YurikoOmega tarafından yazılan gönderiler

Hey hey hey ^^ Uzun zaman oldu he,sistemleri düzeltmeyi falan başarmışlar az çok sonunda ;)

Sunucu hakkında ufak birkaç bilgi verebilecek birileri varmı acaba :O :D Gondor'da beni tanıyanlara Priviet :D. :P

Amin :D yinede cevap vermekten kastım hani :D kötü davranıyosa az bi cevap ver yeter gibi.Bunlar öfkeden nefretten besleniyo :D düzgün cevap verirsen sonra pek bişey diyemiyolar :P Gerçi oda işe yararmı bilemem.3 5 şebnem basıp biraz ekstra eşyalarla 20 30k atmakta ne var ki ? Hani yaşama kutsaması,şebnem ve benzeri güç veren eşyalar bedava elde edilen bir şey değil :D GM yardımı demesi çok saçma şahsen.

Şahsen tüm yazdıklarını fotorafları inceledim.Sende ki tek suç bu kadar uraşman.Gm yardımımı diyo.Git gm ye sor diyecen.Kendini GONDOR sunucusunun en iyisi sandığı için bütün bunları diyo.Para kasarsan iş yaparsan sağlam olursun.

Şebnem satıyorum Zen satıyorum ruh taşları simyalar + basmalar bir sürü kaar ettiricek şeyler yapıyorum.Şahsen bu adam çok saçma konuşmuş.Herşeyden öte küfürde etmiş.Yönetimin göz arda etmeyeceğine eminim ancak,bu konuda bence gereğinden fazla detay vermek işe yaramaz çünkü bu adamın kendisi işe yaramaz.Geçmiş olsun ve allah senin gibilerede sabır versin bu gıcık insanlarla tartışmak zorunda kaldığı için.Ben şahsne umursmaıyorum ama kişiden kişiye tabiki değişir.Umarım adalet yerini bulur.Yönetim bu konuşmaları okuduktan sonra kime ne yapacağını bence kararlaştırır.

Yanlış anlaşılmasın ama ben bunun gibi vakaların azaltılması için ZALİM olunduğunda item düşme oranının %100'e çıkarılmasını istedim.Bu bir PK durumudur ve oyun gereği cezası negatif derecedir.Bu ise zen ve canavar keserek veya kesilerek durdurulabilir.Benim bildiğim oyun içinde zaten böyle bir ceza sistemi olan bir şeye yönetim ceza vermez.Çünkü agresif veya hileli olmak zaten seni her şekilde vurulabilir bir hedef yapar.Böyle kişilerin azalması oyuncuların rahatlaması için Zalim'ken item düşme oranının arttırılması gerek.Pot'da olsa mutlaka bir eşyası düşmeli bence.O zaman böyle şeyler yapamaz.Çünkü bir şekilde kesilebiliceğini bilir.Eli ve üstünü mühürleyebilir ancak onun dışındakiler düşebilir.Yani ne kadar uygunsuzda olsa BENİM BİLDİĞİM yani bu yönetim ceza verirmi bilmem oyun içi ceza sistemi olan bir şeye yönetim ceza vermez peki.Ayrıca herkesin yapabiliceği bir hareket.Bu yüzden ancak bir yenilik talebinde bulunabiliriz.Yinede umarım adalet yerini bulur.