supremo88 tarafından yazılan gönderiler

Rohan2 sunucuları bir marka haline gelmiştir. Bu neden ile kapatma gibi bir lüxümüz bulunmamakta'dır. Razaman ayına özel bir çok özel etkinliklerimiz olacak, sabırlı olmanızı diliyoruz :)

Rohan Serverları Piyasada en güvenilecek yer haline geldi bunlar asla inkar edilemeyecek emekler ancak eski oyuncu sayısının tekrar gelip gelmeyeceği konusunda bir umut istiyoruz sadece değerli yönetimden kendi düşüncem büyük bir çaba karşılığı eskisinden de daha iyi olabileceği sizin görüşleriniz de önemli :)

Merhabalar iyi forumlar dilerim.
    Bahsetmek istediğim konulardan direk giriş yapmak istiyorum Rohan2 Global , Gondor , Isengard sunucularının ilk zamanki oyuncu başlangıç sayısı akıl almaz bir seviyedeydi büyülü ormanda 1 metin için geceleyip sabaha kadar farm yapmamız gerekiyordu (DEDİM Kİ BURASI YIKILMAZ) yıkılmadı ayakta duruyor halen daha oyuncu sayısı yıl geçmiş bir servera göre çok iyi miktarda ancak Isengard sunucusunda olan olaylardan sonra ve oyuncuların yaptıkları kural ihlali hareketlerden sonra oyuncu gidişi iyice düşmüş vaziyette ben bu konuyu oyuncu düşüyor diye açmıyorum sadece kalan oyuncuların gitmemesi için bir umut vaad edilmesi için açıyorum yönetimden istediğim şey ramazan gelmeden bu serverı ayakta tutmaları reklamları sıklaştırıp bir an önce harekete geçip eski ihtişamını geri kazandırmasını istiyorum saygılar oyuncu olarak isteklerimiz bunlardır
    İyi forumlar

Merhabalar iyi forumlar öncelikle buradan rohan yönetimine verdikleri discord hizmetlerinden dolayı teşekkürü oyuncular adına borç bilirim.
    Günlük saatlerce aktif oldukları saatlere rağmen hiç bir şekilde hatasız ve üsluplarını ne olursa olsun bozmamaları , bizleri hiç sıkılmadan dinlemeleri onları bam başka kılıyor server'ı boş verin sadece bu yönetimin güzel diline odaklanın hiç bir problem olmasa bile gidin hal hatır sorun hepsi çok güzel insanlar hepsini çok seviyoruz cansınız.
    Not:Sabaha karşı discorda gittiğimde bir yönetimden avcı arkadaşa problem anlatırken uyuya kalmıştı oda adamdır <3 kendim çıktım okuyorsan seviliyorsun reis.

Serverda p6 item satıp serverın piyasa öldürmeye çalışan çok fazla oyuncu var hidra sandıkları 20 wondan satılmıyor gondorun bu zamanlarında sandıklar 45 wondu durum kötüye gidiyor ne yapmayı düşünüyorsunuz

Selamlar iyi forumlar.
    Paylaşmak istediğim bazı konular var müsaadenizle hidra sandıkları ile alakalı oyuncular olarak yakındığımız bazı noktalar var bundan önceki serverda (GONDOR) sandıkların değerleri yerindeydi ancak şu an serverda tılsım fiyatları ve diğer hidra sandığından çıkan malzemeler yeterli seviyede değil ve piyasası aşırı düşük şu aralar piyasayı oyuncular düzenler evet ancak içinden bir şey atmayan sandıktan yeterli olmayan sandıktan nasıl bir beklentileri olabilir oyuncuların önerim şu şekilde nesne market itemlerinin (GRİ KURT KOSTÜMÜ , BAŞLIĞI) tarzı itemleri 7 günlük ve ya 5 günlük tarzı atabilir ise ve ya nesne market item uzatıcı tarzı bir şey eklenebilir ise gerçekten hidra yapmanın o tılsımı basmanın kapmaya uğraşmanın bir anlamı olabilir tek ricam önerilerimizi dikkate alabilirseniz ve gerçekleşebilirse değiştirilip bile olsa biz oyuncuları mutlu edersiniz teşekkürler.

İyi forumlar öncelikle oyunda bildiğimiz gibi yüksek para getirisi olan bosslardan birisi hidradır . Hidra sistemi hakkında benim şahsen yakındığım bir kaç konu var bunları sizinle paylaşmak ve çözüm getirmenize yardımcı olmak istiyorum.
    1- Hidra girişinde balıkçıya bakış açınızı ayarlayarak herkes gemiye ve ardından evete basabileceğiniz şekilde ayarlarsanız hidra girişinde kolaylıkla (3.parti yazılımlarla) giriş sağlayabilirsiniz ki bu da oyuncuların haklarının yenmesine ve saatlerce ''BEKÇİ'' olmasına yol açar
    2- Hidra da herkes içeri girdikten sonra dümene ilk tıklayan kazanır mantığı yoktur çoğu insan bunu yanlış biliyor balıkçıda herkes gemiye dedikten sonra tam saliselik farklarla evet'e basar iseniz ilk siz girersiniz dümene ne zaman tıkladığınızın bir önemi yoktur bu konu hakkında yönetime çok şikayet geldiği için paylaşıyorum.
    3- Hidra da tam dibine girseniz bile 2 saniyelik vuramama limiti doğuyor bu bir bug değil hidra boss u sizin saldırı hızınızı kırarak ufak bir atak iptali veriyor oyuncular arasında bunun bug olduğu söyleniyor ancak değil.
    4- Hidra sisteminde lycanlar yerden düz vuruşlarını space tuşundan ellerini çekmeksizin yaparlar ise oyundan atma sorunu ile pek karşılaşmazlar ancak vur çek vur çek yaparlar ise oyundan atma sorunu daha sık oluyor
    Umarım söylediklerimi yanlış anlamazsınız sadece ufak bilgilendirme yapmak istedim ve tecrübelerimi sizlerle ve sayın yönetimle açıkları paylaşmak istedim saygılar.

Merhabalar iyi forumlar Isengard sunucusunda zodyak tapınağı ve nişan fiyatları hakkında ufak bir önerim bulunuyor.
    Oyunumuzda zodyak pek tercih edilmeyen bir boss niteliğinde şu vakitlerde oyuncu olarak fikrim nişan fiyatlarının yüksek maliyetlerle satın alınması ve yıldız hazinesine giden yolun çok zor olması ricam zodyak nişan fiyatlarında ufak bir indirime gidilmesi olacaktır teşekkürlerimi sunarım.