parkhar1891 tarafından yazılan gönderiler

Videoda gördüğüm kadarıyla ''Çözme atma'' bu karakterin skilidir. Birinin öyle bi kural olmadığını bu arkadaşa akılda kalıcı bir şekilde benimsetmesi gerekiyor. Bir de ''Ben istemezsem beni öldüremezsin '' gibi bir cümle kullandığı esnada ölüyor ve bu zaten kaçınılmaz. Anlamadığı konu şu , YalnizAdam ile ws atıp ölmesi kaçınılmazken kontrolün kendisinde olduğunu düşünmesi fazla ironik. Zaten videoda herşey açık ve net bir şekilde ortada.

Eline sağlık güzel bir çalışma olmuş. Aklı başında olan her insan için bu video ibretlerle dolu ... @Aule

Rohan2 ve Rohan2 forumu seven kalitesinin düşürülmesini yalan, sahte, kırpılmış videolarla buraların kirletilmesini istemeyen biriyim. Sanırım senin yönlendirilmeye ihtiyacın var çünkü KENDİ KONUNU KENDİN DAĞITIYORSUN ya da buraya attığın videoya kendin dahi güvenmiyorsun ki burada sadece videom hakkında konusulsun konuyu dağıtmayın demek yerine kim ne yorum yapmıs yorum yapan kimmiş derdindesin Keşke bu kadar gösteriş meraklısı olmasan da KENDİ KONUNU DAĞITMASAN. Sana yapılan yorumlarla değil yaptım oldu diye GÜVENEREK ortaya çıkarabileceğin sadece onunla ilgili konusulacak 'kalitede' videolarla ilgilenmeni öneririm.

Allah yazdıysa bozsun ve tövbeler olsun ama , ben bunun yerinde olsam utancımdan değil anonim oyun ortamına reelde dışarıya çıkamazdım ve aynaya bakamaz utanırdım ama allahıma bin şükür ben olmam gereken yerdeyim Baran da ne yazık ki olması gereken yerde :)

Başlıkta konusunda bana özendiğin kostüm konusunda YalnizAdam'a özendiğin ve yaşam basılmasını ''küfür,hakaret,ailevi değerlere hakaretmiş gibi'' gösterirken skil pencereni de videoda göster ki sen kaç yaşam basıyorsun insanlar bunu da görsün aslanım.

Dwarves ailesi olarak tam 1 yıldır Rohan2 oynuyoruz. İyi ve kötü bir çok zaman geçirdik ama biz asla duruşumuzu ve birlik beraberliğimizi bozmadık. Bunun için çabalayan bir çok insan oldu ama yapılan her şey bizi birbirimize daha da sıkı bağladı. Onca sıkıntı problem yaşanmasına rağmen kapatıp gitmeyen veya ilgi alakayı kesmeyen yönetim ekibine teşekkürü borç bilirim. Yolu doğru olanın yükü ağır olurmuş sözü buraya çok güzel oturacaktır sanırım. Hiç bir servere bırakmak için başlamam ve sonuna kadar giderim bunu buraya geldiğim gün söyledim. Sizler bu serveri açık tuttukça biz oynamaya ve kitlemize oynatmaya devam edeceğiz.
    Karışık fotoğraflardan oluşan bu video için uğraşabileceğim pek vaktim birleşmeden dolayı olamadı çünkü tam 1. Yılımızda server birleşti. :D İsimlerimiz alındı bir kaç sıkıntılar oldu o yüzden bu şekilde bir video atmak durumunda kaldım. :)

İyi seyirler.. :thumbup:

Koca 1 yıl göz açıp kapayana kadar geçmiş ve bir sürü hatıramız olmuş. Bu güzel zamanları paylaştığımız insanlar çok özel , iyi ki varlar <7

Biz bu çocugun her ss ini buraya koysaydık işlem maduru olurdu bizde sitres atmamız gerektiğini düşünerek den arkadaşın oyunda kalmasını arada dişlerimizi kaşımasını istiyoruz yaşıda 18 olduğunu var sayar sak ergenlik psikolejisinde kendi kendine tranvalar yaşayıp bilinçsiz hareketlerde bulunabılıyor :D

Tespitlerin dik alası <7

Senin de terbiyen bu kadar işte bu foruma giren bayan oyuncular sana göre olmayabilir ama herkese göre var.
    Bir paylaşım yapıcaksın onu da saygı çerçevesinde kimseyi rahatsız etmeden yapıcaksın.

Önüne her gelen keserim kesicem kestim demekle olmuyor bazı şeyler bunları yapabilmek lazım.

''Beni Gondor'a kötülüyorsunuz'' gibi bir cümle kullandın. Seni kimsenin kötülemesine gerek yok. Zira karakterin zaten ortada , laftan sözden anlayan biri olsaydın zaten bu kadar rezil olmazdın , senin adına üzelenler varsa onlara şahsım adına üzülüyorum. Seni dürüst ve onurlu biri sanıyorlar. :D Komik 16 yaşında bi çocuk dürüstlükten , onurdan ve sadakatten ne anlayabilir.

Yukardaki videoya ek olarak bana vs vs demekten artık vazgeç 1-1 vs için yeterli değilsin. Herkes anladı ve gördü ki sen vs çağırıp laf yapıyorsun. Kimsenin özellikle de benim bunun için harcayacak zamanı yoktur. Depomdan itemleri envantere çekmeme değmeyecek birisin. Şu 2 videoyu da izle , izle ki kendinden utan.

Bunlar vs dediğin kişinin sana yaptıkları.

Hadi göreyim gene sağda solda kestim keserim diye konuş. [Pardon unuttum senin işin bu :)]

Şu andaki tek amacınız gondordakilere beni kötülemek yapmayın bu kadar düşmeyin be dawarves :)

Sen bu iki yüzlülüğünden sonra 3.12 ye takılıyorsan ve seni kötülediğimizi diyebiliyorsan , ne olduğun herkesçe malum zaten 1-2 süslü söz ve konu değiştirmeye çalışman çok ucuz numaralar (sert oldu ama gerçek bu)

İki yüzlülüğün tanımını geçipte örnek verilmesi istense, direk bu linki atacağımdan şüphem yok.

Buraya paragraflar dolusu mesaj yazılabilinir ama bu seferde kendimle çelişiyorum.

DEĞER Mİ ?

DEĞMEZ.

Keşke birden fazla like atabilseydik bu yoruma :D @Aule