YurikoOmega tarafından yazılan gönderiler

Duygulandım...

Zamanın da eski oyuncuların yapın getirin diye bağırdığı sistem ve eklenti işte buydu.

Bizim gönderilerimize hiç cevap verilmezdi.Şansın varmış..Umarım sistemi getirirler.

Bence daha iyi bir hale getirip kostüm sadece giyildiğinde süresi gitmeli.Kullanırken yani.

Paylaştığın şu beceri işlememe videosunda sorun oldukca açık.Karanlık küre,kılıç darbesi,uçan tılsım VB.. becerileri menzil dışına çıkıldığı anda atılsada hasar vermez ve bu her karakter için geçerlidir.Bu bug muhtemelen karakterlerin menzili yüzünden olmuştur.Becerinin menzili değişmiş ancak hasar verme menzili değişmemiş.

Yani normalde menzil dışındakilere zaten atılsada vurmaz ancak burda menzil içinde olsa bile vurmuyor buda menzil yüksek ancak hasar menzili düşük demek :P

Şahsen Gondor'dan uzaklaşma sebebim bu değildi.Şahsi özel durumlardı.Yoksa böyle bir sunucuyu elbette herkes bırakmaz.Ancak yine de buna benzer soru ve konuları oyunculara sormak daha mantıklı ve iyi olur.Umarım Isengard'ı Rohan ve Gondor'un yanına açma projesini biraz daha iyi düşünürsünüz.Çünkü bu çok sorunlu bir durum olacaktır.

Belki konuyu açmak için birazcık erken olabilir,çünkü henüz yeni sunucunun özelliklerini duyurmadınız.

Ancak şunu söylemem gerekli,Rohan oynuyan oyuncular Gondor'a başladı.Çünkü Gondor Rohan'ı bitirdi.Şimdi Isengard Gondor'u bitiricek.Yerinizde olsam bunu 2 kere düşünür,Rohan'ı Gondor ile birleştirir ve Isengard Projesini geçici olarak rafa kaldırırım.Ancak tabi sizin seçiminiz.Şahsi düşüncem eğer siz Isengard'ı Gondor ile eşit ve aynı yaparsanız,oyuncular yeni olduğu için oraya kayar.Çünkü yeni olan sunucularda 1. olma isteği her oyuncuda vardır.Gondor'un çok büyük bir kısmı Isengard'a taşınacak.Buda Gondor'u bitirecek.Eğer olaki daha az Pay to win türünden bir sunucu olacaksa iyi olur.Ancak Gondor ile tamamen aynı olan bir sunucu olursa yaptığınız son derece saçma ve sizin zararınıza olacak şeydir.

Rohan oynuyanlarda Gondor yüzünden bıraktı.Gondor'a başlayanlar yeni sunucu açılmaması için dua etti.Siz ise onların korktuğu şeyi yapıyorsunuz.Sadece Isengard'ı açarak bile bir çok kişinin emeğini çöp etmişsinizdir.Umarım bu söylediklerim biraz olsun aklınıza yatmıştır.

Ancak Rohan'ı gondor ile birleştirmek oyuncu için daha iyi olacaktır.

Şey, 1.söylediğin tavsiyeyi bir çok kişi önerdi.Ancak grup sistemi yapmalarının sebebinide açıkladılar.Zaten grup sistemiyle yapılan bir şey bu razadör.Ve eğer 1 kişi girebilir hale gelirse ortalıkta Lav binek ve sandık kaynar = Rekabet = Düşük fiyat buda Razadörü değersizleştirir [Bu negatif yanıydı]

İyi kısmı ise ucuz bir şey olduğu için bir çok kişi farm yapabilicek ve Razadörden çıkan itemlerin ticareti biraz daha basit olacak ve yeni olan oyuncularda bundan faydalanabilir. :P

Kendin karar ver hangisi olmalı ^^

Pazarlar full olarak satmaya yönelik Alım da olmalı mesela adam ayarlıcak 200 cor xx fiyat diye böylelikle oyunda deyilkende cor zen vb. İtemler alınabilir adama para lazım ama aktif oyunculara lazım deyil kapalı olan adamın alım pazarına satabilir

Alım pazarları getirilmeli bu yüzden

Sanırım açıkca değinmek istediğin şey otomatik satın alma.Böyle bir sistemin gelmesi oyunculardan çok itemden kaar edenlerin işine yarayacaktır.Ticaret camı ve arama camıda bu yüzden yapılmıştır.Böyle bir sistemin gelmesi şahsen mümkün olamaz.

Madencilik kitabı canavarlardan düşer genelde [RASTGELE ŞEKİLDE] genel olarak sürgünden fazla düşürürdüm ben.Ancak yüksek seviyeden çok ne kadar çok kestiğine bağlı.Ayrıca canavarın seninle seviyeside bağlı kendinden en çok 5 seviye düşük canavarlarla ilgilen.En çok 10,onlardan düşer.

Tebrik ederim ancak kafama bir şey takıldı.

Sizcede bir bossun bu kadar kısa sürede kesilmesi anormal değil mi ? Açık konuşim 10 dakikalık yada 5 dakikalık bir video olsa diyeceğim ki adamlar yapmış ancak 8 saniye gibi kısa bir süre ne zevk nede başka bişey bırakıyor.İzlerken insan eğlenebilmeli 8 saniye ile kim eğlenecek ?

Umarım başarının devamı gelir ancak bu kadar kısa sürede öldürülen bosslara bir son getirilmeli ve güçlendirilmeliler.

Bunun gibi şeylere dikkat etmek için ne tür şartlarda ban atıldığını açıklayan konular var onları okuyun.Böylece sizi kışkırtarak veya kandırarak ban atmak istediklerinde kendinizi ona göre savunabilirsiniz.Oyun içi engelleme'de mevcut unutmayın ^^

Bilemiyorum vaktinde benzeri yorum ve benzeri şikayetler oldu yapanlarda oldu.Genelde olarak sunucuya çamur atılmadıkca galiba suç sayılmıyo [Önceden benzeri bir ekran görüntüsü attığım için] ve cevabı ceza verilemez olduğu için ^^

Bana kalırsa böyle bir uygulama yapılamaz.25 Emiş kuşakların bonusu 30 emişe geçtiğinde yine eksik olacaktır.Diyelimki 10 ortalaması olan bir 25 emiş kuşağın bonusunu 30 emişe aktardığınız.Bu yine 10 ortalama olur.

Bunun için bir yenilik getirilebileceğini zannetmiyorum.Çünkü o silah teknik olarak yok edilmiş bile,o silahın fotorafını çekip göstermeden malesef ki bir şey yapılamaz.Ki oda bir çok çıkarcıya yol açar.