CLS tarafından yazılan gönderiler

@AvşarEli
    @PECCATORE adlı kişinin yukarıda önceki yorumlarında yazdığı iftira ve hakeret içeren cümlelerin oyun ve forum kurallarına aykırı olması nedeniyle; forumda kural ihlali kısmında öncesinde aynı nedenle şikayet edilip, oyunda ilgili ceza verilmiştir. burada da gerekli ceza işlemini forum ve oyundaki karakterleri için Uygulanması gerekmektedir.
    Şayet kurallar herkes icin gecerli ise bu bir elzemdir.

şamana yeni geçti ya heyecanlı şuan hemen hevesini kırmayın bence :) iyileştirme atınca ölümsüz olduğunu düşünüyor şuan herkese meydan okuyabilir. lütfen özgüvenini hemen kırmayın. zira ayda 1 nesne çekebilen biri için bu tarz şeyler zordur hassas olun

Saygısız olduğun her kelimenden anlaşılıyor, beni tanmıyorsun, edorastan erebora gelen arkadaşlara sorabilirsiniz,nesne konusunu, sizde haklısınız videolarda itemleri kapatıyorum, merak ediyorsunuz bu nedenle soyut ve dayanaksız ifadeler ile yorum yapmanı normal ancak saygısızlıgı değil.
    Özetle; edorasta 2 aylık sürede +15 kara zırh ,+15 kara kılıc ,+13 kara kask ep kuponu ile bastığımı, 5 S si ruh taşı++ ep kuponu ile edorasta acınız, 2 auranın 1 nin ep ile ; diğerini ereborda kısmen ep ile 2 aura yapınız, birine kara bileklik, sonrasında 7 adet 3 savunmalı safir, 8 adet 2 sav 1 atak safir, 2-3 adet 3 ataklı safirler yapın sonrasında yorum yapınız, iç iteme gelirsek 5 parca kolye 3 parca ayakkabı 2 parca küpe , 2 adet 15 sura kara zırh, 15 kara sura kask, saman karakterine ilişkin 5-5 kara itemler, 8 adet 5-5 karakter kalkan, 4 adet vslik tılsım 4 adet vslik kara savlı kara ataklı olmak üzere kusak , 8 adet pet toplu ve 1-1( min29-30 ataklı )
    bir eksiğim “bayan jinas” tercih etmedim nogaj işimi gördü şimdide gece mavisi görüyor
    ***Buradan da eldivenin olduğunu anlamışsındır.
    1-1 lik karakter itemler karakter kemerlerikolye bileklik ...
    -ne kadar ep harcadığımızın yarıstırmaya lüzumu yok.

-Harcadığın ep ve yaptıgın itemler sende kalsın,
    -Ama yönlünüz rahat olsun, lüzum ve gerekli itemler icin en az sizin kadar ep harcadım ve sadece 1 senede...
    saygı duymak ile size göre luzümlu olan kostum veya kara kılıc zırh lvl 1 iteme yansıtmak olabilir ...
    - aldığımız nesneleri söylemenin gereği bile yok.

- karsındakinin arastırmadan yorum yapma ... güvenin var ise gelirsin 1-1 vsye...
    -Buradan söylüyorum oyunda her zaman saygısız davrandığınız sürece karsınızda olacağım...

-önümüzdeki haftalar ise alan savasının 3. Bölümü olacak inşaAllah, arkadaslarımız hazırlanıyor
    -sizi aynı bayrak altına birleşmeye sebebiyet vermemiz bile. Bir takım şartların degıstıgını gösteriyor.
    Size sizin cümleleriniz cevap vereyim;
    “Ormanın kralı olmak istiyorsaız, kral gibi davranmanı yetmez, kral olmanız gerekir. Hiçbir şüphe olamaz. Çünkü şüphe kaosa ve kendi kuyunu kazmınıza yol açar.”

yansıtmacıya çokça öldü charım doğrudur ama sen 1 kez bile kesemedin beni ayrıca video çekerken can barını göster bastığın yaşamları falan sonra gel bana konuş. he birde eldiven yap won masasından jiangsi falan almaya çalışma boş yere gülüm. +9 eldiven basım videosu var senin bozuk efsunlu itemlerine falan benzemez o tarz itemlerin olduğu zaman bu ws teklifini dikkate alırım.

sana itemlerimi gösterme zaruriyetim yok, ısrar etmeyeceğim, bahanelere sığınarak teklifimi red ettin, “biliyorsun eldivenin artısı vs de önemi yok.”

Herkese hayırlı aksamlar dilerim ,potsuz bıneksiz
    1-1 Vs teklifi içerir:

-Liwe
    -1Geceansızın
    -mrcrassus
    -Snefru
    -Captanjack
    -Selfish
    -Apexa
    -Nekron
    -Ukap
    -Jessy
    -lSubzero
    -Elordıan
    -Asselina loncası üyeleri
    -Almıghyt loncası üyeleri
    -Ulutürk loncası üyeleri
    -Vefakar loncası üyeleri

Teklifim pazar gününe kadar geçerlidir iyi forumlar dilerim...

Nogaj ile jiangs arasında %5 yakın/büyü dövüş oranı için nesne marketten 4600ep verebilirken veya 2.5 k ep oyun içi takasta veya 5000 küsür cadılar bayramı jeton vermeyi kabul eden oyuncu jınja 3000hp oranı göz ardı etmemelidir.
    Nitekim oyunda ilkleri yaparak bir basarı olarak yerini almışken tek basına bunu sürdürmek gerek oyunda gerek ise sosyal ve evrensel dünyada imkanı zordur.Edoras serverında kendimiz muharebe kılıcı siyah çelik zırhtan itibaren bastığımız 5-6 ep yaptıgımız kara ejderha zırh ve silahın 7-8 k yaptığımız kaskları verdiği heyecan ve havası manevi olarak baskadır ve özel olarak yerini almıştır oyunda.bizlerde birleşimden sonra aynı düşünceleri yasadık,ancak oyunun amacı sosyal olmayı paylaşmaya yöneliktir her daim her zaman ilkleri yapmak güzeldir ancak bu ilklen devamı gerekir.Hayatta ve sistemde böyledir ilkleri yaparsınız mücadeleyi bıraktığınız anda baskaları sizin önünüze gecer.oyun yöneticileri amacı bu yenilikler ile bir takım özellikleri tüm oyunların ulaşması imkanı oluşturmaktır. nitekim yaşadığınız maneviyatı herkesin yasaması ulaşmasını sağlamayı amacladıklarını görüyorum.Daha fazla oyuncu hitap daha fazla tercih edilme imkanı oluşturmaktır.Ben destekliyorum güncelemeyi daha fazla VS LİK CAR OLSUN DAHA FAZLA FARMLIK CAR OLSUN OYUN EDORAS GİBİ KALABALIK OLSUN KEYİFLİ OLSUN AYNI KİŞİLER ÜZERİNDEN OYUN DÖNMESİN saygılar..