MrCrassus tarafından yazılan gönderiler

Kara ejderden önce kavansit item geliyor, zamanında kavansit item taktığım için utanmamı felan bekliyorsan yazık sana. Bana eğitim vermeden önce kendi kişiliğini geliştirirsen senin için daha iyi olur, zira benim eğitime ihtiyacım yok.

Eline saglık fazla yuklenme adama :D.Bu arada TTB den kımı gorursenız kesın bu adamları kımın lıder oldugunu ogrensınler oyunda.tekrardan elıne saglık

teşekkür ederim abi :)

hahahha :) söylediklerinin hepsine katılıyorum, bir ara burada da pelerin atıyordu slotlar gelsin diye de gnolde ki gibi istediği verimi alamadı. Bineğe binip kaçtım sanıp, çözmeye ölmesi beni de baya eğlendirdi ve güldürdü. :D

Videodaki arkadaşımızın, +7 +8 zırh kullanıp çözmeden çok hasar alınca şaşırması, çözmeden yediği hasarı nasıl düşüreceğini bilmemesi, ve oyun bilgisi bu kadar zayıfken bide genelde bize karşı egoist ve tehditkar konuşması komik değil mi? Bozuk dediğin çözme skili gerekli savunmaları sağladığında 8k lara kadar düşürülebiliyor, lonca başkanı olarak loncanda ki arkadaşlardan yardım alabilirsin, çözme den nasıl az hasar alabilirim diye. Oyunun hırsına kapılıp, videoda ki hakaretlerin de, karakterinin nasıl biri olduğunu gösteriyor :)

@MrCrassus arkadas doğru söylüyor bu arkadaşlar için boş yere arşivini karıştırmışsın hazırlıksız olan bir savaşta kimse 6 7 farklı video vermez ama yinede sen bilirsin :) bir gün olsun hazırlıklı gelin şu savaşlarada görelim kendi ekranınızda envanterinizde kemgöz lord oluyor ama hep hazırlıksızsınız tebrik ediyorum
    @Emin 7 kasımda benden video istiyordun sol tarafta grupta can barları görüküyor benim çarımı rahatlıkla bulabilirsin ben o günden video atarsam sen üzülürsün burağın attığı gibi değişik manzaralara maruz kalırsın :)

@MrCrassus 1v1 düello mu attınız bilmiyorum ama arkadaşın bineği güzelmiş genelde böyle şeyleri benim yaptığım söylenir ama insanlar tenhada çok yaramazlar :)

savaşa başlamadan önce içerde baya bir duruyor genelde ama hazırlıkları tamamlayamıyor demekki :)