EgeLiii20 tarafından yazılan gönderiler

muhafızın süresi 5 10 dk olursa serverin yapısı bozulur diye saçma bir mantık ilk defa görüyorum adam büyülüye girmeyi kafaya koyduğunda illaki girer adam 95 oluyo giriyo bakıyo gücü yetmiyo çıkıyo büyülüden mapa gidiyo oyuna ilk başladığım zamanlar bende öyle yaptım yani bu adamķ 1 saat beklettmenin mantığı yok herkezin oyun için bol vakti yok 1 saat bekleyeceğine girer farm yapar...

Simyalar depolanabilir olsun çünkü yan karakterimize geçerken simyaları oraya aktarnak istiyoruz yani fa4m carların her birinde simyalarımız yok 2 tane yan carın biri büyülüde diğeri razodor yada yapıyörum can sıkıldıkça ama aktarma olmadığın dan büyülüden yarım saatlik yoldan geliyorum yan çara ordan yan karaktere epey uğraştırıyor farm yapmadan yorulmaya ve sıkılmaya sebep oluyor, simyaların depolanabilir olması eziyeti ortadan kaldıracaktır eminim.

dönüşümlerin nerden düştüğü vb. Konuların olduğu olduğu bir sayfa, rehber oyunda yardımcı olur , en azından oyun içi oyunculara mesaj atıp rahatsız etmemiş olunur...

2 tane 1,1 safirlerim mat bölümündeydi ve hızlı arındırırken onlarda yandı yani hata kimde müko safilerin matta ne işi var ve atiyor eskiden arındırırken yanlıs taş derdi yani safirlerim heba oldu yazık değil mi emeğimize

Yani normalde sınıf yükseltmesinde müko safiri koyamazdık yanlış taş derdi Sizin dediğiniz oyunun başından beri öyle olsaydı haklısınız , ama bir güncelleme getirip simya sistemi karıştı müko safirlerim mat bölümünde ne işi var binlerce cor acarken mat simya bölümünde ne olduuğunu biliyoruz ve hızlı arındır seçeneğini kullanıyorduk her zaman sonra müko safirlerde mat bölümünde ve puuf müko safirlere elveda ediyoruz o kadar emek verdiğimiz ve müko seviyesine yada arkadaş gibi kusursuz seviyesine çıkartmış ve 1-1 yapmış sizinde böyle demeniz hak yemek olduğunu düşünüyorum...