Mentha tarafından yazılan gönderiler

Ayrıca Murat Beni Hırsız tabiriyle suçlaman için 1 kişiden bu lafı duymuş olman yada elinde kanıtın olması gerekiyor benim bu lafı söylediğimde bildiğim birşeylerin oldugunu unutma senin gibi yeni yetmelerin değil eskilerin bildiği bir olay bu 2 item görünce oranız buranız oynamasın admaa yamanmaktan başka bir durumunuz yok sizin :)

O Buralarda Kendini birşey Sanan Kralım Diye Gezen Rha'yada Sesleniyorum Envantere 20K ep koymakla bitmiyor Herşey
    Geçersin Çöle Atarsın Vsni Video eşliğinde Kaybedersem Çekip veriirm Epini bu güne kadar kimseden ne birşey sakladım ne birşey Esirgedim
    20K epi Envantere koy diye ağlamakla bitmiyor olay.
    Geçtiğimiz Günlerde Gökhan'ada böyle ağlamıştın daha sonrasında sana nasıl nesne çektirdim deyip zırvalayıp oyundan cıkmıştın görünen köy kılavuz istemiyor Madem çok iyi bir charınız var 1-1 Vsye Hepinizi Davet ediyorum.

iLaiN ile Çoğalttığım Videoları Ek olarak bırakayım istersen Hidra Önünde Beni Çoğaltıyorsunuz ya sözde 1 tane kanıtla konuşsanız gam yemeyeceğim Merak ediyorsanız Youtube Hesabımı bırakayım buraya izlersiniz :)
    Ondan Ziyadesiyle Charına güveniyorsan Madem Çöle Geçelim 1-1 Potsuz atalım Öyle Ordan savurmayla olmuyor Cürmün Varsa 1-1 Vsye bekliyorum. 2 Video eşliğinde Potsuz Yaşamsız. Bu güne kadar kimseye Epine atalım dedikten Sonra Öylesine atalım diye bir vs Teklifinde Bulunmadım buralarda siz Kavolarla Dolaşırken Sizin Ulaşamayacağınız kalbirede Subject ile savaşıyordum Subject'ten arakdaşlarda var burda tanıyan eden saygı duydugum ve saygı duyan.
    Tekrar Söylüyorum Eğer 1 Gram Kalibren Varsa 1-1 10K Epine Çöle Bekliyorum seni :)

Milletin İtemlerini Çalıp girdiğin her loncadan vurgun yapıp cıktığın için seni kaale alamıyorum malesef bu vs davetin güzel beğendim Benimle atabilirmisin 1*1 5K epine ? iLaiN'den Sevgilerle... =)

Not:Arkadaşın Savunması şu şekildedir:
    Yan karakterim nasıl olsa bu char ban yesede umrumda değildir adı altında bir açıklaması var arkadaşın videodaki küfürlerin hafife alınmayacak küfürler oldugunu belirtmekle beraber videonun incelenmesini rica ediyorum.
    Küfür Eden Karakter: Elinor
    Ana Karakter : Fitz