parkhar1891 tarafından yazılan gönderiler

Ws bitimiinde illaki karşılaşacaktık ve köyde karşılaştık yine savaştık ancak bu yazışmalarda ne dwarvese nede sana karşı bi saygısızlık olduğunu düşünüyorsan ss leri atabilirsin...Loncandaki NooPanik Arkadaşın bu kadarmı dediği için bizde sizi kesince illaki bu kadarmı diye söyleyeceğiz :D

Demekten ötesine geçerseniz dersiniz :)

Jagermaisteri Tebrik Eder Başarılarının Devamını Dilerim Bir Oyun İçinde 10-0 Veya 8-0 Kesildiğim İçin Terbiyemi Bozmaya Ne Gerek Varki :)

Evet bi oyun için çeneni tutmamak senin ayıbın olur bunun farkına varman iyi bişey.
    Harici olarak benimle ilgili dile getirmek istemediğim hoş olmayan yoktan var ettiğin konularda da hmm diyorum sadece.

10-0 !? 8-0 !? Sakin ol yahu ne yapıyorsun bu kadar sert davranma haşin çocuklara. Yaşam kısmına o kadar çok güldüm ki anlatamam Si Portalındaki Uğur Böceklerine basıyoruz yaşamı bunlar da kendilerine basılıyor sanıyor :D Müzik, akış ve sonuç mükemmel eline koluna sağlık. :)

Güzel dileklerin için teşekkür ederim :) <7

Şaman çarımla asla farmlık olduğumu söylemedim aLeMCiX Çarım ile söylemiştirim oda doğrudur burada kimseye yalan söyleyecek kadar seviyemi düşürmedim ve şunlarıda söylemek istiyorumki metin keserek nemere hidra keserek yaşam kazanılmıyor :)

hemen şuan oyundan bana pm atıp yerini söyle oyunda aktifim hemen atabiliriz 1-1

Çok iddalıysan 0 yaşam ile senle bi ws atabiliriz hiç sıkıntı yok eren :)

Farmlık hesap olduğunu yazıyorsun ama iş video çekmeye gelince ws lik olduğun ap açık ortada yalan söylemenin bir anlamı olmadığını düşünüyorum savunma açığın olabilir bu normal bir şey bunun için yalan söylemene gerek yok, ayrıca şuna kesinlikle değinmeliyim ki siz bizden daha çok farm yapıyorsunuz ama ne hikmetse hep bizde yaşam bol oluyor...

Bu savaş oyununda yaşam bu server’in bir gerçeği, kesilipte video atıp üstüne prim yapmaya çalışan ender insanlardansın sanırım, hareketleriniz boyunuzu aştı, illa diyorsunuz ki otur bir akşam şu videoları duzenlede at. :)

Yaşam server da yok da bende var sanıyo heralde :D

Merhaba, gerekli cezai işlem uygulanmıştır iyi oyunlar.

https://i.hizliresim.com/26Y9NA.jpg

Gerekli cezai işlem uygulanmıştırdan kastınız bumudur .
    Gerçek bi cezai işlem uygulamak için daha neyi bekliyorsunuz sizin de ananıza bacınıza dil uzatmasını mı ? :@
    Eleman dün gece normal bişeymiş gibi ''NABER LAN O.Ç'' diye hitap ediyor bana siz cezai işlem uygulanmıştır diye konuya cevap yazıyosunuz ertesi gün aynı kişi dalga geçercesine ''zuhaha'' diyerek yanımdan geçiyor.
    Artık gerçekten bi cezai işlem uygularsanız sevinirim.

O kadar güzel noktalara değinmişsin ki insanların bizi normalde nasıl gördüklerinden ziyade 1-2 karakter yoksununun istediği gibi görülmemize yönelik bir çalışmadır bu , beyin ister ancak bu arkadaşlarda beyin bel altından çalışır , hepimiz insanız sabrımızın da bir sınırı var elbet.

Kimse karşısındakinin sabrını sınamaya yönelik hareketler yapmadıkları sürece işimizde gücümüzde oyunumuza hayatımıza bakan insanlarız.

Bazılarının düşüncelerine göre evden çıkmayan günde 15-20 saat ekran başında duran insanlarız hayatımızı yaşamıyoruz vs. ama bunu diyebilecek kişiler ancak bizden fazla ekranda durarak bunu söyleme hakkına sahiplerdir.

Zira herkesin okulu işi geçimi var. Şurada kaliteli vakit geçirmek ve yapılanlardan haz almak isteyen kişi (beyni var ise) 2 saatin üstüne 1 saat daha ekler ki yaptığı işte yada oynadığı oyunda bi yerlere gelsin çünkü hayat da böyledir ne kadar azim gösterirsen ekmeğini aynı ölçüde fazla yersin.

Bunları anlatmamın nedeni de ''Gm Yardımı Alıyorsunuz'' yada ''Ep Desteği Alıyorsunuz'' diyen kişiler içindir. Afedersiniz ama 2 saat metin kesip arkasını devirip yatan insanlar bunu diyince ben kendimi tutmakta zorlanıyorum.

Okul ve iş dışında boş vakitlerimi burada değerlendirmek hoşuma gidiyorsa ve bişeyler yaptım demek istiyosam herkes ne yapıyorsa 3-4 katını da yaparım ve yaparız kimse de bunu ''Gm Yardımı'' yada ''Ep Desteği'' diye 2 kelimeyle yerle bir edemez insanların gözündeki yerimizi kendi istiyor diye değiştirmeye cürret edemez , eder ise 1 değil 100 değil 10000 defa da keseriz daha fazla da keseriz ''NİYE KESİYORSUNUZ'' diye de 1 allahın kulunun sormaya hakkı yok ! Açık ve net

Fazla sözü uzatmadan yönetim ekibimize allahtan kolaylık ve oyuncu arkadaşlarımıza da iyi forumlar dilerim ...