilerden DAHA ÇOK yeni başlayanları teşvik eden ve gözeten bir tavır almanız lazım, sizin yönetici olarak. evet ben yeni başladım ve bilmiyorum oyun kuralları kısmında da yazmıyor böyle bir ayrıntı? wikiniz de de yok. eeeeeee ? nerden bilmem gerekecek bunu ? Vahiy mi gelsin bana? tecrübem yok diye hakkım mı yensin ?

eee yani bnm kaskım çöp mü oldu şimdi?
    böyle bir kısıtlama olabilir mi ya?
    mitsele dönüştüdükten sonra efsununu değiştirememelisin diye nasıl dayatabilirsiniz?
    şimdi ben bu kaskı bu kadar uğraştan sonra çöpe mi atayım?
    nasıl yapıcaz?

Merhaba
    Mitsel çeliği kaska efsun ararken yarı insan güçlü - 0 karşısına yazmama ragmen 3bin efsun denedim gelmedi. bas basyağı yarı insan gelmiyor. efsunlarla ilgili bir düzeltme / oynama mı yapıldı acaba ?
    kolay gelsin

Merhaba
    Bu tarz MMORP PVP serverlarda olan ama bu oyunda eksiğini gördüğüm bir sistemi tarif etmek isterim.
    Her oyuncunun profilinde kaç Leşi olduğu yazmalı.
    Ayrıca +/-10 lvl fark ile yapılan pvplerde onur puanı kazanılmalı. çok düşük lvl ile kaybedilebilir veya puan kazanılmayabilir.
    gaya mağazası gibi bu onur puanları ile hiçbir yerde olmayan ve ticareti de olmayan PVP kostumler veya silah fişleri / binekler vsvs alınabilmeli,
    ve oyunculara aşamalı rütbe atanabilir / çavuş / onbaşı / general gibi
    bence böyle bir sistem eklenirse daha kaliteli / emekdostu bir oyun yapısı sağlanabilir.
    kolay gelsin.

Merhaba
    Hiç Kullanılmayan Yer belkide Zodyak tapınağıdır. 40 kat çıkmak gerçekten sıkıcı olabiliyor. kime sorsam gerek duymuyor. Belki 35 kata indirirseniz bir nebze insanların katılımını arttırabilirsiniz.

Merhaba
    Petlerimizi istediğimiz canavara (minyon olarak) veya başka tip pete Yansıtma getirtilemez mi?
    Oyundaki nesleleri kişiselleştirmek bağlayıcı bir etken olur.
    kolay gelsin

Merhaba
    Karaktere işlenen:
    Biyolog Görevleri
    Boya Görevleri
    Kadim Perşomen Görevleri
    Canavarları Öldür I-II Görevleri

bunların daha da çeşitlenmiesi gerekiyor bence
    büyük oranlarda olmasa da Yarı İnsan %5 veren , Direnç %5 veren vsvsvs veya Farm lar ilgili canavar vsvs değerler veren görevler daha da eklenirse oyun derinliği sağlanıp daha kaliteli ve emekdostu bir kazanç olur.
    Kolay gelsin

Merhaba

Malumunuz Razador-Yılı- Agile gibi zindanlardan düşünce tekrar giremiyoruz. bazaen 2-3-4 karakter sokarak , herkesin biletini karşılıyarak veya lonca olarak girdiğimiz, bilet için büyük paralar verdiğimiz böyle yerlerde aynı Zodyakta oldugu gibi veya nemerede bekçiye tıklayarak "tekrar gruba katılmak" gibi alternatiflerde olmak üzere çözüm getirilmesi gerekmektedir. Oyuncu hatası olmayan - oyun mekaniği yüzünden olan böyle "atma" / "düşme" durumlarında oyuncuyu koruyarak tekrar içeri girebilmesini temin etmeniz gerekmektedir.
    kolay gelsin

Merhaba
    Giriş ekranında kayıtlı hesaplar 4 taneye izin veriyor.
    ticaret çarları-depo çarları vsvs derken bu sayı çok yetersiz
    bunu basit bir işlemle 8-10 sayıya çıkartmak çok yararlı olur bence
    bütün diğer metin2 serverlarında en az 6 tane izin veriyor siz 4 !??!
    Bunu düzeltmenizi umuyoruz

Merhaba
    Sohbet satırı oyunun ilk başından beri hiç ellenmemiş bir yer sanırım.
    çağımızdaki oyunlara uygun olarak;
    ticaret sohbet alanı
    lonca sohbet alanı
    genel sohbet alanı
    gibi tırnaklar olması lazım. herşey iç içe olması düzeltilmesi gerekn bir konu bence.
    en azından oyunlar ayarları kısmında sohbeti kapat kısmına loncamı/genel mi/ hangi sohbeti kapatayım diye seçenek sunulması pansuman olabilir.
    iyi günler

merhaba
    zodyak tapınağinda +200 tılsımlar her zaman düzgün çalışmıyor. Rüzgar sınıf düşmanlara +200 ile 170-200k damage atabiliyorken, diğer portalda buz sınıfı düşmanlara +200 buz ile 50-60k da kalıyor aynı itemelrle vurulan hasar. şimşek sınıfı portala gelince gene 170-200k ları görüyor. Karanlık sınıfında da 50-60k larda kalıyor. herhangibir Element düşmanların aldığı hasar +200 tılsımlar için düzgün çalışmadığını gördüm. Kontrol edebilir misiniz? +200 tılsımımız olmasına rağmen 50-60k hasar atmak olmaması gereken bir sorun.

Merhaba,
    Tılsımlar ve Kemerlerde Ruha bağlanmalıdır. Bu itemlerin özellikle yüksek levellerinin güvenliği önemlidir.
    iyi günler