TearsFears tarafından yazılan gönderiler

Gördüğümü söyleyeyim “ gerçek hayatta bir şeyleri başaramayıp, sanal alemde kendini bir şey sanan,

bunun için başta kendini inandırmaya çalışan, insanları oyun dışındaki mücadelen ile oyundan soğutup, meydanı almaya çalışan topluluksunuz.. .

Senin çapın oyun dışına çıkmayı yetmez The Jokey :thumbdown: 7/24 oyundasınız ne de olsa :) :) :)

Şunu diyorsun sanırım “Rohan2 de yohara arazilerini inşaa edip,arazileri alıp, satıyorsun ;)

Babadan anneden harçlık almaya devam mı? ^^

Harçlıklar ile oyundan eşya,ep almaya devam mı yukarıda hikaye sana göre bak ;)

Benim nerede olduğum çok önemliyse bizimkilerden ayrılmazdın, dizimizin dibindeyken abi abi diye

Ayrıldıktan sonra yine belli süre abi, en son üstün ne derse o “sen ben oldu simdi terbiyesizliğin hat seviyede”

Sen yat dersen yat , kalk dersen kalkarsın
    :)
    Nasıl yaşarsan öyle yönetilirsin...

Biz senin başlarınla her türlü mücadeleyi veririz. ;)

Sizler gibileri özel hayattımda dikkate bile almam :D
    Loncamızı çok merak ediyorsanız bizim klasik edorastaki kemik kadro, sen ve senin gibiler anlamazsınız kemik kadrodan..

Sağında solunda kim var o önemli ...

Bir gün RESPECT bir gün ASİL bir gün TTB ama sizin suan ki loncanızda başka barınacağınız loncanız yok bu açıdan düşünemiyorsunuz çünkü at gözlüklüsünüz 8)

Oyunda bi yerlere gelmek için başkalarının kuklası olmuşunuz ...

Senin gibi 10 tane” çakmak sura” keserim
    (Bak bu cümle senin Konumuna göreydi)

Alan savaşlarında Paspas olmuşsun, gelmiş burda gerçekte olamacağın avukatlığını yapıyorsun :)

Oğluma hikaye kitaplarından geçenlerde şöyle bir hikaye okudum
    " bir gün genç babasına tutturmuş ben evlenecem diye,
    Babası oğluna madem evleneceksin bana bir altın getir demiş,
    oğlan annesine giderek durumu anlatmış, anneside biriktirdiği altınlardan bir tanesini oğluna vermiş
    Oğlan umutlu şekilde babasına "baba baba bir altın getirdim" demiş
    Babası altını akarsuya atmış oğlanda hiç bir tepki yok babası oğluna yok henüz evlenemezsin, sen bana yarın bir tane daha altın getir demiş, oğlu annesine giderek durumu anlatmış annesinden yine bir altın istemiş, anneside oğlunu kıramamış bir altın vermiş, Oğlan umutlu şekilde yine babasına "baba bir altın getirdim" demiş, babası aynı şekilde akarsuya altını atmış oğluna dönerek henüz hazır değilsin demiş, sen yarın bir tane altın daha getir demiş, oğlu yine annesine giderek durumu anlatmış, annesi oğluna "oğlum sen git bi iş bul çalış baban altını senin kazanmanı istiyor" demiş
    Oğlan gidip iş bulur günler boyunca çalışır, aylar sonunda bir altın hak eder,aldığı altın ile oğlan babasına giderek, "istediğin altını getirdim baba "demiş, Babası altını akarsuya tam atarken "BABA DUR BEN NE ŞARTLARDA KAZANDIM AYLARCA ÇALIŞARAK KAZANDIM” demiş
    Babası oğluna dönerek Şimdi tamam artık evlenebilirsin oğlum" demiş

Yani senin söylediğin Yetişkin düşüncesi değil, Akla mantığa da uygun değil, Ne senin ne benim Maddi ve manevi emeklerimi böyle lüzumsuz iddialar,sözler ile zayiat etmem.

6. Ve 7. Efsunu atmışsın bu özgüven ordan geliyor, turmuvadan hemen sonra rövanş istedim, ufak bir kac hata nedeniyle cok az farkla surayı aldın,

Kendini çok iyi hissediyorsan Turnuvada 6.ve 7. efsunlarını test edersin haydi bakalım simdi turnuvayı Sadece ben istemiyorum, hosgeldin Turnuvayı sabırla bekleceğiz..

Yanlıs hatırlamıyorsam Discord dan banlanmamısydın sen burda da yeni hesap açmışsın, buralar seni anlayamıyor, anlayamadığı için senle mesafe koyuyor... ^^

Adın neydi senin Enes miydi ?

Hani Bir ara Balon zihinsel savaşçısı olan.
    Gerçi şuanda da değişen bir şey yok, sadece çarın sahini değişmiş “ çar yine balon”

Bakınız; “ODİN” e savaşçı görsün gözleriniz (mitsel kask ile, aurasız) snfru amcanız,ismail yeğeniniz subzero,jessy Yerin soğuk-sıcak dengesini,geçişini test ediyor :D ^^

@KIRMIZIKURT
    Kırmızıkurt gençliğin Agile bosunda geciyor...

- evden çık az DAAA ne zaman girsem oyuna agiledesin sabah kahve arasında bir agile atayım diyorum,ofiste bir bakıyorum oyundasın, gece 2 de bir stres atayım diyorum oyuna girip, agile yapayım agiledesin,gencliğinize yazık...

Azcık uyuyun,dinlenin insanız...

-bakınız biz 20 yaslarda amatör lig basketbol takımı amatör lig futbol takımındaydık maclara cıkardık,(il şampiyonluk) takım kaptanlığı, üniler arası satranc klübü turnuvaları ve müsabakalari.

bilmiyorum üni okuyor musun?
    üni fakültemde okul baskanlığı adaylığın tadını yaşa, üst dönemlerine rağmen(orta okulda okul baskanı, lisede okul baskanı adayı,) spor salonuna giderdik arkadaslar ile, istanbulda ders cıkısı her gün edebimizle,arkadaslarımızla farklı farklı tarihi mekanlar,sosyal kültürümüzü,bakıs acımızı genişletecek yazarlar,şairler,hukuçular ile buluşup söyleyişine katılırdık.
    Söyleyiş sonrası oturup çay ve kahve eşliğinde üç beş kelam ederdik.(örnek rahmetli Sezai Karakoç ,ismail Kılıçarslan) Kadıköy mac günleri ve fenerbahce macları stadyuma iki haftada bir giderdik, Tabi bunları tek basına her zaman yapamazsın azcık kitapların tozunu koklamış sosyal arkadasların lazım;

-sen agile bos tozunu koklamıs oyundaki Asena balon loncasındakiler ile takılmaya devam et.bu günleri çoook ararsın...

Amaan klasik yaşlı amca teyze konusması oldu :)
    son olarak;

-Baskaların beynine laf etmeden önce kendine bak, senin beynin tek yönlü ve oyuna çalışırken ,

Oyunu oynayan bazılarının ; oyuna,işine,işinde de baskasının hayatına faydalı olacak düşünceler ve eylemlere,sosyal hayatına,ailesine aile bireylerin her türlü ihtiyaç,sorunlarına,mutluluğuna,türkiye mize,insanlığa faydalı olacak Stklarda,projelerde beynini harcıyor.

Anlayana sivrisinek saz,Anlamayamana Davul zurna AZ :|

Sana surda 15 dk harcayıp yazdım değerini bil ^^

Türkiye değerini bilememiş senin agile bosuna terk etmiş,gitmiş ;)

@Snefru
    Asena balon loncanın tüm itemlerini topladı vs öncesi “balon” suranız,yaklaşık 16 dk boyunca bekledim.

Bu hafta yokmus turnuva, önümüzdeki hafta şayet olursa eşleşirsek,videoyu ben alır, atarım bakarsın balonlar ile inişe geçişini izleriz :saint:

Sen yine çözme damagelerin hesabıyla ^^ ^^ ^^

Balon suranız Captan ile eşleşirsem görmüş oluruz lonca itemeriyle değilde kendi itenleriyle ;)

keşke kendi başarın ile bir video paylaşabilmiş olsaydın emin videonun belirli yerinde bana çözme atıyorsun ve hasar görüyorsun sonra çözük halde atıyorsun yine aynı hasar petinde falan hiç bir şeyinde büyü bozma kitabı veya taşı yok bunu sende biliyorsun yinede güzel video keşke çözük olmadığın yerleri kesmeseydinde herşeyi izleyebilseydik tebrik ederim o gün ws turnuvası vardı bunu biliyorsun umarım kostümlerimin efsunlarının bile farklı olduğunu ;) ama bahaneler üretmenin anlamı yok aynı günün gecesinde TURNUVANIN GALİBA BENDİM :) :thumbup:

Turnuvada yarı final deki 1-1 vsmizin videosunu paylasır mısın? 91 k can ile 3 sn bir heal basıyordun, Dc de turnuvanın videosunu ptsi paylasacağını beyam etmiştin,bekliyoruz