Kehribar tarafından yazılan gönderiler

Öncelikle yaşamış olduğun talihsizlik gerçekten çok üzücü, sonuç olarak ortada emek var.

Guvenlik önlemleri için; geçmişte kullanmış olduğumuz "Güvenli PC" korumasının tekrar aktif olmasını yakın zamanda yetkili arkadaşlara öneri olarak sundum. Gerçekten oyuncuların büyük ihtiyacı var.

Yakın zamanda tekrardan aktif olacağını düşünüyorum.

Umarım sende soyulan hesabından kat kat daha iyi bir hesap yapar ve birdaha böyle bir talihsizlik yaşamazsın.

İyi oyunlar ve forumlar...

Agile Erebor da açık

Öncelikle sunucuyu dengede tutma çaban için teşekkür ederim. Ben çok eski oyuncusuyum buranın ve burada bilinmesi gerekenlerden biri;

Piyasa bir kere yükseldiyse bir daha düşmez...

Bilindiği üzre birçok oyuncu cevher ve simya süre tasarrufu için; Takıları çıkarıp simyayı kapatır. Takılar takılı olsa bile 5 karakter savunmalı Safir olmadığı için her oyuncu olası bir savaşa hazırlıksız demektir. Pek tatmin edici bir video olmadı. En azından benim için... Yine de gayretin için Tebrikler.

Video kayıt olayına gelince; geçtiğimiz yıllarda küçük bir oyuncu kardeşimiz sistemi yetersiz olduğu için pc den kayıt yapamıyordu. Harici bir kamera ile monitörü gösterip küçük bir ayna yansıması ile aynı ekranda kendini gösterir öyle video çekerdi. O küçüğü şimdi "MSA" sponsor... Sen çek video ben izlerim. Yeterki üslup bozulmasın.

İşte o kardeşimizin videosu...

Hesabıma birçok oyuncu gibi bende çok emek verdim. Oyuncuların azalışı; verilen emekleri çöp ediyor, kalanları da soğutuyor.

Amacım tek başıma oynamamak. Elimden gelen fikir paylaşımı olduğu içinde elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.

Güzel yorumun için çok teşekkür ederim. @Rox

Ona iman savunması lazım kardeşim.

Sağlam buff yoksa tek yersin ki olsa bile tek atma ihtimali var.

Zaten canını doldurmaz Vadi Savaşçısı aynı jotun gibi düşün.

Simya, beceri "sage skill", zekalı itemler ile skill açılışı, tılsımlar (rüzgar,toprak) v.b bir dünya farklılıklar söz konusudur.

%90 oranında bir farkdan söz ediyorsun.

Tılsımın yok, karakterin görevleri tam değil, silahın iyi değil, efsunların eksik (ölümsüz, Şeytan), yakutun iyi değil... Kısaca söz ettiğin fark sonucunda bunların büyük çoğunluğu eksik.

Kısa bir video çekersen zindan farmları için bilgi paylaşımı yaparım.

İtem tanıtım ve bahsetmiş olduğun 85k damage videosu bekliyorum.

İyi oyunlar iyi forumlar...

Karakter İsmi : ISusVEizLeI (kenarlarda büyük "i" )
    Pet İsmi : Bilinmiyor
    Pet Cinsi : Küçük Baashido / Prizmatik
    Pet Leveli : 156
    Pet HP : % 23.5
    Pet Savunma : % 15.4
    Pet Atak : % 28.0
    Pet Kitapları : Bilinmiyor

Karakter İsmi : ISusVEizLeI
    Pet Cinsi : Nessie / Prizmatik
    Pet Leveli : 121
    Pet HP : % 17.3
    Pet Savunma : % 12.9
    Pet Atak : % 21.6

Pet Cinsi : Küçük Razadör / Mitsi
    Pet Leveli : 112
    Pet HP : % 16.6
    Pet Savunma : % 10.9
    Pet Atak : % 19.3

Pet Cinsi : Nessie / Prizmatik
    Pet Leveli : 152
    Pet HP : % 22.1
    Pet Savunma : % 14.9
    Pet Atak : % 27.1

Pet Cinsi : Nessie / Mitsi
    Pet Leveli : 104
    Pet HP : % 14.8
    Pet Savunma : % 11.0
    Pet Atak : % 18.7

Karakter sahibi görevde olduğu için tarafıma petlerin görsellerini göndermiş ve onun adına bildirim yapmam için ricada bulunmuştur. Petler; 06.08.2020 Saat 23:30 civarı açılarak kayıp edilmiştir.

Pet ekranı açılmadığı için pete ait beceri kitaplarına ulaşım sağlanamamıştır. Karakter sahibi; "pet kitapları önemli değil. Petler gelsin yeter." demiştir.

İyi çalışmalar ve forumlar...

Görseller için;

Pet 1

Pet 2

Pet 3

Pet 4

Pet 5

Petin Cinsi: Razadör

Kusura bakmayın; ilk bildirim biraz telaş ve endişe ile harmanlanınca detayı dikkat edemedim .

İyi forumlar...