Dream tarafından yazılan gönderiler

Gerekli bildirileri sağladım,bir gelişme olduğunda bunu sizler ile paylaşırız. Şimdilik net bir cevap veremiyorum.

teşekkur ederim o zaman cevap beklıyorum ben :)

Merhaba,öneriniz ve ilginiz için teşekkür ederiz. Gerekli yerlere gerekli bilgiler verildi. İyi oyunlar.

Teşekkürler..
    Biran Önce Olursa Gerçekten Çok Güzel Olur..

won masasına eklenmesı uygun olabılecek oyun ıcerısınde de olan takıp aynasını uygun bı won karsılıgında won masasına ekleme gıbı sansımız yok mu acaba bu sekılde oyundakı arkadaslar da sıkıntı yasamadan pazar aramaktan bıkmadan aradıgı ıtemlerı rahatlıkla alabılırler dıye dusunuyorum

cunku ıtemı buluyoruz buldugumuz ıtemın pazarını bulana kadar bızden once baskası bulup ıtemı alabılıyor bu sekılde sorunlar yasanabılıyor bu sekılde bu sorunun da onune gecmıs olabılırız bunu yapabılırsenız eger cok guzel olur bence

arkadaslar tam bılgım olamadıgından sormak istiyorum buradan nemere ıcın ve hıdra ıcın tılsım olarak hangısı ve efsun olarak hangı efsunları kullanabılırız..

birde nemere için şaman ve nınjaya gerek varmı yoksa 2 karakter ile giriş yapabılıyormuyuz

aynı şekilde hidra için şaman nınjaya gerek varmı yoksa 2 karakter ile giriş yapabılıyormuyuz

cevaplar için şimdiden teşekkürler..

KONU BAŞLIĞI UZUN OLDU BIRAZDA SACMA OLABILIR AMA AZ ONCE COR ACTIM VE ACTIGIM CORLARIN YARISI KAYBOLDU ALAMADIGIM ICIN CANTAYA
    NEDEN ALAMADIM DERSENIZ EGER GELEN CORLAR KARISIK BIR ŞEKILDE GELIYOR SANIRIM BU SIKINTI SADECE BENDE MI VAR GENEL MI TAM OLARAK BILMIYORUM
    SANIRIM BU NEDEN YENI GUNCELLEMEDEN SONRA OLDU GIBI GELIYOR BANA TAM BILEMIYORUM AMA BAKARSANIZ SEVINIRIM..

FOTOĞRAFLARDA BU ŞEKILDE YARDIMCI OLURSANIZ SIMDIDEN TESEKKURLER...

Merhaba

Uzun bir süredir piyasanın düşmesi için çabalıyorsunuz (GONDOR). Bu konu hakkında piyasayı oturtacak bir önerim var. Kahramanlık Madalyonu etkinliği yapılabilir. Herkes bu sayede rahat farm yapar ve piyasadaki bütün ürünler indirimde olur. BOSS sandıkları artış göstererek, beta malzemeler ve daha bir çok sadece güçlü karakterlerin elde edebileceği itemler artış gösterecektir ve piyasa hızlı bir şekilde düşmeye başlayacaktır.

kahramanlık madalyonu konusunda katılıyorum oyun ıcerısınde cıkma oranını bıraz daha fazla yaparsaz fıyat olarakta dusebılır bu sekılde herkes alabılır

ama şeytan kulesı konusunda pek katılamıyorum bu seferde cok basitte kacmış olunacak ve aynı sekılde ıtemler ucuzlayınca para kasma durumu azalıcak ve bazı ıtemlerde emın olabılırsın degersız bı hal alıcak

ama onun yerıne 1 katta dusen metının suresını bıraz daha kısaltılabılır bu şekılde bıraz daha fıyatta ındırım olabılır bence..

Konu yeri uygun lakin ticaretlerinizde daha dikkatli olmanızı öneririm.

iyi oyunlar dilerim

bu konu zaten benım dıkkatsızlıgımden dolayı kaynaklandı bunun farkındayım lakin oyunda oynayan arkadasların da bılgısı olsun benım gıbı onlarda sıkıntı yasamasın dıye actım konuyu

EVET ARKADAŞLAR GONDOR SUNUCUSUNDA OYNAYANLAR VARSA EGER BAŞLIKTADA YAZDIGIM GIBI jReiNa NICKLI OYUNCUYA DIKKAT ETMENIZI RICA EDIYORUM SIZDEN BENIM BASIM YANDI SIZINDE YANMASINI ISTEMEM

YANSITMALI BINEK ALDIM ARKADASTAN AMA YANSITTIGI BINEKTE NE EVRIM NEDE MUTASYON PARSOMENI OKUTULMAMIS ONUN ICIN BINEKTEN VURUS YAPAMIYORUZ SIZDE DIKKAT EDIN BENCE GEREKIRSE ALISVERIS YAPMANIZIDA ISTEMEM ACIKCASI
    MALESEF OYUNDA BU TARZ INSANLARDA VAR DIKKATLI OLUN ARKADASLAR..

YETKILI ARKADASLAR KONU YERINI TAM BILEMEDIGIMDEN BURAYA ACTIM EĞER YANLIŞ YERE ACTIYSAM SIZ DUZELTIRSINIZ ARTIK TEŞEKKUR EDERIM..

Won masası başta pazartesi ve cumartesi olarak belirlenmişti fakat bugün de oldu, won masası için sabit günler var mı yoksa facebook hesabından falan haber veriliyor mu? Teşekkürler şimdiden.

won masası günleri pazartesi çarşamba ve cumartesi günleri var diğer günler yok..