Dis3c tarafından yazılan gönderiler

Ayrıyeten bu güncelleme içeriğini daha önceden bildirmeniz gerekirdi. Birilerin haberi vardı ki piyasadaki yavrucukları topladılar. Düne göre fiyatları %100 arttı.Kafaların fiyatları sürekli arttığı için elimdeki tüm parayla kafa çekmiştim(perşembe akşamı). 15 wona yakın para verdim. Şimdi soğuma süresinden dolayı kafa piyasası da düşecek. Yapılacak güncellemeleri HERKES ile paylaşsanız çok iyi olurdu.

90 levelim oyunda bireysel olarak dönebileceğim farm yapabileceğim iki yer var. Kızıldaki metinlerden bir şey alamıyorum . 5-6 metin kırınca belki bir efsun nesnesi sandığı atıyor. Yaklaşık 1 saatte 4 tur cata dönebiliyordum. Şimdi 4 turu yapabilmek için 15+30+15+30+15+30+15=150 dk.zaman ayırmam gerek. Zaten akşamları 4-5 saat girip 20 tur dönüp şanlıysak 2 won kar edip çıkıyorduk artık onu da yapamayacağız. Kızıldaki kscilerden kurtulduk diye sevinirken yapılan bu güncellemeyle +86 bireysel oyunculara resmen serverden defolun gidip dediniz. Soğuma süresi kaldırılmazsa çok fazla oyuncu gidecek. En kısa sürede eski haline döndürmeniz dileğiyle.