Kehribar tarafından yazılan gönderiler

kardeşim onlar bişeler dyolar ama cahllik anlayamıyorum bi şekil bi yardım edin ya

Bu konu forum imzası isteyen oyunculara özel açtığım bir konu olduğu için sorunun burada konuşulması benim açımdan biraz yanlış...

"Teknik Sorunlar" bölümüne yaşadığın problem ile alakalı bir konu açarsan ve bu problemi anlatabildiğin kadar açık bir dil ile izah edersen; sorunun ile sadece yetkili arkadaşlar değil diğer oyuncularda ilgilenebilir.

Bunun dışında illa tarafımdan yardım talep ediyorsan; Kehribar#9002 discord adresim beni ekle görüşelim.

kehribar bi bakarmsn kardeşim seni önceden beri tanıyorum ben oyuna giremiyorum hata alıyorum baglanıp bi bakarmsn sen anlarsın kardeşm

Rohan2 Discord Sunucusu üzerinden "Waiting For Support TR" odasına bağlanırsan yetkili arkadaşlar yardımcı olacaktır. Benim yönlendirmem yanlış olabilir ki sistematik bir problem ise yetkili arkadaşlar sorununun çözümünde daha sağlıklı işlem yapacaktır.

Tarafıma güvenin için ayrıca teşekkür ederim.

Auranın Buz Runiği nesne marketen elde edilir. Oyun içi ise uzun zaman aralıkları ile getirilen "Yıl Dönümü Etkinliği" sayesinde elde edilebilir.

Ekran görüntüleri güncellenen kurallar gereği kabul edilmez. Heleki bu tarz kırpma işlemlerde kesinlikle dikkate alınmaz.

Video alman gerekiyor, sağ üst mini map altında bulunan tarih, saat, sunucu ve Kanal Bilgileri görünür olacak, report edilen oyuncunun adı videoda anlaşılır bir çözünürlükte olacak şekilde video kaydı almanız gerekiyor aksi halde hiçbir işlem yapılamaz.

Bozdiyar Arenası, Ejderha Kralı Sarayı gibi bölgelerde binek yasağı mevcut. Bu yasağı kullanılmayan ama sistemde bulunan OX v.b haritalardan birinde etkinleştirerek binek problemine son verilebilir. Tıklama konusuna gelince yine aynı şekilde fikir yürütülerek güzel bir çalışma yapılabilir.

Şahsen benim şuan won masası ile alakalı bir sorunum yok. İstediğimi çekebiliyorum. Tek isteğim bütün oyuncuların faydalanması için çözümler üretilmesi...

Yoğunluğum nedeniyle fazla detaya giremiyorum ki imzanın gecikme sebebide aynı şekildedir.

Tavşan kostümlü kadın savaşçı istediniz lakin bulamadım. Küçük bir yazı istemişsiniz fakat yazıyı küçültürsem görseli büyütmem gerekecek buda en boy oranında ters dizayn yapacağım için imzanız küçük kalacak (forumlarda yatay boy büyük yapılır ki imza büyük dursun, dikey ile oynadığınız taktirde forumun belirlediği ölçek dışına çıkamadığımızdan ötürü imza küçük bir kare olarak görüntülenir).

İyi günlerde kullanın. @Trisha

Öncelikle fotoğraf ile bildirim kabul edilmiyor diye biliyorum. (Shop v.b sebeblerden ötürü)

Video kaydı yapman gerekiyor ve bunun en önemli unsuru ise sağ üst mini map altında bulunan "Sunucu adı, tarih ve saat" özellikleri görünür olmalı. Video da herhangi bir kesme olmamalı ve report edilen oyuncunun adının okunur olması için video kabul edilebilir bir çözünürlükte olmalı.

Duyarlı davranışın için teşekkürler lakin bu ss hiçbir şekilde kabul edilemez.

1- Yapılan yanlış hesaplardan ötürü orantısız damage değerlerinin düzeltilmesi sonucu; daha öncede defalarca talep ettiğim Mitsi simyalarda olması gereken fakat sunucumuzda olmayan "Element Gücünün" eklenme vaktinin geldiğini düşünüyorum. Örn; Mitsi Yakut Ateşin Gücü... Aktifleştirilecek olan "Elementar Dünyası"nda gerçekten ihtiyaç duyacağımızı düşünüyorum.

2- Çok uzun süredir birçok oyuncu tarafından dile getirilen "Yaratıkları Öldür 1 ve 2" görevlerinin ışınlanma veya çıkıp girme sonucu yok sayıldığını / sıfırlandığını hepimiz biliyoruz. Yaşanan bu sorunun düzeltilmesi için daha önce sunmuş olduğum çözüm yolunu (şahsi fikrim) tekrar sunmak istiyorum.

Bir karakter bulunduğu konumdan farklı bir konuma ışınlandığı zaman "Loading" ekranı gelir ve karakterin bütün bilgileri ışınlandığı bölüme transfer edilir. "Yaratıkları Öldür" görev serisinde bilindiği üzre eksik nesne mevcuttur. "Jotun Thrym Özütü" elde edilmesi gereken Boss içeriğinde yer almamaktadır. Bu görev "Gondor" zamanı sorunsuz bir şekilde çalışıyordu lakin "Rohan-Gondor" birleşiminden sonra sorun çıkmaya başladı. Bahsetmiş olduğum "karakter bilgi transferi" sırasında sistem bu eksik nesneyi tespit ediyor ve görevde hata meydana gelerek görevi hiç yapılmamış gibi başa sarıyor diye düşünüyorum. Jotun Thrym Özütünün eklenmesi ile bu görev serisinin normale döneceği kanaatindeyim.

3- Gelecek olan "Elementar Dünyası"nda bulunan bir bölümde birden çok elemente karşı savunmalı slotlar ile karşılaşacağız. Bu bölümde hiçbir oyuncunun sıkıntı çekmemesi bununla beraber oyuna farklı bir çaba gelmesi için "Elementler Tılsımı" adında yeni bir item getirilmesi iyi olacaktır. Lakin bu item +200 basıldığı zaman bütün elementlerin %200 gücünü vermeyecek %50 - %75 gibi bir güç vermesi gerekecektir ki mevcut tılsımlar değer kaybetmesin.

4- Sandıklarda bulunan ve sunucuda herhangi bir işlevi olmayan nesnelerin kaldırılması hepimiz için iyi olacaktır. Örn; Protein Lokması

5- Sunucuda bulunan bütün zindanların sandıklarının tekrar kontrol edilmesi ve duruma emek veren oyuncuların gözünden bakılıp tekrar düzenlenmesi bizler için yapılacak büyük bir iyilik olacaktır.

6- Boss'lara "Büyü Savunması" eklenmesi.

7- Lycan Karakterler için silah fişi v.b kostümler getirilmesi. (Çikolata Pençesi takıyorum elimde yelpaze oluyor. "Buff verilir" diyen ilk Lycan olarak tarihe geçtiğimi düşünüyorum)

8- Birçok oyuncu için belki önemsiz ama profesyonel ve detaycı oyuncular için çok kritik bir nokta olan 92-94 biolog görevlerinin tekrar seçilmesi (ilk bitimin ardından sadece 1 kere değiştirme hakkımız var) gerektiğini düşünüyorum. Örn; Büyülü Silah sınıfında oynayan bir sura STR ihtiyacı duyduğu için çift STR yapacaktır lakin Kara Büyü sınıfında oynayan bir sura için STR geçeksiz olduğu için çift HP alacaktır ki Büyülü Silah sınıfı daha rakat kasıldığından ötürü Kara Büyü sınıfına geçişler sonradan oluyor ve 92-94 Biolog görevlerinde değişime gitmek zorunda kalıyor. Olaya karakter sınıflarının ihtiyaçları doğrultusundan ziyade "Yanlış Seçim" yapan oyuncular veya bu görevde hangi özelliklerin karakterler için daha etkili olacağını test eden oyuncuların penceresinden bakmamız konuya dahada önem katacaktır.

9- Yardımcı Şaman için "Süre Uzatma Parşomeni" getirilmesi nesne markette canlılık ve oyuncularda rahatlamaya yol açacaktır. Rahatlamak derken; yardımcı şamanı alıyoruz ve kasması büyük dert oluyor lakin süresi bittiği zaman çaresiz kayboluşunu izliyoruz. Kasması bu kadar dert olan bir nesneyi almanın gereksiz olduğunu düşünerek pişmanlığımızla kalıyoruz. Süre uzatma nesnesinin eklenmesi emeklerimizi boşa çıkarmayacaktır düşüncesindeyim. Tabi "Güçlü Atıştırmalık" gibi önermiş olduğum bu nesnede "Won Masasına" eklenirse "Haksız Rekabet" tepkilerini başlamadan bitirecektir.

10- Won sınırının yükseltilmesi güzel bir güncelleme, "Won Masası" içinde yenilik habercisi... "Won Masası" için detaylı bir çalışma yapılıp başta "Mitsi Simya Parşomeni" olmak üzere ihtiyacımız olan bir çok ürünü stok ve fiyat hesaplaması ile "Won Masasına" eklemeniz "Maddi durumu olmayıp buraya varlığı ile destek veren oyuncular için çok büyük bir iyilik olacaktır" UNUTMAYIN; Rohan bu kadar uzun süre ayakta kaldıysa bunun sebebi "EMEKÇİ" Kardeşlerimizdir...

Son güncellemede bazı hatalar, sıkıntılar, eksikler mevcut lakin bunlar zamanla düzelecek durumlar ki düzeltme işlemlerinin en kısa süreye inmesi için bizimde sizlere gördüklerimizi, fikirlerimizi ve isteklerimizi iletmemiz gerek. Bütün Rohan Takımı ve Oyuncularının eline emeğine sağlık...

@AvşarEli Uzun süredir göremedim seni, tekrar hoşgeldin iyi çalışmalar...

ereborda acılmıssa eğer karakterin normal girebilmen lazım erebordaki hesabın gondordan geldiyse g9g mordordan geldiyse gyz1 olması lazım rohandan geldiyse r9r koyarak dene isengarddan gelen hesabının id kısmının sonuna ise i9 eklemeyi dene giriş sağlarsın

Bu nasıl bir destektir aman Tanrım dedim... :P Helal sana :thumbup: