Dream tarafından yazılan gönderiler

evet daha ooncesınde de konu actım ama tekrar acmak ıstıyorum gercekten rohanı bılemıyorum durumu nedır nasıldır ama gondor hergün geriye gidiyor bundan emin olabilirsiniz birleşme dedik kayıtlı oyuncu sayısı fazla dedınız hemen yapamıyoruz ama calışmalarımız devam edıyor dedınız yanlız çalışmalar biraz daha bu şekilde devam ederse eger sadece oyunda 120 level olan devam eden arkadaşlar kalıcak gıbıme gelıyor zaten ıtem satısı yok serverda para dongusu kesıldı ne yapıcaksanız artık bence bıran once yapsanız çok güzel olucak gibime gelıyor
    yoksa gondor diye bi sunucunuz kalmayacak

Server Birleşme İle İlgili Anket Yapıldı Ama Anketin Üzerinden Neredeyse 2 Ay Geçicek Ama Hala Bi Bilgilendirme Birşey Gelmedi 1 Sene Sonra Felan Mı Yapılacak Birleşme Acaba

Bu Konuyu Birde Benden Başka Takıp Eden Yok Sanırım Ama Bi Açıklama Yapılsın Artık 2 Ay Oldu Anket Yapılalı Ayar Yapılcaksa da Bence Şimdiye Kadar Yapılmıştır.

bu nicki goren adamın mahvolur ya nerelere gideceğini bilemez valla evden felan çıkamaz dışarı bence chat ban felan değil direk süresız ban vermeleri gerek :D :D :D

ya yapmayın adamlar o kadar şeyle uğraşıyor boyle şeyler içinde konu açmayın yapmayın ya

Anlatmaya Çalıştığım Şey Size Özel Değil Benimde Başıma Geliyor Bu Olay Yani Veya Diğer Arkadaşlara Benim Size Söyleyebileceğim Şeyler Bu Kadarla Sınırlıdır Yetkli Görevli Bir Kişi Gelir Konuyu Okur Değerlendirip Gerekli Cevabı Verir Bende Sizler Gibi Normal Bir Kullanıcıyım Başıma Geldiği İçin Paylaşmak İstedim .

paylaşmak onemlı zaten kardesım sıkıntı yok bende sorun giderilsin diye konuyu actım sızde yardımcı olmak ıstedınız tesekkur ederım eyvallah

Sorununuzu Anladım Ben Sizin Ama Yukarıda Söylediğim Gibi Oyuncu Yoğunluğu Sebebiylede Alakalı Olabilir Sunucuda Böyle Şeylerin Olması Normaldir Normal Karşılamanız Gerekmekte Olduğunu Düşünüyorum.

oyuncu yogunlugu olabılır ama bu nedenle ben veya dıger arkadaslar neden boyle bı sıkıntı yasıyoruz onu anlayamadım

Bu Sadece Sizin Başınıza Gelen Bir Olay Değil Çogu Zaman Benimde Başıma Gelmekte Aynı Durum Bazen 10 Defa Attığı Bile Olmakta Oyuncu Yoğunlu Sebebiyle Atıyor Olabilir Veya İnternet Bağlantısı Bir Süreliğine Yavaşlıyor Olabilir Siz Ve 2 Arkadas Dısında Aynı Şeyleri Yazan Yoksa Server Veya Sunucudan Kaynaklı Olarak Bi Problem Yoktur Bahsetmiş Olduğum Şeylerden Kaynaklanabilir Aynı Şeyler Benimde Başıma Sık Sık Gelmekte.

İyi Oyunlar.

İyi Forumlar.

sadece ıkı kısı tarafından degıl suan bı arkadasla daha konustum aynı sıkıntının oldugunu o arkadasta soyluyor sımdıye kadar boyle bı sıkıntı yasamıyordum ama neden sımdı olmaya basladı ınternetımden kaynaklı bı durum olsa

ben farm yapamaz oldum bı metını adam gıbı tamamen kesıp bıtıremedım oyundan atmasından dolayı bence sıkıntı var ama sanırım anlatamıyorum durumu

Merhaba, oyunda şu an lag, oyundan atma vb. sorunlar yoktur. Ch1 1.köyde mi yaşıyorsunuz bu problemi?

ch1 ch5 ch6 dıger kanalları denemedım ama hayalet ormanda farm yaparken oyun durduk yere dc verıyor herhangıbır sekılde baska bır sayfa veya oyunda acık olmadıgı sekılde ve bu sıkıntı sadece bende de olmuyor oyunda genel konusma kısmında yazdım aynı sorunları yasayan arkadaslar da var yanı sanırım sadece bende kaynaklı bır durum degıl

herşey çok güzel ama bugun bende kaynaklananan ve oyunda genel kısımdan yazdıgımda dıger arkadaslar da da kaynaklanan oyundan atma gıbı bır durum var suan bence bununla ılgılenırsenız cok guzel olur ne farm felan yapamaıyoruz oyunda acık duramayız ya

oyuna gırıp char gorunmeden oyundan atıyor nasıl bırsey bu boyle ya

beni neyle korkutuyor dedi ama ben orasını yanlış anlamadıysam eğer ss alsan da benı banlamazlar nasılsa der gibi birşey hissettim sanırım

lütfen gereği yapılsın..

Merhaba, test işlemleri devam etmekte. Gerekli işlemler tamamlandıktan sonra aktif edilecektir.
    İyi Oyunlar

bitmedi sanırım bu test işlemleri daha ne kadar zaman oldu yayınlanalı paket ama hala aktıf edılmedı ne zaman edilecek acaba ?

en son duyurulan güncelleme paketi acaba tam olarak oyuna ne zaman gelicek beklıyorum ama yayınlandığı günden bu tarafa hala oyuna gelmemiş tarihi belli mi acaba ?

Merhaba, üstünüzde biriken yangları depocudan wona çevirebilirsiniz. Dönüşüm fiyatları makuldur bir değişiklik olmayacaktır.

İyi forumlar.

ben kendımı sanırım izah edemedım benım demek ıstedıgım pazar kurarken yang 2 mılyarı gectıgınden dolayı pazar kuramıyoruz onun ıcın demek ıstedım 1 2 100 won yaptıgımız sekılde olunca sıkıntı olmuyor ama bır ıtemı 1.5 wona veya 2.5 wona koydugumuzda pazarı tamamen doldurdugumuz 2 mılyar yangı gectıgınden dolayı kuramıyoruz bunun ıcın demıstım o asırı bır oranda degısım ıstemıyorum 2 mılyar yang durumu sadece 3 mılyar yang yapsanız bıle yeterlı oluyor onu demek ıstemıstım ben sadece
    boylelıkle pazarlarımızı kurarkende bır sıkıntı yaşamamış oluruz..

öncelikle iyi günler diliyorum umarım bu konumuda dikkat edersiniz bence bu bi sıkıntı gibime geliyor

şu şekilde acıklamam isterim envanterimizdeki para konusunda önerim olucak won kısmında bir sıkıtımız yoktur fullenince aktarabılecegımız bır kısım yaptınız

ama m bırıktırme kısmında 2 milyarı gectıkten sonra para kasamıyoruz buda pazar actıgımız zamanlar 1.5 wona koyacagımız ıtemı pazara koyamıyoruz onun ıcın 2 won yapıyoruz bu sekılde de pek fazla satamıyoruz

onun ıcın 2 milyar olan durumu bıraz daha yukselterek 4 ve 5 milyar olarak yapabilirsez bence cok güzel bir durum olur boylelıkle itemleri pazara koyarken veya para kasarken bızede bı kolaylık saglanmıs olur dıye dusunuyorum bu durum oyun ıcersınde de uygun olursa

ek olarakta sunu eklemek ıstıyorum

surgun girişte ruh krıstalı donusum parası 50 m olarak bıraz fazla gıbı geldı bana onu 20 30 m cıvarına cekebılme gıbı bır şansımız varsa bence oda cok güzel olur..

şimdiden teşekkür ediyorum..

iyi oyunlar ıyı forumlar...

Arkadaşlar benim bildiğim kadarıyla madencilik kitabı won masasında satışı yapılıyor ama başka şekilde oyun içerisinde nasıl bulabilirim acaba ??
    oyun içerisinde won masasından başka satılıyor mu yanı ?

Gerekli bildirileri sağladım,bir gelişme olduğunda bunu sizler ile paylaşırız. Şimdilik net bir cevap veremiyorum.

Sizin aracılıgınız ile tüm yetkılı arkadaşlara teşekkür ediyorum..

önerimi dikkate alıp won masasına ekleme yaptığınız için..

bu şekilde birçok arkadaşımız bundan yararlanabılecek

tekrar tekrar teşekkür ediyorum.. :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: