xNikoSR tarafından yazılan gönderiler

Birde benim petim kaybolmuştu discorda arkadaslara bilgileri atmıstım halen petim gelmedi rica etsem onada bakarmısınız

Benim Çarım Dünden belli bugda kaldı siteden bugtan çıkar diyorum cıkmıyor ben napacam bilmiyorum artık discord a cagırıyosunuz ordan engelledınız ws attım car ısınlandın bır anda ws aterken kendı kendıne ısınlanıyor swde ondan sonra tekrar ws attım bu seferde oyundan attı karakter girişine kadar giriyorum girişe basıyom tekrar atıyor artık bir çözüm bulun

Çarın Nicki: xNikoSR

Daha önceden benim çarımı bir kişi soymustu nasıl soydugunu bılmıyorum ama şimdide soymaya kalktı ama ben carımın fln herşeyini değiştim formatta attırdım ıp adresın elımde 3 numaran elımde fln tehtıd edıyor bıldıgınız numaralarımı paylascakmıs ole ole yazılar yazıyor birde benim trde carım var onuda calmaya kalkıyor hepsını calmaya calısıyor fln ama suan ulasamıyor 30 dk ugrasıyor ben nasıl kurtulcam acıl destek bu seferde carım soyulmasın artık

Gereği yapılsın...

İlk önce oyunun kurallarını öğrenmelisin, sonra da herkesten iyi oynamayı...

xNikoSR

Bizim petler 1 aydır nerdeyse yok 3 gün önce dağıtmaya başlıyacagız dediniz hala ses seda yok petim gelmedi.
    Birde ben discorda düne kadar giriyodum ama sonra ne olduysa discorda giremiyom ne oldugunuda bilmiyorum yardımcı olurmusunuz.

Gereğini Yapalım..

İlk önce oyunun kurallarını öğrenmelisin , sonra da herkesten iyi oynamayı...

xNikoSR

Aşağıda bulunan arkadasa ıp ban atarsanız sevınırım bu oyunu bayanlarda oynuyolar terbıyenı bozmadan oyununu oyna dıyorum adam boyna sövüyor artık ıp ban atarsınız dıye dusunuyorum...

İlk önce oyunun kurallarını öğrenmelisin , sonra da herkesten iyi oynamayı...

[font='&quot'][font='&quot'][/font][font='&quot'][/font]xNikoSR[/font]

Merhaba

İsmi değişik bir arkadaş oyun içinde 330 won satılır yazıyor herhalde tl cevırcek bunun suç sanırım onun için sizi bilgilendirem dedim...

İlk önce oyunun kurallarını öğrenmelisin, sonra da herkesten iyi oynamayı...

xNikoSR