TearsFears tarafından yazılan gönderiler

Vs lik Savaşçı oynamayı düşünüyorsanız farm için Bedelsel yapıp sonradan Vs lik damage ve dayanıklılık yönünden skilleri zihisel çevirebilirsin.

Büyülü sura oynamam nedeniyle tavsiyem ise hem farmlık hem vslik büyülü sura sura karakteridir.

Alternatif olarak hem farmlık hem vslik lykan karakteridir.

Sizin dönüm noktası 2021 Şubat- mart ayları Edorastan Lonca halinde sarı bayrak olarak geldiğimizde aynı bayrak olmamız.
    O dönem savaşlarda “Agnry , şuan ki loncam TTB ile aynı bayrak olmuş,”TTB arkadaslarımın teklifini kabul etmiş olsa idik, sayı ve karakter üstünlüğü olarak belkide oyunu bırakanlar Angry diğer lonca üyeleri olmayacaklardı.
    2021 yılındaki “Ereborun dönüm noktası.”

“Siz nerde iseniz karşısınızdayım” demiştim 2021 yılı yaz ayında hala daha geçerlidir. O nedenle “bayrak değiştirme zorunluluğum size bağlı”
    Asil loncamdaki Kardeşlerimi serbest alıp yoharada kastırmadınız günleri de unutmadık.

1-1 vs miz için ;
    32 atak 27 hp petiniz tadına bak şuanda petinin üstünlüğünü kabul ediyorum, (yüzde 2.4 atak yüzde 2.5 hp farkın var)

Petteki Yüzde 27 hp; örnek ile 70 bin Hp de 18.900 hp eder, petlerdeki hp 2.5 fark ise 1.750 hp fark eder eder.

Bu cesaretinizi de SV DEKİ eski petlerin gelemeyeceğine veriyorum ^^

O yüzden şartları eşitlemek için ep kuponu cüzdanımı ağzını açtım.
    Vs de “Öyle ufak özellikler fark edecek ki mesela (zırh hp 500 eksik,kolye hp 500 gibi) ama güzel bir vs olacak ;)

@Snefru
    İnsanlar sizler ile uğraşmak zamanını sizle harcamak istemiyor...oyununa girip farmını,sohbetini yapıyor.
    En güzel yaptığınız şeylerden biri mesnetsiz iddialarınız ile karşınızda dimdik duranları dağıtmak için çabalarınız.

Edorasta ta başlayıp,Birleşmeden sonra Tam bir sene oldu; ne zaman size karşı birlik oluştu, dağıtmak için çabaladınız...

Allahın bildiğini kuldan saklanmaz, açıkçası sizi tanıyan herkesin bildiğini dile getireyim;

Angry,KARGIN,ASİL(loncam)lord,sayısız lonca ve oyuncular mevcut lonca arkadaslarımızın güncel olarak bir kısmının oyunu bırakma ve ara verme sebebi sizsiniz; “dişe diş savaştığınız için değil” insanları oyundan soğutmak için sözlü beyanlarınız, oyun içerisinde kışkırtmalarınız,oyun içerisinde seviyesinin artmasını engelemek için girişimler, elit itemleri başkaları almasın diye ihtiyaç olmamasına karşın fazladan itemleri toplamanız buraya eklemediğim bir takım şeyler...

Peki sonra ne oluyor,
    Birleşmeden önce savaşacak kimse kalmayınca discorttan savasmak icin ısrarlı cagırılar...

@Snefru
    Bir zamanlar Surasız- lykansız gezemez,Gelemezdin

Şimdilerde Zaman zaman yanında okçusuz
    zaman zaman çift el siz gelemez oldun ez cümle GELEMEZSİN...

Gercek vurdugun damageler: 06:23 dk 08:44dk - Yediğin damageler: 04:38 dk 07:16dk, 03:25 Dk 05:25 Dk

Yediğin damageler : 02:46 dk ve sonunda yaşamın da yetmediği yer: 00:43 :(

Oyun ile gerçek hayatı bu kadar karıştırmayınız.Ölüm var unutmayınız.
    Biz her gün ne duruşmalara giriyoruz,ne tür olay,insanlar ile karşılaşıyoruz söylediğin şeyleri zamanında tecrübe etmişsib, emin ol ki aynı şeyleri benle vs atarken de yaşayacaksınız

Diğer konularda cevap verme gereği bile yok düşüncelerin ile yazdıkların uyuşmuyor. Görünen köy klavuz istemez.

@Snefru video sonunda mesajımı okumalısın,
    Ayrıca uslübunuza dikkat ediniz, uzatmanın lüzumu yok, teklifini kabul ettim 1-1 itemler hazırlıyorum.

oyun=vs benim için müsait olduğum zaman diliminde aksam girerim,bir kac saat savas cık, gün içerisinde ofiste kahve arasında gir,savas cık, arkadaşlarımın savas var demesi yeterli gir savas cık...

Efsun atacak vaktim olmuyor ancak özel olarak şaman ile şaman vs için 1-1 itemler hazırlıyorum. Bitince o cok beklediğin “ANI GÖRECEĞİZ”
    NE YAZIP YAZACAĞINI”
    Diğerler arkadaşların ile Vs için her zaman hazırım 1-1 iteme gerek yok.

Anlaman için ez cümle;
    Bizler statüsündeki 3-4-5 kişiye karşı TEK BAŞINA savaşacak cesareti olmayanlar arasına @Snefru,dahilsin.

1-1 vs ise senin dışında grubunuzdakileri; cesaretlerini ve öz güvenini topladıkları zaman bekliyorum, var ise benim bilgim yok,bana ulaşan teklif mevcut değil.

Şakanın en güzelini; çok güvendiğin oyun bilginin ve şaman karakterinin yer bir olduğunu bilhare öz güvenin kaybettiğin gün idrak edeceksin...

Tevazu içerisinde son derece mütevazi ilişkilerim mevcut iken siz ve sizin gibilere;
    “kibirli olana karşı kibirli olmak sadakadır“ cümleleri çok güzel izah edilmiş olup,
    tüm kullanıcılar adına cevap veriyorum,sahada da cevap vereceğim...

Grubunuzda her birinin görevi olup,ancak tek baslarına 3-4 hatta 5 kişiye kullanıcaya karşı savasak öz güveni olmayanlara sesleniyorum
    Senin dışında 1-1 vs atacakları cesareti bulduklarında bekliyorum.

Tarih cesareti yazar, belli düzen içersinde konumlanmıs kişilere karşı cesareti olmayanların yeterli gücü olmayıp, menfaatleri doğrultusunda düzen içerisinde bir yer de ben alayım düşüncelerini Tarih yazmaz.

Menfaatiniz ile bir grubun içerisinde seviye atlayıp bu platformda “imkanlarınızı aşan cümleler kurmanız , kişiyi ilk gördüğündeki hal,şart,konumunu bizde bıraktığı etkisini değiştirmez.”
    Ne zaman değiştirir, düzene baş kaldırıp “BEN ve BİZ” de varız dediğiniz zaman sizi dikkate alırlar.

“Tarih sizi değil bu düzeni ilk kuranları ve düzene karşı olanları hatırlar”