PECCATORE tarafından yazılan gönderiler

bu bir item tanıtımı değildir. bu sadece kendini fil zanneden karıncalara yerini bildirmek için atılan bir videodur. videonun asıl çekilme amacı server birleşimlerinden önce item kaybı yaşanmaması için alınan bir tedbirden ibarettir. ancak son zamanlarda görüyorum ki kara ejder itemlerin son dönüşüm olmasından ötürü zar zor 1 set dizen kim varsa horoz olmuş ötüyor da ötüyor :) özellikle edorastan gelme olanlar var bunların içinde. dekontlarını gösteremeyen :) envanterinde ki itemlerin nereden nasıl alındığının hesabını veremeyecek olan bir güruhtan bahsediyorum. onlar kendilerini iyi biliyorlar. 1 ay kadar önce deri sertleştiricinin 10 adeti 100 ep iken +9 eldiven loncam tarafından basıldı. gnollde slotlar yakınlaşmamışken ilk 20 lvl ve ilk 30 lvl yine benim loncam tarafından kasıldı. oyunda emek verip bir şeyler başaranlar ve sürekli çamur atıp haset çukurunda boğulanlar arasında gidip geliyor. deri sertleştiricinin neredeyse 35 - 40 tanesi 100 ep oldu neden başka +9 eldiven göremiyorum :) lvl kasmak sadece otomatiğe bırakıp giderek oluyor neden kendi loncam dışında başka 30 lvl göremiyorum :) sallayıp durduğunuz o loncam ve içinde ki değerli insanların hepsi emekçi ve kalender insanlardır. sözlerim kendini bilmeyen böcekler içindir. dostlarım sakın alınıp gücenmesinler. sadece bunların anladığı dil aşağılanmak olduğu için mecburen acizliklerini ve başarısızlıklarını yüzlerine vurmak lazım. videonun çekildiği tarihte , çoğu boş konuşan hesap hala kavansit 5/4 itemleriyle gezerken ben yansıtma hesabımda keyfe market yanında duruyordum. unutmayın siz item dizmiyorsunuz server ucuzluyor :) ona rağmen 3 aylık world sunucusuna dahi yetişemeyen hesaplarınız var. ben oyunu salalı çok oldu bilenler biliyor. ancak kendinizi büyütmeyin. fillerin yokluğunda karıncalar kendilerini baya büyük görmeye başlamış ama unutmayın maddi manevi her açıdan ezilecek hesaplarınızı çok fazla şişirmeyin. şuan yılan itemleri gelse bırakın dönüştürmeye cesaret etmeyi dönüşüm panelini açabilecek cesareti olmayanlar , yıllar sonra kara ejder set dizmiş gelmiş burada laga luga yapıyor. aynen kardeşim aynen :) oyun içi makbuzlarınızla gelin :) nereden alındığı belli olmayan itemlerinizle değil. bundan sonra benim ve loncamın adının geçtiği her asılsız konu için gider şikayet ederim. herkes bunu böyle bilsin. biz burda çoluk çocuk eğlendirmeye gelmedik. ben emek vereceğim farmımı yapacağım. cüzdanımdan legal şekilde harcama yapacağım. sonra da kendini bilmez bir kafadan bacaklı gelecek , ben sizin karşınızdayım ben varken şöyle olur ben varken böyle olur diyecek. legal hesaplar dışında bundan sonra bizim adımızı anmayın. tarihlerle ve makbuzlarla gelin.

ufak bir bonus

bak emin söylemekle anlamıyorsun göstermekle anla yıllar sonra ancak devir alarak yapabildiğin iyileştirmeci şamanın da , makbuzlarını göstermekten aciz olduğun suran da umrumda değil. beni ve loncamın adını anma biraderim çok basit bak. benim ve loncamın adını ağzına alma. karşımızdaymışsın. senin bir çizgin yok , dün kargın bugün ttb yarın başka lonca. sana binecek kucak çok ancak benim sana verecek daha fazla sabrım yok. tiksiniyorum senden , yalanlarından , binek üstünde kaçışlarından. şimdide bir huy edinmişsin iyileştirmeyle yaşamı bir arada basıyorsun :D ayda 1 nesne çekebilen biri için aşırı iddalı konuşuyorsun. lonca savaşı diyorsun ama birinin sana bunu hatırlatması lazım. aloooooo emin senin bir loncan yok :D bizi delirtmek mi istiyorsun senin loncan yok. köyde afk duran kim varsa lonca daveti atarak lonca olunmuyor. sen item dizmiyorsun piyasa ucuzluyor bunu kavradığın gün. hesabının tüm ederi benim tek itemimden yüksek olduğu gün seni ve ergenlik konuşmalarını kaale alırım. ama o zamana kadar benim loncamı o kirli ağzına alma.

çıkarları doğrultusunda eğilip bükülen biri olduğu için özür diler onda sorun yok. ama edepli olma konusunda hiç umudum yok. zira tüm oyun hayatını yalan üzerine kuran birinden edep beklemek ütopik olur

hahahha :) söylediklerinin hepsine katılıyorum, bir ara burada da pelerin atıyordu slotlar gelsin diye de gnolde ki gibi istediği verimi alamadı. Bineğe binip kaçtım sanıp, çözmeye ölmesi beni de baya eğlendirdi ve güldürdü. :D

geçen baya talim yaptırdım ona. dikkat edersen baya uzmanlaştı kaçma konusunda. ama hala eksikleri var tabi :D öğrenecek yavaş yavaş. köyde kimi görse loncaya alıyor :D bir umut beni korurlar diyor ama nafile :D gerçi böyle kesildikten sonra yoharaya küsüyor :D sonra korumalı alanda duruyor çıkmıyor. kesmesek mi acaba bilemedim :D

pala vol 2 gelmiş :D yetişemedim tüh. eline sağlık öncelikle , anlayana ders niteliğinde konuşmuşsun ancak gel gör ki bu pala söylemekten değil göstermekten anlıyor :D gnollde slotların arasında absorbe ile baya iyi saklanıyor ama görsen böyle tavşan gibi slotları çekip çekip gülüyor. bu arada söylemeden edemeyeceğim o binekten düşüşü , kaçışı sesinin çıkmayışı sonra çağresizlikle hakaret falan edişi :D çok tatlı değil mi yaaa :) sonra o köye kaçışları beni benden alıyor :D bende de bir video var pala vol 3 diye yayınlarım müsait olunca şimdilik forum bununla idare etsin :D tekrardan eline sağlık

O ZABITALIK VAZİFEMİN GEREGİ YAV... KAÇAK MANAV TEZGAHI AÇMIŞLAR YANNADA ALMIŞ BİR BEY RÜŞVETLE YOL YAPIYORDU KENDİNE...

haaa hatırladım bu şeyi diyorsun sen 1 telefonla mekandan gelip dayak yiyen tamam tamam bildim :D

öncelikle dediğim gibi amacım herhangi bir yergi de bulunmak değildi. sadece düşüncemi belirttim. aranızda olan konuşmalardan da haberdar olmadığım için yüzeysel olarak bir cevap verebildim sadece. glitch dediğiniz olay benim şaman karakterimde yüksek saldırı skillini kullandığım zamanda oluyor karakterin üstünde ki bar neredeyse % 1 gözükürken normal grup kısmında ki canım full gözüküyor. bu durumu yaşamış biri olarak zaten videoyu izlediğimde şaşırmadım onda herhangi bir sorun yok. karşı tarafla ilgili olan muhabbetinize de gelince maalesef oyun için çokça yardımlaştığımız insanlar bazen oyun hırsına kapılıp farklı ithamlarda bulunabiliyor. bu tamamen karşı tarafın karakter gelişimine bağlıdır. çok takılmamanızı öneririm. dediğim gibi şaman videoları çekip şamanı rezil eden birçok örnek var forumda :) siz gayet güzel bir şekilde karakterinizden alabileceğiniz maximum verimi alıp göstermişsiniz. tekrardan tebrik ediyorum. son olarak envanter olayına ve otomatik ava deyinmemin sebebi buraya videoyu bir anlaşmazlık yüzünden attığınızı düşündüm ve bu yüzden daha detaylı inceleme olmadan konuyu yorumlamanın yanlış olacağını dile getirdim.

öncelikle tebrikler. herhangi bir iğneleyici yorum yapmak için yazmıyorum sözlerim yanlış anlaşılmasın. sadece meraktan soruyorum 1 - 1 vs de potun kapalı olması gerekmiyor mu ? daha sonra bu envanter item gizleme olayları , izleyen insanların kafasında farklı senaryolar canlandırtıyor. videonun görünen kısmında bir problem yok ancak bunu foruma atıp yoruma dayalı hale getirdiğiniz zaman , izleyici doğal olarak otomatik ava herhangi bir şey koyup koymadığınıza kadar görmeli ve buna göre değerlendirme yapmalı. yani detaylara kadar inmeden iki taraf hakkında da yapıcı veya yıkıcı , söylenecek her söz haksızlığa yol açabilir. o yüzden keşke daha detaylı bir şekilde videoyu çekseydiniz. o zaman çok daha sağlıklı yorumlarda bulunabilirdim. tekrardan tebrik ederim. şaman videosu çekip şamanı rezil edenlere göre sizin maşallahınız var :)

Bu Hesabın Yapımında Senin Hakkını Asla Ödeyemem Kardeşim Benim Bu Hesabı Sadece Ben Yapmadık Ele Ele Birlikte Yaptık Her şey İçin Ben Sana Hersin Önünde Bir Kez Daha Teşekkür Ederim. Bu Oyunun Bana Katı En İyi Şey Sensin Kardeşim İyi ki Tanımışım Seni İyi ki Varsın Kardeşim <3

etkim olduysa ne mutlu bana. ben teşekkür ederim :) oyunu senin gibi güzel insanlarla oynayabildiğim için çok mutlu ve huzurluyum. inşallah daha da iyilerini başarıp burada yine paylaşırız.

oyunun sınırlarını zorlayıp yapılabilecek en elit 105 lvl charı dizen kardeşimi kutluyorum. minik minik eksiklerin olması deneme amaçlıdır. rekor videosunu yakın zamanda çekeceğiz. sadece charın vuruşlarını merak ettiğimizden hatıra amaçlı bir video çektik. iyi seyirler