NaneLimon tarafından yazılan gönderiler

Rohan 2 oyun yapısı gereği kara ejder itemlerle birlikte full çarlar birbirine skill vuramaz oldu yani vs lerin tek belirleyici tarafı düz vuruş eğer şen Kritikçi şaman karakteriysen eyvallah bufunı al geç oraya vs ni at ama sen başka bi karaktersen bana buff alıp gelip laf cambazlığı yapma ben de buff alsam full çar full çara 1k düz vurucak keyif alabileceğine inanıyormusun böyle bi oyundan velhasıl kelam eğer kritikçi şaman değilsen buffla gezmeye çalışma eğer çarın dayanmıyosa geliştirmeye bak buff alıp ağlamaya değil hiçbirimiz buffa sığınmıyoruz savaşlara genelde bufflu gelinmez bufu gidincede bazıları gibi kaçılmaz. Buff alınca kavansit çar kara ejdere dayanabilir cok güçlü eğer cok şikeyetçiysen nesne markette 150 epe yardımcı şaman var onu alabilirsin ama kritikçi şaman değilsen ve buff buff diye ağlıyosan ona güveniyosan çarını bidaha gözden geçirmeni tavsiye ederim.Umarım açıklayıcı olmuştur

1 merhaba düşüncelerin için iyi veya kötü teşekkür ederim rohan2 oyununda yeniyim fakat kara setle etki var ayrı bir şey ama bir kutsama kadar etkili bir faktör değil bunu bilmende fayda var yada bana öyle geldi hatalıysam kusura bakma

2 karakterler skil durumu özetleyecek olursak sanırım bu durum önlenememiş ve kutsamayı muhazzam bir savunmaya dönüştürmüşler itemlerin pek faktörü yok desem yalan olur 3 4 parça kara takıları ile yeterli oluduğunu düşünüyorum

3 buf diye ağladığımı düşünmüşsün buff gidince kaçılmaz evet kaçılmaz haklısın şartlar eşitse tabi ve oynadığım her oyun için geçerki etinden de sütünden de faydalanmaya hakkım var hakkımız var paramızla oynuyoruz ego tatmin etmek için değil neşelernmek keyif almak için varız hazm edemeyip hhilekar oynamak acizlerin işi şunu yapma sen bu çar değilsin demek bir şeylerin ardına sıhınmak kiişinin ne kadar pasif gereksiz olduğunu gösterir

şaman karakteri savaşçı vb önemi varmı ki bence yok neden yok kutsamayı çelikten duvar olarak yapmışlar kaldıki oyunun her tatlısı bizlerin hakkı faydalanmakta özgürüz buna şu çar böyle bu çar böyle deyip ön yargı oluşturamayız diceksi şayet sizin zihniyetinizde olucak olursak her kes şaman karakteri oynasın çünki diğer karakterlere yasak böyle saçmalık yok tabikide

he şimdi diyeceksin ki büyülü sura neden söylemde bulunuyorsun ozaman tekrar belirteyim bir büyülü silah karakteri alanda pvp yapıyorsa boynum kıldan ince lakin porki niyetine hazımsız insanalrın peşinde yat kalk yapıp geziyorsa işte bu korkunun yedirememin ta kendisidir acizler için geçerlidir

umarım anlamışsındır demek istediğimi kişisel olarak algılama iyi formlar

merhaba öncelikle videonu bizler ile paylamandan dolayı teşşekür ediyorum gayet güzel başarılı bir video olmuş devamılılığın daim olsun dostum başarılar aksini iddia edenlerin hepsi aksini uygulayan kişilerdir kaldıki zaten çok garipdir ki sütte leke vardır bu saygılı vefalu olan arkadaşalarda yoktur
    onlar şeytana tepki olarak geldiler bu dünyaya artık
    anlayın şunu bu oyun oyun biraz kendineze saygılı olun gerisi gelir zaten istemsizce

1 anlamadığım sarılar için diyorum bir paşkası yaşam kullandığında yok yaşam bastı oluyor
    eh be insan sen yaşam kullan sıfır sıkıntı başkası kullandığında abi elma şekerimi aldı deyip mırıldan
    böyle bir dünya yok bunun için sızlanmayın

2 nedense özellik ile vefakarlı lonca bireyleri peşlerinden büyülü silah karakterlerini ayırmayıp çözüyorlar
    ve çözmeci olan karakter savaşmıyor savaşsa eyvallah
    bu nasıl bir korkumu diyim yoksa gereksiz bir hırsmı bilemedim ama acizlikten başka hiç bir şey değil bir an önce kendilerini bulmaları dileklerimle

3 bir laf tutturulmuş buff gidicek bilmem ne
    bu baff buff cuff bi sizemi hak beyler bizlerde kullanılım oyuna özgü bişe bizlere özgü bişe hep bana

hep bana demeyin

4 bir video da belirtmişler işte bizleri küçümsüyorlar şöyle diyorlar böyle diyorlar
    böyle bir konuya değeniyor paylaşımda bulunuyor fakat yanındaki arkadaşı ise üstü kapalı hakarette bulunuyor
    ama bunu görmüyor arkadaşı biz maduruz gibi algı sağlamaya çalışıyor önce kendinizi terbiye edin sonra hak sahibi olursunuz zaten uslubunu bilen saygıyı bilen birine kimse laf söylemez

kişi kendinden bilir işi