IByFear tarafından yazılan gönderiler

Öncelikle Merhaba
    2 Yıldır Rohan2 Global Oyuncusuyum Açıldıktan Beri Rohan2 Oynuyorum Sürekli Aynı Sorunlarla DC Geliyorum Ama Bir Türlü Yardımcı
    Olamıyorsunuz Ninja Damagesi Oyunda Çok Az Vuruyor Dediniz
    +15 İtemler Takınız Öyle Deneyiniz Arkdaştan +15 Aldık Denedik Değişen Hiç birşey yok
    +15 itemler Zehir 2K atmak Kulağa Çok komik Geliyor Savaşçı Ruh Atıyor 20K Sitesiz Birde

Oyunda Neden Böyle Bir Damage Sıkıntısı Var Sura Şaman Ninja Sordunuzmu Çok Basit
    Eşit Olması Gereken Büyü Savunması Hadinden Daha Fazla 80 Kılıç Sav farken Büyü Savunması 135 140
    Büyü Savunmasını Azaltıcaksınız Yada Damage Yükselticeksiniz Çünkü Vurmuyor Zehir Max Girdiği 4 5K
    Başka Karakterde oynamıyorum Lütfen Rica Ediyoruz Artık Bi İlgileniniz Damageyle

Büyü Savunması Oyunda Çok Fazla Ninja Bir İşe Yaramıyor Bir İlgilenseniz Artık Ninja İçin Büyü Karşı 130 bıçak savunma 80 olunca hiç iş yapmıyor ninja bir gözden geçiriniz yoksa herkes gibi sura başlıyacam

Yeni bakım ile won masası hakkında değişiklere gidebiliriz. Etkinlik olarak hem oyun içi hem de oyun dışı etkinliklerimiz mevcut. Geçen hafta 4 adet EP kupon etkinliği yapılmıştı :)

Büyü Savunması Oyunda Çok Fazla Ninja Bir İşe Yaramıyor Bir İlgilenseniz Artık Ninja İçin Büyü Karşı 130 bıçak savunma 80 olunca hiç iş yapmıyor ninja bir gözden geçiriniz yoksa herkes gibi sura başlıyacam

İyi Akşamlar GM Bey
    Oyun Hakkında Sorularım Var

Oyunun Ticareti Çok Kötü Bir Durumda Birşey Alınmıyor Won Bir Değeri Kalmadı Farm Yapanlar çok az
    Won Masası EP Miktarı 3 Çekseniz Çok iyi olucak 100 EP Olmuş 18 19K Alınmıyor
    Won Masasına Ruh Taşı++ Ekleseniz Çok iyi Olucak
    Event Süreleri Çok Az Yeni Eventler Bekliyoruz
    Beklentilerimiz Suan Bunlar Teşekkürler

Bilgilendirme için Teşekürler

Kardeşim İnşallah GM Bey Tüm Küfürleri Göz Önünde Buludurarak Banlatır Benımde ELimde SS Ler Küfür Etiğine Dahir Bu Şahıslara Bi son veirin

Merhabalar. Rohan2 GM Kadrosu
    Bir sorun var Sarı ejderha yayına efsun gelmiyor 5/5 250 bin efsun bastım gelmedi başkalarına denetim oyunda 5/5yay bulunmuyor bile 1k won veriyorum adamlar atıyor atıyor gelmiyor ama diğer silahlarda 5 binde getiriyor bizde 250 bin efsun atıyoruz da gelmiyor şu yayda bir cünübetlikmi bir sorunumu var bi bakı verseniz çok mutlu olurum emek server diyecekseniz çok emek oynadık bu kadarda efsun gelmeme sadece yaya görmedim

Teşekürler

Mehrbalar sayın Rohan2 GM kadrosu

Bazı sorunları ve bazı önerilerim olucak

bir oyuncu olarak

sorunlar:

• Mitsi kusur elmas büyü savunması bugta
    • Ninja okçu kıvılcım skili bugta

• Alev kral bugta yeri sabitlenmeli
    • Eventler süreleri çok kısa ay ışığı futbool

Öneriler:

• Dükkan kurma alan sınırı yükseltiniz
    • Dükkan(pazar) kurarken won sınırı 10Bin yapsanız çok iyi olur
    • Oyuna yeni özelikler getirseniz çok güzel olur sikiler son Olarak P. S veya C sikileri getirebilirsiniz
    • Örümcek zindanı boşta kalmasın oda bir işlev görsün örümcekler cor atsın çok güzel olur
    • Yeni güncel sistemler bekliyoruz

• :) Teşekürler

Hocam

+Won Miktarı 10 Bin Yapsanız Çok iyi Olur Dükkan Açamıyoruz
    +Oyuna Yeni Sistemler
    +Oyun İçin Yeni Sponsorlar Lazım
    + Turnuvalar Yapılsın
    + Savaş Bölgesi Marketinde Birşey Yok Düzeltilmeli