Fderer tarafından yazılan gönderiler

Merhabalar. Kısa süre önce ROHAN2 EFES sunucusuna yeni başlayan biri olarak Atımı asker at yapmak istedim fakat bir hata oluştu. Madalyonu seyise verdiğim halde seyis madalyonu kabul etmiyor. Bununla ilgili discort üzerinden ticket oluşturdum ama herhangi bir sonuca ulaşmadı. Bu durumdan hala muzdarip biriyim. ilgili video da sizlerle paylaşmak istiyorum. Ve bu durumun çözülmesini rica ediyorum.

İLGİLİ VİDEO:

Seyisle alakalı konuda arkadaşıma katılıyorum. Oynuna başladığım gün seyiste atımı asker at yapamadım. Yeni bir çar açıp tekrar oynamaya başladım bu sefer bineğimi geliştiremedim seyisle alakalı çok sorun var. 2. Konu olarak oyuna başladıktan sonra iki arkadaşımı davet etim onuna başladılar onlarda efsun konusunda muzdarip oldu ve onunu bıraktılar. Arkadaş çok güzel konulara deyinmiş eğer yetkililerde bu konuları dikkate alırsa biz oyuncularda keyifli bir oyun deneyimi olacağıdan hiç şüphem yok.

Merhaba atımı asker yapmak için seyisten görevi aldım.Ejder parası ile almış olduğum at madalyonlarını 2 tane madalyonu kabul etti diğer madalyonları kabul etmedi.Discord destekten de konu ile alakalı yardım istedim.