geben001 tarafından yazılan gönderiler

Hutchy sen nasıl bır ınsansın bu kacıncı oldu bılmıyorum ama ne kadar yazı yazsam hemen ılgılenen işini ciddiye alan sorumluluk sahıbı bır ınsansın sen ne güzel bır ınsansın senı tebrık edıyor boyle devam etmenı temennı edıyorum. kımse kb masın gercek bu adam sorun çözucu tanımam etmem kemdısını ama helalll olsun..........

KANIT ORDA ISTE YAZININ SONUNDAKI --------bandicam ve sonrasını ----------kopyalayıp googleye yapıştırıp Entıra basarsanız vıdeoyu ızleye bılırsınız

ÇARA BAK BENİM ULAŞAMADIGIM YERLERDEKİ TAŞLARI BİLE KESİYOR AYRICA GEÇİLMESİ İMKAMSIN YERLERDEN BİLE RAHAT GEÇEBİLİYOR. BUNUN Bİ ADIVARSA ODA HİLEDİR. HERTüRLü YASAKLARA uyulması temız bır oyun ıçın

SELAMLAR ROHAN2 AİLESİ ROHAN2 SV SINDE 1.BOYA GOREVIMİ YAPTIM KARAKTERİME İŞLEDİ 2 . BOYA GÖREVİM DEN YARISINI TAMAMLADIM. BİTİREMEDİM. TABİ OKADAR EMEK VON GİTTİ....BÜTÜN SV LER BİRLEŞİNCE 1.Cİ VE 2. CI BOYA GÖREVLERİ TEKRAR GELDİ SİLBAŞTAN TEKRAR ARA ARA ELİMDE VON OLDUKÇA KABUL ETTİKCE YAPMAYA ÇALIŞTIM DERKEN DÜN AKŞAM ÇOK ŞUKÜR GECE SABAHA KARŞI YAPILAN 2 .BAKIMDAN SONRA 1. Cİ BOYA GÖREVİMİ TAMAMLADIM TABİ BU BANA BAYA ZAMAN VE VON -YANGA MAAL OLDU NEYSE KARAKTERE İŞLEDİ ÖDÜL TABİ KARAKTERİN VURUŞLARI 63 K İKEN 68 69 K YA CIKTI BU GAZLA BEN SABAH 08 35 E KADAR FARM YAPTIM AYNI GÜN 2. SAAT SONRA ÇARA GİRDİM YENİ GELEN GÖREVİ YAPAYIM DEDİM ÇAR YİNE ESKİSİ GİBİ 63 K VURUYOR.NE YAPTIMSA YÜKSELMİYOR. TÜM İTEMLERİM AYNI HERŞEY AYNI DEGİŞİKLİK YOKTUR. BU KONUDA YARDIMLARINIZI BEKLIYORUM.. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM ROHAN2 AİLESİ......

SLM LAR ROHAN 2 AİLESİ DUN HESAPLARIMIN HEPSINE IP BAN ATMIŞŞINIZ MSN DE İTEM YAZIYOR ANLAMIŞ DEGİLİM DÜNDEN BERİ DESTEK BEKLIYORUM ÇARLARIMIN HEPSİ SİZDE VAR YANÇARLARDA OLMAK KAYDIYLE 2 YILLIK OYUN SÜREMDE HAKRET KÜFÜR DAVRANIŞ DOLANDIRICILIK İTEMCİDEN ALIŞ VERİS VSVS YOKTUR.. ÇARLARIMIN ID LERI geben01r9rg9g tientir9rg9g onnumaras9s sendromr9rg9g excompleg9g lotlotlotr9rg9g yan çarlarınada bakarsınız herhangı bir bahsettiginiz konu varmı..bulabileceginiz tek kanıtınız adı geçen bu çar ve yan çarlarıma item verip farm yapmak.buda yasaksa bılemem..konunun araştırılıp. dogrulugu gÖrülecektir..saygılar hesaplarımın engelının bır an once kaldırılmasını ıstıyorum... 166 bin küsür dk mı emegimi hebe etmeyınız......DC YOKTUR

slm lar sayın rohan2 aılesı bugun hem hakaret hem kufur hem tehdıt olayıyle karsılastım ıtemımı artı basması ıcın verdım ancak gerı verılmeyerek ılk basdada belırttıgım durumla karsılastım AVCI ILKER BEYLEDE KONUSULUP OLAY VIDEOSU GONDERILMISTIR GEREGINI BILGILERINIZE SAYGILERIMLA.....