saljin tarafından yazılan gönderiler

BİLADER HİDRAYA NE ZAMAN GİRSEM ATARMI YA BOŞU BOŞUNA O KADAR BİLETE PARA VERMİŞ OLUYORUZ ŞU DURUMU DÜZELTİN BUGÜN 3 OLDU ATTI HİDRADAN !

İNTERNETİMLE ALAKALI BİR PROBLEM YOKTUR ŞU OYUNU DÜZELTİN ARKADAŞIM ARTIK CANIMIZ SIKILIYOR İYİCE ŞU PROBLEMLERLE İLGİLİ ÇÖZÜM BULUN!

Merhabalar BAN AFFI gelmiş fakat ben giriş yapamıyorum böyle birşey diyor nedeni nedir ?

Bilinmeyen bir nedenle kaydolmadınız!Yasak!

Böyle hata veriyor girerken

Merhaba kullanıcı adım : saljin di fakat id ve şifre yanlış diyor serverlar birleşti diye bi bakıp kullanıcı adımı söylermisiniz.

ve büyük ihtimalle hesabımda çalındı e posta falan değişmiş eski e posta numaramı bildirebilrim geri almam için ne gerekli

NOT : DİSCORD GELEMİYORUM DAVET GEÇERSİZDİR DİYOR.

Merhabalar ben itemci yüzünden ban yemişim fakat itemcide alışverişim temmuz ayından beri olmadı oda erebor sunucunda oldu mordorda olmadı bütün hesaplarım ban yemiş kanıtlarımı @Thunder kişiye özel mesajla yolladım yardımcı olursanız sevinirim.

Hesabım ban yedi itemci yazıyor fakat itemciyle alakalı hiç bir alışverişim olmadı sadece tr'de alışveriş yaptım. onun dışında alışverişim olmadı.... yardımcı olursanız sevinirim

Merhaba.

Hesabım Çalınmıştır kayıt olurken kullandıgım e posta numaram şifrem herşeyi verebilirim hesabımın geri alınmasını istiyorum yardımcı olunuz lütfen..

Not : Şifremi hiç bir kimseyle paylaşmadım, Sadece Kendi Bilgisayarımdan giriyordum